trawa

Autor Wątek: StarCraft 2  (Przeczytany 59255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 18, 2013, 04:20:25 pm »
Spoiler: pokaż
Więc gra chyba zapamiętuje "najświeższy" z wyborów. Bo przechodziłem obie misje tyle, że pierwszy raz po stronie Novy a drugi raz po stronie Tosha. Znowu robię kampanię WoL więc wybiorę znowu Novę i potem zobaczę czy w HotS coś się zmieni.


EDIT: snów spoilujesz ;P Używaj taga, bo głupio mi będzie Tobie dawać osta za to ;P
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2013, 09:53:53 pm wysłana przez Gabriel »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 20, 2013, 09:39:06 pm »

Offline Dziex

Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 20, 2013, 11:32:22 pm »
Cytuj

Spoiler: pokaż
A to Zeratul odwinął kitę? Gdzie? Jak? Kiedy? Umknęło mi to totalnie.
Spoiler: pokaż
Wraz ze śmiercią Jacka Ritschela i przerobieniem jednego z największych badassów universum na nudziarza gadającego zagadkami :sad:
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2013, 12:35:40 am wysłana przez Dziex »

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 21, 2013, 11:07:12 am »
Dziex: +1 ;P
A recka jak zwykle trzyma poziom :)
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 21, 2013, 04:56:34 pm »
Uwaga, w komiksie spoiler: http://www.nerfnow.com/comic/976
Na nerfnow zwykle są tego typu celne uwagi.

Przypomni mi ktoś jak dodać kogoś do listy kumpli w SC2?
O co kaman z tym jakimś numerkiem?
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Ganossa

Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 21, 2013, 05:10:53 pm »
Musisz znać battletaga osoby którą chcesz dodać do znajomych. Czyli nazwę użytkownika # i numerki
Np mój to Ganossa#2803 i to jest chyba do wszystkich gier bo jest jeszcze tylko do starcrafta jeśli się nie mylę.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Dziex

Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 22, 2013, 10:12:01 pm »
Obejrzałem sobie wstawki fabularne.
To jest jakiś żart. Fajne mroczne SF przerobione na rzewne romansidło
Spoiler: pokaż
z kretyńskim happy endem podczas którego Jim"I'll se you dead for this. It   may not be tomorow, darlin', it may not even happen with an army at my   back. But rest assured; I'm the man who's gonna kill you one day" Raynor   z łezką w oku spogląda na Kerrigan odlatującą w stronę zachodzącego   słońca.
Wywrócona do góry nogami historia Zergów, jakieś debilne proroctwa, które sprawdzają się w SF 1 na 100 przypadków, Kerrigan jako kosmiczny Jezus.

Idę o zakład, że w Ep3 będzie WIELKA FINAŁOWA BITWA W KTÓREJ TERRANIE PROTOSSI I ZEROGWIE ZJEDNOCZĄ SIĘ WE WSPOLNEJ WALCE ZE ZLYM XEL'NAGA A NA KONCU POKAZE SIE MEDIVH I WSZYSCY BEDA ZYLI DLUGO I SZCZESLIWIE

W sumie po tym jak wytarli sobie mordę settingiem w Diablo 3 chyba nie powinienem być zaskoczony.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 23, 2013, 01:56:23 pm »
Tak się zapowiada 3cia część.

Spoiler: pokaż
W sumie jak się zastanowić, to na początku kampani z HotSa Kerrigan mówi że nie pamięta co robiła jako Królawa Ostrzy. Załóżmy że tak jest, że potem sobie - jako Zerg - to przypomina. To da się obronić wybaczenie jej przez Raynora, choć naciągane. I nawet podobało mi się że Kerrigan doda do roju trochę człowieczeństwa, że dostaną bardziej cywilizowanego przywódcę. I przy takim myśleniu, może - przynajmniej trochę - własnie o to chodzi Kerrigan: zrobić z Zergów armię, ale ze świadomym, planującym przywódcą, a nie jakimś krwiożerczym potworem.


Naciągane, ale jakoś nie mam innego wewnętrznie nie sprzecznego pomysłu.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Ribald

Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 23, 2013, 07:08:53 pm »
Ech, ludzie małej wiary - amor vincit omnia :smile:


Cytuj
Idę o zakład, że w Ep3 będzie WIELKA FINAŁOWA BITWA W KTÓREJ TERRANIE PROTOSSI I ZEROGWIE ZJEDNOCZĄ SIĘ WE WSPOLNEJ WALCE ZE ZLYM XEL'NAGA


Nooo... ale biorąc pod uwagę gameplay, to taki finał byłby całkiem logiczny. Skoro w kolejnych częściach mieliśmy możliwość pokierować każdą z ras to byłoby dziwne, gdyby nagle na ostatek twórcy skazali nas na jedną z nich. Masz pomysł na sensowną alternatywę?




A cut-scenki ogląda się jak dobry film :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2013, 09:07:37 pm wysłana przez Ribald »
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Dziex

Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 23, 2013, 10:21:05 pm »
Protossi i Terranie (Raynor) ok. Ale Zergowie? Chyba tylko przy pomocy PSI Disruptera :smile:
Widać sam Blizzard zdaje sobie, że coś tu nie pasuje. Dlatego na chama starają się uczynić Zergów bardziej "sympatycznymi", zmieniając oryginalną historię i motywację Overminda i po raz kolejny wciskając historyjkę o gościach, którzy w gruncie rzeczy są ok, ale sieją rozpi****l bo ktoś inny im kazał. Z orkami w Warcrafcie to działało. W przypadku Zergów absolutnie tego nie kupuje. Nie ten setting, nie ta rasa. Równie dobrze Ripley mogłaby nagle zacząć współpracować z milusińskimi Xenomorfami. Albo Imperium z Tyranidami.
Cytuj
Masz pomysł na sensowną alternatywę?
Ja tam tylko wiem, że kiedyś Blizzard umiał stworzyć ciekawą i mroczną historię bez przesłodzonych happy endów. Ba, Brood War był chyba pierwszą grą z którą się zetknąłem, w której ostatecznie to "zło" triumfuje :)
Dla porównania:
StarCraft : BroodWar EndingScene
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2013, 11:37:36 pm wysłana przez Dziex »

Offline Ribald

Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 24, 2013, 09:33:23 am »

Względem tych "złych"... Mamy zergów, którzy, nawet jeśli odrzucimy tezę o rozkazach z zewnątrz, pozostają rasą na niskim poziomie cywilizacyjnym, podatną na krwiożercze instynkty zdecydowanie bardziej niż fugi Bacha. I mamy terran, zdawałoby się ich całkowite przeciwieństwo, którzy, wyjąwszy samotnego szeryfa Jima Raynora, na przestrzeni sagi okazują się być jednym skur**synem większym od drugiego., Kto jest gorszym złem?


A na czym polega zmiana historii i motywacji Overminda? Nie siedzę w tym uniwersum mocno więc będę wdzięczny za objaśnienie :)



Cytuj
Ja tam tylko wiem, że kiedyś Blizzard umiał stworzyć ciekawą i mroczną historię bez przesłodzonych happy endów.


Paaanie, kryzys - lud potrzebuje pokrzepienia ;)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Dziex

Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 24, 2013, 02:58:19 pm »
Względem tych "złych"... Mamy zergów, którzy, nawet jeśli odrzucimy tezę o rozkazach z zewnątrz, pozostają rasą na niskim poziomie cywilizacyjnym, podatną na krwiożercze instynkty zdecydowanie bardziej niż fugi Bacha. I mamy terran, zdawałoby się ich całkowite przeciwieństwo, którzy, wyjąwszy samotnego szeryfa Jima Raynora, na przestrzeni sagi okazują się być jednym skur**synem większym od drugiego., Kto jest gorszym złem?
No dlatego dałem cudzysłów :smile: Zergowie to Alieni Starcrafta, nieskażeni sumieniem i moralnością.
Mimo wszystko życie pod władzą np. Mengska wydaje się ciekawszą perspektywą niż asymilacja przez Rój.
Cytuj
A na czym polega zmiana historii i motywacji Overminda? Nie siedzę w tym uniwersum mocno więc będę wdzięczny za objaśnienie :smile:
SC1: Overmind wymyka się spod kontroli Xel'Naga i asymiluje ich. W pogoni za doskonałością dąży do połączenia czystość esencji Zergów z czystością formy Protossów przez pochłonięcie tych ostatnich. Proste i eleganckie.
SC2: Overmind nie ma wolnej woli, jakiś zły typ każe jej zniszczyć Protossów, bo coś tam. Overmindowi to się nie podoba więc tworzy  zapowiedzianego w proroctwach kosmicznego Chrystusa, który wyprowadzi Zergów z domu niewoli i uratuje galaktykę. Czy coś w ten deseń.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2013, 04:06:35 pm wysłana przez Dziex »

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 24, 2013, 07:57:52 pm »
Ech, ludzie małej wiary - amor vincit omnia :smile:
No to dlaczego
Spoiler: pokaż
ona go zostawia, skoro wreście mogą być razem
?!
Spoiler: pokaż
Przecież Kerrigan wydała poelecenia następczyni, którą już na tyle "domóżdżyła", że ta by sobie niewiele gorzej poradziła. Więc czemu?
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Ribald

Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #178 dnia: Marzec 25, 2013, 06:54:59 am »
A kto by kobiety zrozumiał...
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline boguchwala59

Odp: StarCraft 2
« Odpowiedź #179 dnia: Marzec 28, 2013, 08:16:55 am »
Ja bym zrozumiała :D
Zapraszam na mój profil :)

 

anything