Autor Wątek: ARENA 2010!  (Przeczytany 62733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marios

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 03, 2010, 08:53:30 am »
Typhus, nie widzę najmniejszego problemu... Mam Ci zabić... 43 modele? W tym 30 to po prostu zwykli goście, którzy w 80% przypadków tego co ich złapie nie wstają? Byłbym wniebowzięty przy obecnej mobilności mojej armii :
No nie wiem Cebul, ale moim zdaniem bym się rozsmarował tymi necronami. Mam bunkier 3 monoli, które możesz zniszczyć dwoma modelami z bolt of tzeench (czyli raczej to się nie stanie). W cokolwiek wpadniesz psami itd, to się wyciągnę przez monola i dostaniesz po nich rapida->zgon piesków.
A wcześniej będziesz obrywał 30 strzałów z S6 po fiendach/princach/psach/rydwanach + małe pestki z warriorów + 3 placki+ gaus fluxy na bliskim.
Wróciłbyś do warpa ;)
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Vladdi

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 03, 2010, 10:13:19 am »
No nie wiem Cebul, ale moim zdaniem bym się rozsmarował tymi necronami. Mam bunkier 3 monoli, które możesz zniszczyć dwoma modelami z bolt of tzeench (czyli raczej to się nie stanie). W cokolwiek wpadniesz psami itd, to się wyciągnę przez monola i dostaniesz po nich rapida->zgon piesków.
A wcześniej będziesz obrywał 30 strzałów z S6 po fiendach/princach/psach/rydwanach + małe pestki z warriorów + 3 placki+ gaus fluxy na bliskim.
Wróciłbyś do warpa ;)

A juz myslalem ze złamales swoja zlota zasade nie chwalenia sie rozpiskami przed turniejem:P A Ty tylko ustawiasz Cebula:P

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Iron Jaro

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 03, 2010, 11:07:39 am »
Mnie kusi cos takiego:
Belial Motek/tarcza
6x5 termosow: Sierzant 2x clawy Jeden gosc z cheinfistem 1 gosc z asfaltem.
W ktoryms squadze sztandar W kolejnym Aptekarz
2x2 speedery z cyklonami.
 
zostaje 55 punktow na glupoty
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Marios

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 03, 2010, 11:15:50 am »
A juz myslalem ze złamales swoja zlota zasade nie chwalenia sie rozpiskami przed turniejem:P A Ty tylko ustawiasz Cebula:P

vladdi
No proszę Cię, czy ja się muszę czymś chwalić?
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Vladdi

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 03, 2010, 01:24:16 pm »
Po pierwsze "chwalic":) Znaczy zapowiedziec czym nas zaszczycisz:)
 
Po drugie: no nie wiem, cos Ci na Heresy csmami nie szlo, moze wymysliles cos nowego przelomowego czym muszisz sie podzielic ze swiatem:P
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline afruniu

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 03, 2010, 02:10:07 pm »
No proszę Cię, czy ja się muszę czymś chwalić?
eee tam. prawdziwa cnota sama się obroni ;)
ja myślę, że tak:
2 x DP
9 oblitów
3 x 5 plagów
1 x 5 csm
3 x 3 oblity RAC + 2 x CP
ewentualnie landek i greater.
close enough? :)
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Cebul

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 03, 2010, 02:19:21 pm »
Widzę Marios, że mocno wierzysz w moc blaszaków. Cieszy mnie to, mało kto obecnie to robi. 
Ostatni mój wynik z necronami to 8:12, w Szczecinie o ile dobrze pamiętam, ale to było trochę temu i facet miał C'tana (który wiele nie zmienił, bo dostał na klatę Skarbranda i się złożył w turę) oraz czym kontrować, tutaj jest jeden maksowany lord i scaraby jako zasłona, od której też bardzo ładnie można się odbijać, bo ich filtrować się nie da. Dodatkowo, w pierwszej bitwie jest dawn of war, night fight, więc ostrzela to on mnie dobrymi chęciami na początek...

Sorry stary, ale bardziej się boję csm 9+2, gwardii czy tau jeśli chodzi o strzelanie niż tych miłych panów. 

Offline Marios

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 03, 2010, 02:22:47 pm »
@ Cebul, no dobra, to dzięki temu najtfajtowi urwałbyś z 3:17 ;P
 
@Afro, jeszcze nie wiem czym zagram (jeszcze nie wiem czy będę), ale jeśli chaosem to troszkę innym.
 
@Vladdi, nie bądź cwaniakiem, bo sam zbierasz max informacji, po to, żeby samemu przygotować armię pod graczy i nie ułatwię Ci zadania ;P
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Vladdi

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 03, 2010, 02:35:28 pm »
Cwaniakiem znowu:P Obrazam sie:P
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Cebul

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 03, 2010, 02:57:35 pm »
Nie bardzo rozumiem Cię Marios, ale to nie nowość, więc odpuszczę sobie :wink:
Rozpychanie się skrzydełkami w tym kurniku naprawdę mnie nie bawi.
Typhus chciał znać moją opinię, to mu ją napisałem, nie bardzo wiem o co Ci biega w usilnym udowadnianiu mi/jemu/wszystkim(?), że dostanę od tych nekronów po dupie.  
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2010, 03:20:26 pm wysłana przez Cebul »

Offline Marios

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 04, 2010, 12:03:02 pm »
Oj Cebul, ile znaczków ;););) itd mam dodać, żeby nie brzmiało to do końca poważnie ;).
Przecież sam jestem inkwizytorem i palę na stosach "wujków dobra rada" więc raczej nie będę się tu rozpychać łokciami ;)
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Pedros

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 04, 2010, 09:35:47 pm »
Spoko Vlad, ja już złożyłem (...) 1xtau, bo widzę w nich potencjał na te pkt XD

Cóż to za potencjał panie Cebul.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 04, 2010, 10:37:09 pm »
Ale jazda. 8 mam egzamin a i tak w chwilach odpoczynku od nauki zrobiłem z tuzin rozpisek.
Na tapety poszli: BT,DA,WH,DH,Necroni. Teraz pewnie czas na bardziej PG armie w tym CSM.
Mam nadzieję, że jednak nie upadnę tak nisko i nie skuszę się :D

2100 pkt na normalnych scenariuszach daje TYLE możliwości :D
Kamil. (miszczu)

Offline Cebul

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 05, 2010, 10:02:24 am »
Ano mości Pedros, wpadło mi do głowy kiedyś pograć sobie tau, więc w wolnych chwilach, kiedy nie molestowałem mojego mózgu farmakologią, wziąłem kodeks i zacząłem kminić. Generalnie widział bym to na zasadzie zabawki z opóźnianiem rezerw, brodek, pierdyliona crysisów i sutów z hq, do tego pathfinderzy z tymi ich zabawnymi rybkami, jakieś tam dodatki typu troopsy ;) Na 2100 wchodzi całkiem pokaźny firepower wraz z pierdylionem talerzyków defensywnych i porządnym flamerowaniem i plazmowaniem po deepie :)

Offline Jezo

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 05, 2010, 10:17:08 am »
wchodzisz na forum, widzisz 4 strony tematu, czytasz, szukasz tych rozp a tu 3 gdzies pochowane  :lol:
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

 

anything