trawa

Autor Wątek: Visual novel w Polsce - Ankieta [29.09.2010] Pierwsze rezultaty!  (Przeczytany 4904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lord Kupa

Odp: Visual novel w Polsce - Ankieta
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 25, 2010, 10:20:36 pm »
Wypełniłem, choć przy niektórych pytaniach brakowało mi odpowiedzi "wszystkie z powyższych" lub "obojętnie".

Offline IceD

Odp: Visual novel w Polsce - Ankieta
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 29, 2010, 09:34:41 am »
Tak jak obiecałem, po ponad miesiącu czasu nadszedł czas na publikację pierwszych wyników, tak więc zapraszam wszystkich zainteresowanych do przejrzenia rezultatów ankiety: http://www.visual-novels.pl/forum/index.php?topic=273.msg453#msg453 

Łącznie zagłosowało kilkaset osób, z czego w momencie zdjęcia wyników 161 wypełniło ankietę w całości; Frekwencja plasowała na całkiem niezłym poziomie. Z osób które glosowały, około 65-75% to ludzie ze środowisk polskiego fandomu mangi i anime, pozostałe 35-25% to ludzie z kręgów kultury i "przeciętni" kowalscy. Interpretację wyników pozostawiam innym, ale sam przyznam, że jestem mile zaskoczony - spodziewałem się o wiele bardziej negatywnego odzewu. Jednym słowem - jakieś szanse istnieją na realizację pomysłów :smile:

Oczywiście, nie jest to jeszcze koniec - ankietę zamierzam potrzymać znacznie dłużej, myślę jedynie o jej upublicznieniu, tak by każdy miał już swobodny dostęp do wyników i mógł zostawiać swoje komentarze.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 09:37:48 am wysłana przez IceD »

 

anything