trawa

Autor Wątek: Łowca  (Przeczytany 2486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Connie

Łowca
« dnia: Wrzesień 23, 2010, 01:29:40 pm »
Mam pytanie,czy elfia łowczyni jest dobrą postacią?W sensie,graliście nią?Dobrze sobie radzi w walce?Na razie wykonałam nią wszystkie zadanie w Avestreu i chce jeszcze sobie dorobić sposobem podróży między Ferdok,teraz sprawuje się w walkach nieźle ale dalej?Jakie macie odczucia wobec postaci?W co najlepiej zainwestować punkty?
I gdzie będzie można na samym początku dostać jakiś dobry łuk w Ferdok?Swoją uzdrowicielką raczej polegałam na magii a łuk miałam pierwszy lepszy,więc nie wiem.

Offline Girwan

Odp: Łowca
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2010, 02:17:20 pm »
Słuchaj, każdy ma swój styl gry, jedni lubią maga, inni łowcę a inni wojownika. Opiniowanie więc, czy łowca jest dobrą postacią nie ma trochę sensu mi może łowca nie odpowiadać, ale Tobie się spodoba :)



Offline Ferreto

Odp: Łowca
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2010, 07:30:45 pm »
Oj,Girwanie,to że każdy ma swój styl gry to jedno,ale skoro jest prośba o opinie o danej postaci,nie widzę problemu w jej wyrażeniu. Czy się okaże pomocna,to już pytający oceni.
Tak więc po kolei - wykonanie zadań w Avestrue to raczej kiepska podstawa do oceniania,bowiem to raczej prosty region,taki wstęp,dla wielu nieco nudnawy. Sam łowca jednak może być ciekawym wyborem.Jak na elfa przystało ma dostęp do elfiej magii,a więc także do Magizbroi,czaru który znacząco pomaga w defensywie.Łuk jest niezłą bronią,choć nie w każdych warunkach da się go zastosować. Po prostu wymaga dystansu,natomiast dość często ma się do czynienia z walkami z przeważającą ilością przeciwników,a wtedy niestety lepiej o nim zapomnieć. Dlatego polecam wyszkolenie się także w jakiejś broni jednoręcznej,z racji raczej niskiej siły łowcy,chyba najlepszym wyborem może być broń zadająca rany,a więc miecz lub broń szermierska (w ostateczności nóż,ale w TDE są słabsze niż szermierskie) plus tarcza. Dalsze szkolenie? Na pewno nie zaszkodzi zadbać o atrybuty pomocne w walce.W zależności o doboru pozostałych towarzyszy,łowca może też zostać drużynowym ekspertem od zamków i pułapek.
Tak więc generalnie sądzę,że łowca może być ciekawym wyborem.Na pewno jest znacznie lepszy niż ludzki łucznik,który zwyczajnie jest klasą dla lubiących sobie życie komplikować.         
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2010, 10:13:28 pm wysłana przez Ferreto »

 

anything