Autor Wątek: Bioshock: Infinite  (Przeczytany 10523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radosiewka

Bioshock: Infinite
« dnia: Sierpień 21, 2010, 03:01:17 pm »
Bioshock: Infinite to kolejna gra od Irrational Games. Tym razem nie będziemy mieli Big Daddies ale tzw. Alpha. No i to nie będzie już Rapture. Co sądzicie o tej produkcji? Ja nie grałam w drugą część, pierwsza z pocżątku bardzo mnie wciągnęła (muzyka itd.) ale potem mi sie znudziła. Tutaj będzie prawdopodobnie chodzić po otwartej przestrzeni :biggrin: Po więcej informacji zapraszam do naszego newsa:  http://www.gry.gildia.pl/news/2010/08/bioshock_infinite_jak_powstaje_gra



Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Bioshock: Infinite
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2010, 10:17:37 pm »
Gra nabiera rumieńców, najnowszy materiał video jest tego dowodem http://www.gry.gildia.pl/news/2010/09/bioshock_infinite_4_nowe_screeny_i :)

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Bioshock: Infinite
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2010, 12:51:17 pm »
Miałem okazję pograć w pierwszą część Bioshock, więc zanim się zabiorę za Bioshock: Infinite, to czeka mnie jeszcze 2 cześć. Ogólnie screeny i zapowiedzi już mi narobiły smaku, ale więcej czasu by się zdało na granie. :)

    

Offline radosiewka

Odp: Bioshock: Infinite
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2010, 05:31:19 pm »
Ja pograłam trochę w pierwszą część i z początku, klimat, świat w którym dzieje się akcja robił na mnie piorunujące wrażenie, ale potem jakoś przestałam w to grać. Niedługo może wezmę się za drugą część. A Infinite prezentuje się jeszcze lepiej z otwartym światem i współpracą z Elisabeth. :biggrin:

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Bioshock: Infinite
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2011, 09:04:48 pm »
trochę ucichło nt. tego tytułu, mam nadzieje, ze twórcy ostro pracują i poziom tej produkcji przewyższy 1 Bioshocka!

 

anything