Autor Wątek: Problem w Championship Manager 208  (Przeczytany 2727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline geny1994

Problem w Championship Manager 208
« dnia: Maj 28, 2010, 09:01:53 pm »
Witam.
Mam taki problem z CM08: zaczalem kariere Wolfsburgiem i odeszlem z klubu. Teraz juz przez kilkanascie sezonow nie moge przejac zadnego klubu ani reprezentacji bo wszystkie odrzucaja moj wniosek o zatrudnienie.
Pytanie czemu tak sie dzieje??

HaaYaargh

  • Gość
Odp: Problem w Championship Manager 208
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2010, 06:15:36 pm »
Tak na chłopski rozum, jak jesteś trenerem bez żadnych sukcesów, warsztatu, całkowicie nieznany, to nie dziw się że nikt Cię nie zatrudni, no może jakiś tam Ruch Radzionków (bez obrazy dla fanów :smile: ). Nawet jak startujesz w dobrym klubie to masz informacje że "Kibice wyrażają zaniepokojenie faktem że zarząd wybrał na stanowisko trenera nikomu nie znanego człowieka".
 
Nie lepiej byłoby zacząć grę już klubem którym chciałbyś grać? Z tego co ja pamiętam, po dwóch czy trzech dobrych sezonach kluby z wyższej półki (zaczynałem w lidze polskiej, więc były to średniaki z Anglii czy Hiszpanii) same składały mi propozycje. Dziwi mnie że ciągniesz już to przez te kilkanaście sezonów :biggrin: Zacznij od początku

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Problem w Championship Manager 208
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2010, 07:09:36 pm »
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Problem w Championship Manager 208
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2010, 08:25:22 pm »
Witam.
Mam taki problem z CM08: zaczalem kariere Wolfsburgiem i odeszlem z klubu. Teraz juz przez kilkanascie sezonow nie moge przejac zadnego klubu ani reprezentacji bo wszystkie odrzucaja moj wniosek o zatrudnienie.
Pytanie czemu tak sie dzieje??

Pytanie - do jakich klubów składasz podania? Największe szanse masz gdy próbujesz dostać się do klubów, które cienko przęda i właśnie zwalniają trenera. Dodatkowo, jak juz zostało powiedziane, im niżej celujesz tym lepiej - oczywiście w momencie gdy nie osiągnąłes jeszcze nic z poprzednim klubem.

Offline KomiksGra

Odp: Problem w Championship Manager 208
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2011, 12:12:12 pm »
Podejrzewam że składałeś podanie do większości klubów,ale nic z tego. Zasadniczym pytanie jest: sam odszedłeś czy Cię zwolniono? Jeżeli nie miałeś sukcesów ani wyników,to raczej nikt Cię nie zatrudni w innym klubie.Przerzuć się na Fm 2011.