Autor Wątek: Biceps - nowy zin komiksowy!  (Przeczytany 21860 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 15, 2011, 09:15:22 am »
UWAGA! UWAGA! Ze względu na niedotrzymanie przez drukarnię terminów jutrzejsza premiera "Tricepsa" i "Kartonu" zostaje niestety odwołana. Tak samo jak i Komiksowa Wigilia. Przepraszamy wszystkich zainteresowanych - o nowej dacie premiery będziemy informować na bieżąco (będzie to najprawdopodobniej styczeń 2012).
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 24, 2012, 10:51:51 pm »
UWAGA! UWAGA! W związku z tym, że pierwszy numer "TRICEPSA" już prawie jest w naszych rękach, to w najbliższy piątek (27 lutego) zapraszamy do Warszawy na premierę naszego nowego magazynu.

Nie będzie to jednak jedyna premiera tego dnia, bowiem do nabycia będzie również zbiorcze wydanie "Byle do piątku trzynastego" Piotra Nowackiego i Bartosza Sztybora oraz najprawdopodobniej dwa tytuły od kultury gniewu - "Yorgi" (tom 1) Jerzego Ozgi i Dariusza Rzontowskiego oraz "Bezdomne Wampiry" Tadeusza Baranowskiego.

A żeby jeszcze Was zachęcić do przybycia, to odbędą się również tradycyjnie Bitwy Komiksowe z nagrodami!

Tak więc zapraszamy. Najbliższy piątek - Warszawa - Biała Kartka - ul. Emilii Plater 9/11. Startujemy o godzinie 20.00!

A tutaj facebookowa strona wydarzenia.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 06, 2012, 08:15:15 pm »
na stronie pełna playlista, okładka i trzy przykładowe plansze nowego - czwartego - Bicepsa.
Tu można klikać
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 27, 2012, 12:27:06 pm »
wrzuciliśmy na stronę okładkę "Szkicownika. Michała Śledzińskiego". Prawda, że ładna?
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 27, 2012, 05:51:54 pm »
Jaram się.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 03, 2012, 10:00:10 am »
Na naszej stronie informacje o dwóch publikacjach zaplanowanych na MFKiG (przykładowe plansze etc):
-Szkicowniku Michała Śledzińskiego
-autorskim komiksie "Przestrzeń" Marcina Ponomarewa
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 09, 2013, 11:48:07 am »
Na stronie Bicka podsumowanie i małe zapowiedzi (które już się pojawiły na gildii)

oraz ogłoszenie nazwiska kolejnej osoby (po Karolu Kalinowskim i Michale Śledzińskim) której poświęcony będzie powstający numer SZKICOWNIKA.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 18, 2013, 02:12:46 pm »
"z okazji 500 fanów" na FB ogłosiliśmy konkurs w którym do wygrania będą wszystkie publikacje jakie będą miały swoją premierę w 2013 roku.
Konkurs typowy dla FB - wystarczy udostępnić u siebie jedną konkretną grafikę

världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 15, 2013, 11:22:26 am »
Informację o naszych nowościach na Komiksową Warszawę 2013.
- 5 numer Bicepsa
- 2 numer Szybkiego Lestera

Będzie je można kupić na naszym stoisku.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 23, 2013, 04:18:00 pm »
Jest akcja! Mianowicie: Piotr Nowacki - znany również jako Popularny Jaszczu, Sympatyczny Jaszczu czy po prostu Jaszczu - we wrześniu tego roku obchodzi 10 lecie komiksowej pracy twórczej.   Z tej okazji w nadchodzącym numerze "Bicepsa" (październik) trochę miejsca poświęcimy   temu autorowi, jak i jego twórczości. Będzie wywiad, będzie komiks,   może będą i inne cuda. Jednym z nich może być akcją, którą nazwaliśmy   dość prosto: "Spytaj Jaszcza!".

>> Więcej o całej akcji w tym miejscu. <<

Z całego serca zachęcamy do zadawania pytań Piotrkowi!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 04, 2014, 06:44:09 pm »
yhm...kszy, kszy. aż dziw bierze, że jeszcze moderator nie wkroczył do akcji:D wielowątkowy kącik rozkmin się tu zrodził...
co się tyczy Holcmana: jesteśmy zaszczyceni, że poświęcił nam swój cenny czas do napisania recenzji RCK... nawet mocno się uśmiałem przyznam czytając ten tekścik;).  zdissował nas niemiłosiernie... no cóż być i może się nam należało... jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem tego ile można szydery wylać na dwóch stronkach malutkiego formatowo Bicepsu:]. trochę jednak dziwna sprawa jak gość zamieszcza taką recenzję w magazynie w którym dość często publikowane są rzeczy , które nie miały by szans w przedszkolnych konkursach plastycznych i nazywa całe przedsięwzięcie i uczestników amatorszczyzną do kwadratu;)
a i nikt,nigdy nie zająkną się że RCK I to komiks którym podbijemy świat komiksowy...to też info wyssane z palucha/ bo takie wypowiedzi nie miały miejsca...więc zapytam: skąd się to wzięło że komiksem RCK podbijemy rynek? i gdzie tak jest napisane? bo sobie nie przypominam aby jakiś z twórców ośmielił się na taką wypowiedź...
a i zapewne S. Holcman zdawał sobie sprawe pisząc te dyrdy**ły, że jego "diss" nie pozostanie bez odzewu z przeciwnej strony... więc nie rozumiem oburzenia tym, że na fanpage'u pojawił się niewinny wpis nawiązujący do jego wypocin z Biceps'a;]
ok, to ja zmykam...
Pozdrówki dla Szymusia;* Peace! :cool:

Dajesz Grzegorzu.
jestem ciekaw co z Bicepsa według Ciebie zasłużyło na ten wyboldowany tekst.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline peacefulwarrior

Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 04, 2014, 06:58:08 pm »
YOOO...
nie dam ci tej satysfakcji Jacku Ystadzie Jastrzębski... :wink:
wierzę w Twój gust i smak artystyczny...i ufam, że jak sobie przeglądniesz na spokojnie swoje 6 Bicków dostrzeżesz to samo i jeszcze mi wyślesz podzięki za uświadomienie;].

(tylko pamiętaj, że to była tylko moja subiektywna ocena (czyt. czysto wizualistyczna opinia;)))

Pozdro, Peace!:)

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 04, 2014, 07:26:00 pm »
No ale przecież to jest Twoja opinia.
Podaj konkrety. Też mnie to ciekawi.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 04, 2014, 09:21:27 pm »
ale dlaczego? W tym momencie wygląda to tak jakbyś zachowywał się jak dzieciak, który stwierdza "Ty mówisz, że u nas rysunki są kiepskie to i ja odbiję piłeczkę i powiem że u was też". i nie wiem czy mogę wierzyć, że w ogóle miałeś Bicepsa w ręku.

Ja się z Twoją opinią zgadzać nie muszę, ale szczerze chętnie bym ją poznał.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline peacefulwarrior

Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 04, 2014, 10:01:10 pm »
dziwne, że odczytałeś to jako "rewanż"...no ale trudno muszę z tym żyć;)