Autor Wątek: ARENA 2010!  (Przeczytany 62731 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cebul

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 02, 2010, 11:23:54 am »
Typhus, nie widzę najmniejszego problemu... Mam Ci zabić... 43 modele? W tym 30 to po prostu zwykli goście, którzy w 80% przypadków tego co ich złapie nie wstają? Byłbym wniebowzięty przy obecnej mobilności mojej armii :wink: Ale Vald był pierwszy, więc nie wiem co z tego wyjdzie :P


Dobra, co by nie było tak o niczym, to moja, już zgłoszona wersja końcowa:
2xHerald Slaanesha (Rydwan, Siła, Ciosowstrzymywacz)
2xHerald Tzeentcha (Rydwan, Master, Bolt)
2x8 Crusherów (Fury, Icon, Instrument)
6 Fiendów (Siła)
5 Screamers of Tzeentch
8 Hounds of Khorne
7 Hounds of Khorne
3x5 Plaguebearers
2x DP (Slaanesh, Iron Hide, Pavane)
W sumie wychodzi równo 2100 ;)
Pozdrawiam i zapraszam do zabawy :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2010, 12:15:09 pm wysłana przez Cebul »

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 02, 2010, 12:21:36 pm »
"Ty, to jedyna okazja by mną zagrać na 2000, wez mniez! wez mnie!" :wink:

Ja tak mam z DH. Niby zagrałbym SM. Ale to w sumie ta jedna jedyna nie powtarzalna okazja. I nie mam zielonego pojęcia co zrobić. :sad:

Ktoś mi doradzi?

----------------------------------
Tak:

2100 
  HQ: 
  Libra - Gate, null zone - 100 
  Chaplain - 100 
   
  Elita: 
  5 Młotkowych - 200 
  Landek - MM, EA - 275 
   
  Dread - 2x AC - 125 
   
  Troops: 
  Taktyczny - fist, combi - melta, melta, missilka - 210 
  Rhino - 35 
   
  Taktyczny - fist, flamer, missilka - 195 
  Razor - las-plas - 35 
   
  Skauci - fist, combi melta - 110 
  Skauci- snajperki, płaszcze - 90 
   
  FA: 
  Storm - HF - 60 
  2xTyphoon - 180 
   
  HS: 
  Vindicator - SS - 125 
  Predator - AC, LC - 120 
  Thunderfirecannon - 100   
   
  KP - 16 - 18

albo

Tak:
HQ: 
Grey Knight Grand Master - Psychic Hood, Sacred Incense, Grimoire of True Names, Holocaust - 205 
  4 x Grey Knight Terminators - 1xThunderhammer and Storm Shild - 184 
   
  Elita: 
  Inki BP&CWW z familiarem + Chimera[IA2up1.3] z HF - 83 
  Inki BP + 2xMistic + Chimera[IA2up1.3] z HF - 88 
  Inki + Terminatorka + Null Rod + Psycannon + Asupex - 92 
   
  Troops: 
  8GK + palnik + 1Frag, Targeter - 237 
  8GK + palnik + 1Frag, Targeter - 237 
  6GK + 2xpsycannon + 1Frag, Targeter - 227 
  5ST + 2xMelta Gun + Rhino[IA2up1.3] - 105
5ST + 2xMelta Gun + Rhino[IA2up1.3] - 105
   
  Heavy Support: 
  GK Dread - Laska, Miska - 140 
  GK Dread - Laska, CCW, EA, Smoki - 138 
  GK Land Rider - Smoki - 258 

2099
KP 16
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2010, 12:38:25 pm wysłana przez Inkq »

Offline Cebul

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 02, 2010, 12:25:35 pm »
Bierz DH, bo nimi nie pograsz na innych turniejach, a wiem, że lubisz tą armię :)
Nie bądź miętką pupą tylko prawdziwym inkwizytorem! SM nie są godni zadawania się z inkwizycją!

Offline Vladdi

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 02, 2010, 12:26:01 pm »
Juz zgloszona? Ale ja bede do ostatniej chwili kminil!:P Chcialbym zagrac tyrkami, ale nie wiem czy ta armia na wysyp wilkow ma sens. Zrobilem eldarów liste taka, ze az sie trzesę, ale wiadomo jak jest z eldarami, kodeks jednak nie ten. No i modeli klika musialbym dokupic.  Najbardziej mi podchodzą BA, ale zaraz bedzie krzyk ze sa niebiescy, szczegolnie ze jakiegos czerwonego baala musialbym pozyczyc. Losci maja wygar, 8 crusherów dwa heraldy, demonetki konne i jakies troopsy chaosowe plys szwadrony lemanów (czyt. szwadrony, nie pojedyncze sztuki) tez kurde kuszą. Do chaosu mam wszytskie modele z kolei, a chaos to chaos, zawsze w cenie.
 
Dlaczego jest tak malo turnieji na 2000 buuu. Dobrze ze Halo tez bedzie, byle tylko zbanowali speciali i dali normalne scenariusze.
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline PaulShin

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 02, 2010, 12:39:44 pm »

Dlaczego jest tak malo turnieji na 2000 buuu. Dobrze ze Halo tez bedzie, byle tylko zbanowali speciali i dali normalne scenariusze.
 
vladdi

Jak dobrze pójdzie to Śląsk będzie szedł w kierunku coraz większych punktów z roku na rok. ;)

Sam też nie wiem co wziąć tak do końca. I tak mnie czeka pożyczka chociaż jednej Chimery, więc może trochę pozmieniam. Ubolewam tylko trochę nad brakiem Medus i Hydr. :P Dobrze, że Wilków za cholerę nie zdążę pomalować na 2100, to mi przynajmniej ten dylemat odchodzi.

Offline typhus1

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 02, 2010, 12:56:00 pm »
Bierz DH Inkq, im więcej niszowych armii tym lepiej :D .

Offline Cebul

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 02, 2010, 01:01:37 pm »
Spoko Vlad, kmiń sobie na spokojnie, ja po prostu złożyłem coś w miarę uniwersalnego i wysłałem.
Umówmy się, mało kto się będzie sajdował na demony XD

Nie wiem, dla mnie gra csm po prostu straciła urok, więc pewnie bym brał lostów (choć moim zdaniem na te pkt to trochę się ich zapycha na siłę już) albo eldarów (lubię tą armię, nie ma jej multum na stołach, można na duże punkty ciekawe rzeczy z niej wycisnąć). Graczy BA pewnie będzie aż do znudzenia.

Offline Wołek

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 02, 2010, 05:14:31 pm »
ja z taką herezją chyba wpadne  :wink: daje rade gra sie fajnie i inaczej  :wink: nawet gwardie przestrzeliło  :wink:

Rune Priest 110
paszcza,piorun,kruk

Rune Priest 100
paszcza,huragan

Dreadnought 125
2xautocannon

Wolf Scouts 115
6x15 90,melta 10,wulfen 15

Wolf Guards 450
10x18 180
5xcombi melta+power fist 125
1xterminatorka+cyclon 45
1xterminatorka+cyclon +fist 55
3xterminatorka 45

Grey Hunters 115
melta 5,rhino 35

Grey Hunters 120
melta 5,razorback 40

Grey Hunters 120
melta 5,razorback 40

Grey Hunters 155
melta 5,razorback z laska 75

2xLand Speeder Typhoon 180

Long Fangs 170
2xlaska,3xmiska

Long Fangs 170
2xlaska,3xmiska

Long Fangs 170
2xlaska,3xmiska
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 02, 2010, 05:21:51 pm »
2 x Warboss bike
4 x 30
3 x 3 kany
3 x 5 loota
2 x 2 buggie
a ktoś kiedyś coś mówił o tym, że gra hordą jest nudna :wink:
ja ciągle nie widzę sensu kanów w hordzie - grając bez pojazdów zabieramy potencjalne cele dla wszelkich lasek czy melt. kany łatwo wybuchają, a idąc w hordzie często gęsto zabierają ze sobą jakieś orki...

Offline afruniu

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 02, 2010, 06:54:54 pm »
ja myślę o dropujących wilkach.
kombinuję jak zrobić coś uniwersalnego, i na hordę, i na wagony, i na gwardię, i na csm, i na ba. doliczając wilki, to pewnie będzie najpopularniejsze zestawienie.
a jak Wołku Twoja rozpa z hordą sobie radzi?
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Vladdi

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 02, 2010, 08:54:11 pm »
Wolek, powaznie taka slabizna? GH bez sztandaru to jak przyjsc z nozem na strzelanie. Plus 3 lordow w wilkach zlozy Ci armie w 4 tury:P Na te pkt bez hth ni da rady.
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline ederus

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 02, 2010, 09:13:29 pm »
Powiedział ten co do HtH ma raptem Greater Daemona :lol:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Vladdi

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 03, 2010, 07:08:30 am »
I dwoch princow i 9 terminatorow z pw. I 6 fistow na oblitach. To jednak znacznie wiecej niz w tych wilkach.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Wołek

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 03, 2010, 07:29:41 am »
ja myślę o dropujących wilkach.
kombinuję jak zrobić coś uniwersalnego, i na hordę, i na wagony, i na gwardię, i na csm, i na ba. doliczając wilki, to pewnie będzie najpopularniejsze zestawienie.
a jak Wołku Twoja rozpa z hordą sobie radzi?
narka
Jeszcze z hordą nie grałem ale mam pestki,mam piorun i huragan nie   powinno być źle. A te małe oddziały gh jak kontrują 2 na raz dają rade.   Też mam termosy z pw.Zagram sobie tak  :wink: Najwyżej possam  :wink:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Cebul

Odp: ARENA 2010!
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 03, 2010, 08:34:48 am »
No ja się przykładowo bardziej boję tych wilków niż standardowych. Ale to takie zboczenie jest ;)

 

anything