Autor Wątek: Halo Stars  (Przeczytany 49150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:57:04 pm »
Skark z takim podejściem to na turnieju będzie się tylko widywać SW/BA/IG i jeszcze kilku CSMów:P Aby z tym walczyć trzeba przyjąć postawę Krisa 'Chcesz coś zmienić, zacznij od siebie' i chyba faktycznie myknę eldarami do Szczecina.

Jeśli weźmiesz Eldarów to ja przyjadę DH :P

Offline ederus

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:06:19 pm »
To dogadam się z Wołkiem, aby przy paringach pilnował abym nie trafił na IG i spoko :wink:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:11:57 pm »
Czyli rozumiem jesteśmy ustawieni pierwsza bitwa: Daemonhunters vs Eldar :P

Offline Vladdi

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 29, 2010, 07:41:40 am »
Ederus bież wilki. To dobra armia i jest z czego wybierać.

Vlad to sam chyba grałeś na dwóch ostanich turniajch grałeś najpopularniejszą armią?

Mowisz o BA czy SW? Anyway chyba tak i co z tego? Wilki do lasu!:P

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline beowulf

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 03, 2010, 01:52:14 pm »

Libra (Rage, Fear)
Mała Chapla z pałeczką
Prist (pack, PW)

Sanguiniary Guard (fist)

DC (5 chlopa, 2 fisty)
+Razor TLHF

Dred DC (Clawy, Pod)

Asfalty (melta, fist)
+Razor LasPlas

Asfalty (melta, PW)
+Razor LasPplas

10 asfaltów na pakach (fist, 2xmelta)

2x AutoPredator
1x Vindik

2x AB z MM

Generalnie też myślałem o tym, żeby prista dać do DC a Chaple na packu ale nie mam landka i tak jakoś łyso w tym razorze.

Offline Skark

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 03, 2010, 07:06:04 pm »
Najlepsze że do nie SW i BA namawiają gracze którzy ostatnio grają taką armią :)

PS. Z moją gwardią powoli zaczynam się czuć jak klimaciaż.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 03, 2010, 08:07:55 pm »
Cytuj
PS. Z moją gwardią powoli zaczynam się czuć jak klimaciaż.
:shock: :lol: :roll: :lol: :wink:

Długo wstawałem z podłogi  :wink:
Jednak prawda jest bolesna; obecnie na turniejach w większości widuje się nie tylko wąski zestaw armi, ale też ich rozpisek  :doubt:
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2010, 08:33:06 pm wysłana przez Mistrz wałków :) »
Kamil. (miszczu)

Offline Vladdi

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 03, 2010, 08:27:48 pm »
Najlepsze że do nie SW i BA namawiają gracze którzy ostatnio grają taką armią :)

PS. Z moją gwardią powoli zaczynam się czuć jak klimaciaż.

Alez ja na BA goraco namawiam! BA niech bedzie wszedzie:P Byle nie wilczorze:P

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Skark

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 03, 2010, 11:40:37 pm »
Absolutnie się Miszczu z toba zgadzam. Szczególnie że zaczynam poszukiwac inncy rozwiązań w armi którą grywam.

Offline sokles

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 04, 2010, 07:32:04 am »
Jednak prawda jest bolesna; obecnie na turniejach w większości widuje się nie tylko wąski zestaw armi, ale też ich rozpisek  :doubt:

Trudno się z tym nie zgodzić.

Offline Vladdi

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 04, 2010, 07:55:37 am »
Co wy pitolicie. Wystarczy przyjrzec sie Arenie, roznorodnosc armii i buildow jest duza. Wlasciwie nie ma dwoch takich samych armii, sa wilki na lordach, sa GH spamy, sa razor spamy, sa wilki po trochu wszystkiego. W BA sa armie na Lrach, sa takie z wuchta assault sq, sa razor spamy a i sa tez listy zbalansowane. W orkach wogole roznorodnosc olbrzymia, ba! nawet w chaosie i eldarach byla rozrodnosc jak na te armie. Także gwardie rozniły się między sobą, co juz jest sporym osiagnięciem. Oczywiscie zawsze beda armie popularniejsze i te mniej popularne, tak samo ze sposobem ich skladania, ale poki co roznorodnosci i armii i list stoi na wysokim poziomie imo. Z Areny
 
11 CSM (od 3 do 9 oblitow, lordowie w niektorych rozpach, jedna armia tylko na khornie, armia Perzana), 12 BA (armie na 2 Lrach, armia na samych niemal packach, sporo zbalansowanych list, dwa razor spamy), 8 IG (to wiadomo, ale tez byly spor roznice, zwlaszcza w hs), 8 SW (spore roznice miedzy armiami, od 2 lordow w wilkach przez GH spamy i armie strzeleckie do zbalansowanych), 4 Orks (kazde inne), 5 Eldars (sporo podobienstw, ale tez sporo roznic, pluis armia Vodeckiego), 4 SM, 5 Tyranids (oprocz jednolicacych T i HG kazda inna), 2 DE, 2 WH, 2 DH, 2 BT, 3 Daemons, 1 Tau, 1 Lost.
 
15 roznych codexów, z czego 13 ponad jedną armia na turnieju, i 9 ponad dwie. Jak dla mnie to całkiem niezła różnorodność:P:)
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline PaulShin

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 04, 2010, 10:40:57 am »
To ja miałem pecha trafiając 3 razy na bardzo podobne BA (A przynajmniej starające się na stole zrobić praktycznie to samo)? :D

Offline Vladdi

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 04, 2010, 10:52:14 am »
Ja grałem z:
1) 4 wagony - orki
2) csm 9/1/2
3) wilki 3 pody, sporo GH i rakiet
4) BA, 3 storm raveny
5) 2 wagony, piechota, bikerzy - orki
 
Wiec na roznorodnosc nie moge narzekac:) A taejmnica zawiera sie w slowie "podobne". Podobne nie znaczy identyczne, a to ze wszystkie BA z ktorymi grales zachowywaly sie tak samo, to akurat naturalne, skoro to ta sama armia, nie:)?
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline PaulShin

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 04, 2010, 10:58:20 am »
Zazdroszczę. ;) Może i masz rację, ale nie wiem, czy jeżdżenie sobie i strzelanie z Lascannonów powinno być cechą definiującą Bladzie. ;)

Dobra, może troszkę przesadzam, bo jestem rozgoryczony tym, że spotkałem 4x Power Armor i raz Daemonhunterów czyli też Power Armor. ;)

Offline Eman

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 04, 2010, 11:03:15 am »
Heyka !!!
Dobra, może troszkę przesadzam, bo jestem rozgoryczony tym, że spotkałem 4x Power Armor i raz Daemonhunterów czyli też Power Armor. :wink:
A czego sie spodziewales w dzisiejszych czasach? Mogles jeszcze mirrora dostac w postaci innej IG dostac :wink: Na cos innego ciezko liczyc, przy takim rozlozeniu armii ...
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.