Autor Wątek: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW  (Przeczytany 65861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raca

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #480 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:18:57 am »
Dzieki za fajny turniej, swietnie sie bawilem
Na plus:
- spoko tereny na wiekszosci stolow, chociaz kilka ktore widzialem bylo mega slabych, na szczescie poza bitwa z Michalku sie nie zalapalem na taki bo gralem poza ta jedna bitwa na korytarzu
- fajna miejscowka, mi sie podobala, blisko centrum, sklepow, pizzeri itd
- profesjonalne przygotowanie turnieju
- fajne pkt ;)
- sporo czasu na bitwy, kazda bitwe konczylem chyba 1-1,5h przed czasem wiec bylo duzo czasu na fajki, gadanie, piwko w pobliskiej pizzerii,
Na minus:
- slabe dosyc misje, chociaz lepszy taki kompromis niz czysta 5ed
- bufet za szybko zamkniety, probowaliscie zagadac z nimi? dla tylu osob pewnie by im sie oplacilo siedziec dluzej, chociaz na jeden obiad sie zalapalem ;)
 
 
Podziekowania dla orgow za fajny turniej, ekipy fajkowej za rozmowy i ekipie 3city za super wyjazd jak zwykle ;)

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #481 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:25:46 am »
- bufet za szybko zamkniety, probowaliscie zagadac z nimi? dla tylu osob pewnie by im sie oplacilo siedziec dluzej, chociaz na jeden obiad sie zalapalem ;)

Oczywiście że próbowaliśmy. Ale mieli na kawałek soboty i całą niedzielę catering organizować w innej części Krakowa.

Offline Raca

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #482 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:27:56 am »
No szkoda ale musialem wam jakies minusy dac  :wink:

Offline Hem'Ahn

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #483 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:35:25 am »
Macie szczęście, że strefa parkowania była za darmo, bo jakby było inaczej, to w połączeniu z tym bufetem to byśmy Wam mastera odebrali ;)
Michałku
PKGB Sztab

Offline Eman

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #484 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:37:56 am »
Heyka !!!
Macie szczęście, że strefa parkowania była za darmo, bo jakby było inaczej, to w połączeniu z tym bufetem to byśmy Wam mastera odebrali :wink:
Przewidzeilismy to ha :!: Specialna petycja do Majchrowskiego oraz lapowka do Komisji Majatkowej poszly we wlasciwym czasie, to i strefa parkowania byla za free :wink: :wink: :wink:
 :lol: :lol: :lol:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Raca

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #485 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:47:06 am »
Spoko spoko, z ekipa fajkowa i tak ustalilisy ze wam mastera zabieramy bo winda za wolno jezdzila i slonce w oczy na fajce swiecilo  :lol:

Offline Mistrz wałków :)

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #486 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:50:39 am »
Kurcze a tyle się naprosiłem, chłopaków by te parasolki rozłożyć przed wejsciem dla Trójmiejskich kurzaczy  :badgrin: .
Miał też stanac barek i katering
Ale chłopaki z Rady Miasta tyle wzięli za te parkingi że już nam na dziewczyny nie wystarczylo.. Ach ta biurokracja  :lol:
Kamil. (miszczu)

Offline PaulShin

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #487 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:53:16 am »
Spoko spoko, z ekipa fajkowa i tak ustalilisy ze wam mastera zabieramy bo winda za wolno jezdzila i slonce w oczy na fajce swiecilo  :lol:

Winda dwukrotnie też odmówiła wypuszczenia nas na parterze i powiozła nas na 3 piętro ot tak, dla kaprysu. W sumie głos też miała ciekawy. :D

Offline Miły

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #488 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:00:02 am »
No i za zbieranie terenow z pustych stolow przed zakonczeniem ostatniej bitwy to polecieliscie po bandzie. Pakowanie imprezy przed jej zakonczeniem to nawet na chelku nie przystoi  :wink: :razz: :wink: :razz: :wink:
M

Offline PaulShin

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #489 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:57:50 am »

Offline Iron Jaro

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #490 dnia: Wrzesień 28, 2010, 02:39:35 pm »
Ja tez chce sie dołączyć do ogólnych podziękowań za naprawdę fajne i wyluzowane gry. Musze przyznać ze dwie pierwsze wklepy które dostałem w bitwach z Rzeźnikiem i Chrisem skutecznie wyleczyły mnie z ambicji zajmowania jakiegokolwiek miejsca w turnieju. Zdecydowanie muszę sie podszkolić i to zarowno w tworzeniu rozpisek jak i rzucaniu 5+. Dzieki tym początkowym wklepom grało mi sie później na mega luzie bawiąc sie w zliczanie fragow na Vindykatorze. (nie było tego zbyt wiele).
W bitwie z Urielem udalo mi sie zabić Marshala z cawami.
W bitwie z Chrupkiem Nie zrobił właściwe nic ale jedzil w kolko i straszył.
W bitwie z Homeinim eksplodował na coverze od pierwszego trafienia (trochę po tym jak pierwszym strzałem bitwy unieruchomiłem Radka na coverze).
Dzieki chłopaki na maksa fajnie mi sie grało.
Co do samego turnieju. Organizacyjnie bez zarzutu. Trochę nie podobała mi sie idea obcinania punktów za schemat armii nie zgodny z codexem ktory sie używa. (Moim zdaniem ważna jest spójność armii, a nie kolor ale to jest drobiazg.) Ale ze ta zasada była konsekwentnie zastosowany na wszystkich graczach. Nie widzę problemu. :)
Ps; Picie pod C'Tanowke to jest to!
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline ederus

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #491 dnia: Wrzesień 28, 2010, 02:58:30 pm »
Zapomniałem napisać o minusach, a było jednak kilka poważnych niedociągnieć:P


1) W sobotę na dworcu nie dostałem herbaty do cytryny
2) Tego samego dnia w kefirku blisko turnieju nie było pepsi 2l.


Tak więc, możecie panowie się szykować na organizację chelka w przyszłym roku :badgrin:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Raca

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #492 dnia: Wrzesień 28, 2010, 03:02:17 pm »
Nie no po czyms takim to maja szczescie ze nie glosujemy jeszcze nad chellkami, bo by lokal zostal, jak to nie bylo coli i cytryny, to sie w glowie nie miesci, jestem oburzony  :lol:
Jeszcze troche to piwa zabraknie  :wink:

Offline MiSiU

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #493 dnia: Wrzesień 28, 2010, 03:04:26 pm »
Trochę nie podobała mi sie idea obcinania punktów za schemat armii nie zgodny z codexem ktory sie używa. (Moim zdaniem ważna jest spójność armii, a nie kolor ale to jest drobiazg.) Ale ze ta zasada była konsekwentnie zastosowany na wszystkich graczach. Nie widzę problemu. :smile:

Tia... Mnie się bardzo podobała wasza ostatnia bitwa :razz: Czarne wilki, kontra czerwone wilki. Ciekawe kto przechodząc obok i nie wiedząc o tym wpadł by na pomysł że to bratobójcza bitwa Fenrisian  :badgrin:

Offline Iron Jaro

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #494 dnia: Wrzesień 28, 2010, 03:05:14 pm »
No ba!
tego rowerzyste to tez pewnie nam zorganizowali!  :lol:
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


 

anything