Autor Wątek: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW  (Przeczytany 65745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cebul

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 25, 2010, 02:32:50 pm »
Trej, jeśli chcesz grać na demonicznym wysypie, to masz jedną ikonę mobilną, możliwość wzięcia jakichś w infiltracji i to jest tyle, jeśli chodzi o dorwanie wroga. Nie masz możliwości nic wziąć z HQ z demonów, możesz co najwyżej generycznego większego wypuścić, ale znów pojawia się problem, że możesz mieć tylko jednego czempiona (bo zakaz dublowania). Elity i fasty oraz troopsy demoniczne są całkiem syte, ale pojawia się pytanie, czy dożyjesz do czasu ich pojawienia się na stole, w co, szczerze mówiąc, wątpię. Pierwszy dzień jest naprawdę nieprzyjazny lostom demonicznym ;)

Offline e_M

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 25, 2010, 02:35:12 pm »
Cytuj
Dopuście, dopuście zawsze ciekawiej :)
a jedziesz ? :smile:

Offline MiSiU

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 25, 2010, 02:36:50 pm »
a jedziesz ? :smile:
To raczej ty jak nie pojedziesz, to tym razem spalimy Ci chatę i opublikujemy kompromitujące zdjęcia w internecie  :badgrin:

Offline Eman

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 25, 2010, 02:40:22 pm »
[Moderator mode on] Trollowe posty Metalfana znajduja sie w Offtopicu [Moderator mode off]
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Skark

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 25, 2010, 02:41:51 pm »
To może pójści dalej w wymuszanie kompozycji armi i dać normalne sloty i zakaz dublowania czegokolwiek poza HQ i zakaz triplowania troops. Wtedy zrobie Meduzę alby Gryfa na ten turniej :smile:

Misiu takie brzydkie szantarze :cool: Oczywiście podpisuje się pod niemi 4 łapkami :)

Offline mlodyrs

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 25, 2010, 02:44:26 pm »
To może pójści dalej w wymuszanie kompozycji armi i dać normalne sloty i zakaz dublowania czegokolwiek poza HQ i zakaz triplowania troops.
Wtedy mogą sie nawet BC pojawić w rozpiskach :wink:

Offline trej

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 25, 2010, 03:06:05 pm »
Trej, jeśli chcesz grać na demonicznym wysypie, to masz jedną ikonę mobilną, możliwość wzięcia jakichś w infiltracji i to jest tyle, jeśli chodzi o dorwanie wroga. Nie masz możliwości nic wziąć z HQ z demonów, możesz co najwyżej generycznego większego wypuścić, ale znów pojawia się problem, że możesz mieć tylko jednego czempiona (bo zakaz dublowania). Elity i fasty oraz troopsy demoniczne są całkiem syte, ale pojawia się pytanie, czy dożyjesz do czasu ich pojawienia się na stole, w co, szczerze mówiąc, wątpię. Pierwszy dzień jest naprawdę nieprzyjazny lostom demonicznym ;)
Masz rację łatwo nie ma ale IMO jest w tym deksiku parę patentów które mogą pomóc i z chęcią potestuję rozpiskę na taki format.

Offline trej

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 25, 2010, 03:06:59 pm »
a jedziesz ? :smile:
Zaczynam się łamać :)

Offline Mistrz wałków :)

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 25, 2010, 03:21:43 pm »
Skoro rozmawiamy o formacie turnieju i kopaniu coponiektórych.
Z perspektywy inkwizytora.

To nie cięcia slotów najbardziej kopią po jajach moją armię.
Ciosem, od którego gałki oczne wychodzą z oczodołów, jest sam format tego turnieju.
Pomysł z 1250 pkt mieszanymi z 2100 to prawdziwy gwałt na starych dexach.
(tak tak.. ja wszystkimi kończynami po dzień dzisiejszy jestem za old school-ym, 5x 2k)
- W pierwszy dzień grasz na formacie 1250, w którym królują Orki, SW, BA. W starciu na te punkty WH mogą liczyć co najwyżej "na głupotę" przeciwnika - oczywiście ciecie slotów dodaje jedynie smaczku całej zabawie.
- W drugim dniu rozwijasz skrzydła wydaję sie, że masz cień szansy. A później nadchodzi rzeczywistość. Gramy tylko 2 scenariusze i okazuje się, że mając w armi jedno słuszne rozwiązanie (bida dexu) nie masz szans z rozpami ułożonymi cele misji. I tak dostajesz kolejnego łupnia z silnymi dexami, które tym sposobem dostają kolejnego boosta w postaci możliwości zsajdowania się pod scenariusze, jakby różnica miedzy samymi dexami nie była dostatecznie wystarczająca.
Przy okazji nie grasz już z dziećmi tylko z ludźmi, którzy wiedzą doskonale jak taką przewagę wykorzystać.

Dlatego to w formacie szukałbym uzdrowienia a nie w zasadach szczegółowych.
(a teraz chłopaki zrobią mi lincz :wink: )

Vlad.
Nie zgodzę sie z tym że te cięcia ograniczają orki-Wręcz przeciwnie.
Grałem na nich niejeden lokalny turniej i wygrywałem je z zamkniętymi oczami.
Jako support biorę cannony lootasów.. a jak mi mało jeszcze doprawiam bagisami i mam w ..ujtę strzelania (na te punkty aż za dużo). Także jesli chodzi o orki to jest to tym większy dla nich raj :biggrin:
A to że ktoś musi sie wysilić i nie brac oklepanego standardu 2xbaggisy, 2x lootasi zupełnie mnie nie przekonuje (nie kieruję tego w sposób personalny, suchy fakt).
Ps. Na herezję miałem rzeczywiście wpaść necronami. Jednak okazało się że nie ma od kogo pożyczyć (a Twoje mi wizualnie nie leżą). A skoro i tak chciałem pograć zawsze Cebulkowymi danonkami uznałem że to jest ta chwila. Na szczęście przed zdradą inkwizycji uratowali mnie chłopaki i zgodzili się na moje sędziowanie :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2010, 03:27:22 pm wysłana przez Mistrz wałków :) »
Kamil. (miszczu)

Offline e_M

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 25, 2010, 03:38:04 pm »
Cytuj
To raczej ty jak nie pojedziesz, to tym razem spalimy Ci chatę i opublikujemy kompromitujące zdjęcia w internecie  :badgrin:
nic na mnie nie macie  :razz: :razz: :razz:


spoko, jest szansa bo kminie jak zacząć lub skończyć w Krakowie urlop  :smile:

Offline beowulf

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 25, 2010, 07:53:33 pm »
Zaczynam się łamać :)

Spoko, eM. Mam plan i jeśli się uda to zanim dojedziesz do Gdyni to Łysy będzię już wstępnie "połamany" :)

Offline trej

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 25, 2010, 07:57:20 pm »
Czy ten plan zaczyna się na S a kończy na A?  :biggrin:

Offline Hem'Ahn

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 26, 2010, 07:23:03 am »
Łam się Łsysy, łam, ja tu już ekipę zbieram i wszystkich tych starych dziadów za łeb wytargam.
Michałku
PKGB Sztab

Offline Lothar

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 26, 2010, 07:41:46 am »
czy zakaz dublowania odnosi sie tylko do 1250 czy do 2100 tez? :)

Offline pajak

Odp: 25-26.09.2010 - ARENA KRAKÓW
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 26, 2010, 08:01:09 am »
Skoro rozmawiamy o formacie turnieju i kopaniu coponiektórych.
Z perspektywy inkwizytora.
...........................m że to jest ta chwila. Na szczęście przed zdradą inkwizycji uratowali mnie chłopaki i zgodzili się na moje sędziowanie :biggrin:

bo stare dobre Arenowe 5x2000 byłoby najlepsze... ale wiem wiem już nic więcej nie piszę!!
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


 

anything