trawa

Autor Wątek: Skórzany kirys  (Przeczytany 3491 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline expassion

Skórzany kirys
« dnia: Sierpień 01, 2010, 09:14:18 am »
Witam,

Jestem świadom, że pytanie może i jest banalne, ale zważając na fakt, iż mam zamiar wykonać 3 smocze zadanie, mój złodziej dał mi do zrozumienia, że przydałaby mu się zbroja, najlepiej skórzana, bo ta na nim jako tako leży. No właśnie, tylko gdzie ja do cholery znajdę taki skórzany kirys, bo w Ferdok to w asortymencie nie mają (może wyszły z mody?). Oczywiście mogłem coś przeoczyć. Za odpowiedź z góry dziękuję.

Offline Ehesajump

Odp: Skórzany kirys
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2010, 10:23:24 am »
Niestety, ale skórzany kirys można kupić dopiero w Tallon (po 3 smoczym zadaniu). Ale może gdzieś wcześniej da się zdobyć.

Offline expassion

Odp: Skórzany kirys
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2010, 10:29:06 am »
Zawitałem już w Tallon i płatnerz skórzanego kirysa mi nie oferował, nie zrobił tego również podejrzany typ (koleś na B jakoś miał imię i sprzedawał towary użyteczne w złodziejskim fachu). Nadal istnieje możliwość że jeszcze ktoś sprzedaje pancerze, ale w samym mieście znam wszystkich kupców i nikt nie ma tej zbroji. Myśliwy poza murami również. To kto?

Offline Ehesajump

Odp: Skórzany kirys
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2010, 07:07:47 pm »
To dziwne... Skórzany kirys oferował mi płatnerz w Tallon.

Offline Kreutz67

Odp: Skórzany kirys
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2010, 08:47:47 pm »
Najlepszą skórzaną zbroję w grze ma Nasreddin, najemnik, którego można przyłączyć do drużyny w Porcie Ugdan od 6 rozdziału. Wynajęcie go kosztuje 200 dukatów. Gość jest słaby, ale opłaca sie go rozebrać i dać jego wyposażenie innej postaci w drużynie.




Uploaded with ImageShack.us

Offline Ehesajump

Odp: Skórzany kirys
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 09, 2010, 11:22:35 am »
Autorowi tematu chodzi o skórzaną zbroję na 3 smocze zadanie. Zbroja Nasreddina jest dosyć dobra, ale on sam jest niezły jako łucznik i chyba bardziej opłaca się założyć jemu. Oczywiście nie każę nikomu brać Nasra do drużyny. Jak chcesz, możesz założyć jego zbroję na twojego złodzieja. Ale i tak niedługo dostaniesz Napierśnik Ognia, który jest lepszy :P