trawa

Autor Wątek: Kolorowe Zeszyty  (Przeczytany 20267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 08, 2010, 12:54:06 pm »
Sam serwis bardzo ok.

Natomiast musze powiedziec, ze Wasz skrot (KZ) moze byc mylacy, szczegolnie jak ktos porownuje do naszego KZ.  :roll:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 08, 2010, 01:55:29 pm »
@xionc: Przecież w Polsce wszystkie komiksowe inicjatywy są na K albo na Z. ;)

@Julek: Zgubiła się wam ostatnio albo mi z oczu zniknęła jakaś informacja o załodze bloga/magazynu. No i materiały powinny być podpisywane na początku, a nie tylko maczkiem na końcu, tym bardziej, gdy są to występy gościnne (coby nie było wątpliwości kto jest autorem).
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline tranway

Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 08, 2010, 04:39:23 pm »
Z Komiks Expressem sprawa jest niejednoznaczna, ponieważ sporo mamy głosów, że aktualna forma jest fajną pigułką informacyjną dla tych, którzy nie mają czasu śledzić "nastu" serwisów/blogów/twiterów i innych podobnych wynalazków (kto to zresztą dziś ogarnia btw?).
Ale dyskusja nad zmianą koncepcji trwa....

Promocję polskich komiksów uważam za swoisty "obowiązek" jako polskiego blogo-serwisu. I choć momentami zarzucają nam zbyt duże hype'owanie pewnych wydarzeń to sądzę, że zwyczajnie fajną sprawą jest fakt, że nagłaśniamy pewne lokalne wydarzenia/premiery.

Informacja o załodze pojawi się na nowo, kiedy ogarniemy zmiany w designie strony (btw. jeżeli ktoś ma możliwość pomóc w wyśrodkowaniu strony, to proszę o kontakt - stawiam piwo)

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 08, 2010, 05:27:37 pm »
Robcie swoje, jesli to jest taka forma jak Wam odpowiada, to normalne ze nie wszyscy czytaja wszystko.

I nie rozumiem troche zarzutu, ze recenzji za duzo.  :shock: To trzeba je czytac, jak ktos nie chce? Chyba dobrze ze jest wybor.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline B2Ka

Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 08, 2010, 06:06:32 pm »
Mam nadzieję, że Komiks-Express nie ulegnie zbytniej zmianie bo wtedy już w ogóle nie będę wiedział co się dzieje w Polszy. Tak przy okazji to liczę, że pojawi się jakieś specjalne wydanie Trans-Atlantyku jak w zeszłym roku z okazji zbliżającego się Comic Conu w San Diego, które by podsumowywało to co się tam wydarzyło i co ogłoszono:)

Offline Julek_

Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 08, 2010, 07:36:55 pm »
Będzie, będzie. Zawsze przy okazji konwentów dzieje się naprawdę dużo i z tych większych (San Diego Nowy Jork, a ostatnio i C2E2) staramy się zebrać jak najwięcej informacji.

Offline B2Ka

Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 16, 2010, 03:50:47 pm »
Sam nie wiem czemu, ale zastanawiałem się ostatnio jak mogłaby wyglądać ta ulepszona wersja Komix-Expressu i wpadłem na dziwny pomysł, że moglibyście założyć pocztę - komix-express[at]kolorowezeszyty.pl i ludzie by wam przesyłali albo linki albo samemu by pisali takie opracowania informacji w komentarzem jak wy teraz to robicie co sobotę. Ale nie wiem czy by się to sprawdziło, to taka luźna propozycja.

Offline Julek_

Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 19, 2010, 09:56:25 am »
Jarku - strona o nas na odnowiony pasku bocznym wkrótce się pojawią. Wciąż się ogarniamy w kwestiach organizacyjnych, poprawiamy pewne rzeczy i oliwimy tryby, żeby wkrótce wszystko funkcjonowało jak najlepiej.
Co do podpisów - ja nie widzę problemu, żeby podpisy były na dole, ale jeśli uważasz, że trzeba je bardzo wyeksponować - zrobi się!


B2Ka - całkiem fajny pomysł, boję się tylko, że gdybyśmy całkowicie zdali się na łaskę czytelników, zwyczajnie nie w każdym tygodniu udałoby się zebrać odpowiednią porcję newsów. Nasze maile są znane, niedługo wystartuje poczta firmowa więc tak czy siak można do nas słać newsy, ciekawe informacje czy gotowe txty!

Offline Nawimar

Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 20, 2010, 11:46:28 am »
Podczytałem komentarze do Komikx-Expressu z 17 lipca. I jakoś smutno mi się zrobiło ... Lata lecą, a Wy wciąż grzęźniecie w tym samym bagienku. Przykre i w gruncie rzeczy niepotrzebne. Widać jednak sezon ogórkowy aż nadto znudził co poniektórych ...

 Dodam tylko, że "Motyw Drogi" dogorywa, a osoby wymienione w komentarzach wciąż działają wiele od siebie wnosząc na rzecz promocji komiksu. Po efekty zapraszam do najnowszego "Ziniola" oraz warszawskiego "Sensu Nonsensu". Mówiąc językiem Staropolan "Kawangarda" również wzięta.

Offline Julek_

Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 20, 2010, 04:45:56 pm »
Trolling attempt unsuccesfull  :cool:

Offline Nawimar

Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 20, 2010, 07:13:36 pm »
Julek napisał: "(...) co Wam się podoba, a co nie? Jakich tekstów powinno być więcej? Czego unikać?"
 
Odpowiadam zatem na Twoje pytanie. Tego typu zagrywek "poniżej pasa" powinniście unikać, bo to niczemu nie służy. Piszę to szczerze jako czytelnik Waszego serwisu. W ten spośób niepotrzebnie zrażacie do siebie przynajmniej część czytelników.

Offline Julek_

Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 20, 2010, 09:46:25 pm »
Tak, jak przyznałem w komentarzach, może było to dość nieeleganckie, ale wiesz... fakt, faktem. Zagrywką "poniżej pasa" byłoby zarzucenie czegoś, czego ktoś nie zrobił. A Kojot co zrobił, to zrobił i mnie się póki co będzie kojarzył z plagiatem. Fajnie, że dalej działa.
A z Chudym znam się nie od dziś, trochę rzeczy razem zrobiliśmy i szkoda, że tak wyszło z tymi tekstami... no ale to chyba nie ja mam się wstydzić, prawda?  

Offline Nawimar

Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 21, 2010, 08:17:31 am »
Julek napisał: "Ale wiesz ..."
 
Nie wiem. Natomiast dla mnie jedno jest pewne: Kuba Oleksak (bo on jest podpisany pod tą informacją) postapił w sposób delikatnie rzecz ujmując podły. Może czas zająć się solidną pracą i darować sobie docinki na temat spraw, które miały miejsce "dawno temu w innej galaktyce"? Rozumiem, że redakcja "Kolorowych" może mieć zadawnione animozje wobec Michała, Darka, czy swego czasu Piotra Kowalskiego (bo tak można było wywnioskować z pewnych uwag zamieszczonych na Waszej stronie). Niemniej skoro już bawicie się w sieciowe dziennikarstwo, może warto skoncentrować się przede wszystkim na solidnej informacji czy recenzjach miast przelewać żółć, bo się kogoś nie lubi (zwłaszcza, gdy te osoby robią wiele dobrego) ? Bo czemu mają służyć tego typu - nazwijmy rzeczy po imieniu - chamówy ? Chwilowemu zwiększeniu liczby wejść ? Dzikiej satysfakcji z pastwienia się nad osobami z którymi nie pije się podczas konwentów ? Bez takich wstawek po prostu znacznie lepiej czyta się Wasz i wszystkie inne serwisy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2010, 08:26:11 am wysłana przez Nawimar »

Offline asu_swing

Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 21, 2010, 08:56:10 am »
A ja bym chętnie zapisał się do newslettera komikx-xpress-kolorowezeszyty.

Offline Nawimar

Odp: Kolorowe Zeszyty
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 21, 2010, 09:08:24 am »
To jeszcze się nie zapisałeś ? Wstyd ...