Autor Wątek: Smakosz - Jeepers Creepers  (Przeczytany 15758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clayman_

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 18, 2005, 10:13:45 am »
Cytuj
gdzie ten strach na wroble
tak samo jak w przypadku jedynki:najlepsza czesc to poczatek
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline śmigło

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 18, 2005, 12:04:31 pm »
ok. tak wiec obejrze sobie poczatek.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline murderdoll

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 18, 2005, 05:53:02 pm »
Cytat: "śmigło"
dobra przekonaliscie mnie, nie bede ogladal tego filmu. ale moze mi powiedzcie gdzie ten strach na wroble - bo nie chce mi sie przegladac calego filmu w poszukiwaniu jednej sceny.


ten ziomek, jak mu tam, smakosz wisi sobie zamiast stracha na wroble. Sciaganij trailer, tam jest ten moment, po tym wyrzuc.
img]http://michalekn.fm.interia.pl/murder.gif[/img]

Offline Freudstein

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 18, 2005, 07:03:56 pm »
Cytat: "murderdoll"

w 2 tez bylo cos fajnego- strach na wroble- jedyny fajny patent.


"Strach na wróble"? Jest taki horror z 1994 roku.
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline Baldwin

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 18, 2005, 07:07:03 pm »
Pewnie lepszy od Smakosza.
Ale o to akurat nie jest trudno

Offline Freudstein

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 18, 2005, 07:08:32 pm »
Cytat: "śmigło"
dobra przekonaliscie mnie, nie bede ogladal tego filmu. ale moze mi powiedzcie gdzie ten strach na wroble - bo nie chce mi sie przegladac calego filmu w poszukiwaniu jednej sceny.


Ale mu kit wcisnęliśmy.  :badgrin:



 ;)

FREUDSTEIN
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline Freudstein

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 18, 2005, 07:11:25 pm »
Cytat: "Baldwin"
Pewnie lepszy od Smakosza.
Ale o to akurat nie jest trudno


Cud to nie jest, ale od  "Smakosza II" to na pewno jest lepszy.

A scena ze strachem na wróble? Nie widziałem w całości filmu "Matrix", ale miałem wrażenie, że w tym momencie jak tytułowy "Smakosz" skoczył (wyskoczył ?), wyglądało to jak scena z ww filmu.  :?  :evil:

FREUDSTEIN
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline śmigło

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 20, 2005, 08:44:21 am »
super film, nie wiem czemu narzekacie tak. w zasadzie niczym nie rozni sie od jedynki, ale ma lepsza fabule i jest duzo wiecej latajacego potwora. no i ma fajne gadzety - shurikeny z ludzkich kosci i jakies noze. mega wypas. a jak ich wyciaga z tego autobusu. fajny jest tez watek tych dwoch typow co na niego poluja - ojciec i syn -  mocny akcent. podobal mi sie nawet batrdziej od jedynki. scena ze strachem taka sobie - byly lepsze - jak sie jeepers r***l w glowe takim kijkiem drewnianym z autobusu, co mu wbila jakas klientka (dobrze mu tak hyhy, tez bym sie w****il jakby mi ktos lazil po autobusie, zwlaszcza jakby mial taki durny kapelusz na glowie). jedyny minus tejj produkcji to brak fajnych dup i mala ich ilosc (3 chyba tylko).

Oficjalnie ostrzegam śmigła, aby przestał używać wulgaryzmów w swoich postach ! Pierwszy i ostatni raz !
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline murderdoll

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 20, 2005, 09:54:00 am »
Cytat: "Freudstein"
Cytat: "murderdoll"

w 2 tez bylo cos fajnego- strach na wroble- jedyny fajny patent.


"Strach na wróble"? Jest taki horror z 1994 roku.


jest,ale to byl gniot strszliwy, wiekszy niz Smakosz :?

śmigło- Ty tak serio...? :D
img]http://michalekn.fm.interia.pl/murder.gif[/img]

Offline Baldwin

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 20, 2005, 02:48:43 pm »
Oj śmigło,śmigło.Zawiodłem się na Tobie.
Tą pozytywną opinią o Smakoszu 2 złamałeś moje serce

Offline Freudstein

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 20, 2005, 04:49:56 pm »
Śmigło chyba widział inny film, albo był nietrzeźwy. Ciekawa fabuła  :lol:

CYTAT: "jedyny minus tejj produkcji to brak fajnych dup i mala ich ilosc (3 chyba tylko)".

 :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  brak, ale jednak mała ich ilość? Coś tu logika szwankuje. Nie wiedziałem, że to aż tak ważne kryterium. Ja to nawet czasami nie lubię jak jest dużo seksu w horrorze. Oczywiście w niektórych typach (nurtach) jest on wręcz tematem, ale jak chcę sobie zobaczyć "fajne dupy" to wychodzę na ulicę  :D , idę do koleżanki  :D  albo wybieram odpowiedni film.

FREUDSTEIN
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline śmigło

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 20, 2005, 07:01:55 pm »
haha ale was nabralem. tak na serio zasnalem w momecie kiedy grupa rozbiegla sie po polu. faktycznie w czasie seansu bylem nietrzezwy. dupy sa tylko 3 - to prawie brak, jak na teen movies. a w horrorach im wiecej dup tym lepiej, a jak sa ladne to w ogole full wypas. fajnie jest popatrzec jak cycata panienka ucieka przed jakims wariatem. sam smakosz mnie zniesmaczyl - cala nedza jaka ten film prezentuje. moze kiedys jak bede mial duzo samozaparcia to obejrze koncowke. teraz mam lepsze rzeczy - jak np. "shoguns sadism" :D
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Freudstein

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 20, 2005, 07:24:39 pm »
Cytat: "śmigło"
haha ale was nabralem.


No, mnie nie nabrałeś (no powiedzmy, że przez chwilę miałem pewne wątpliwości). Wiem jak bardzo nie lubisz amerykańskich horrorów o nastolatkach.  ;)

A ja niestety dotrwałem do końca.  :?

FREUDSTEIN
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline Baldwin

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 21, 2005, 12:47:01 am »
Cytat: "śmigło"
. faktycznie w czasie seansu bylem nietrzezwy


To Ci bez wątpienia pomogło przetrwać pierwsze minuty tego filmu.

Offline śmigło

Smakosz - Jeepers Creepers
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 21, 2005, 09:43:51 am »
Cytuj
A ja niestety dotrwałem do końca.  


eh to wspolczuje. bo ja usilnie sie staralem, ale jakos tak przycialem komara.
Cytuj
To Ci bez wątpienia pomogło przetrwać pierwsze minuty tego filmu.

tez tak sadze :D bo film byl naprawde nudny. i wcale nie taki krotki - czas to cos kolo 100paru minut.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

 

anything