Autor Wątek: odpczynek  (Przeczytany 3165 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Niedzwiedz78

odpczynek
« dnia: Kwiecień 29, 2010, 10:16:13 pm »
Mam pytanko gdzie w grze mozna odpoczac i sie uzdrowic?????

Offline Ehesajump

Odp: odpczynek
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 30, 2010, 06:59:22 am »
Przez "odpocząć" nie rozumiem nic, ale uzdrowić się można przy Wyznawcach Peraine. jeden jest w Ferdok w Cytadeli Hrabiowskiej, drugi w Krwawych Górach i jeszcze chyba kilka.

Offline Niedzwiedz78

Odp: odpczynek
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2010, 06:33:57 pm »
Pod pojeciem odpoczynek rozumiem miejsce gdzie mozna odpoczac, przespac sie, zregenerowac sily krotko mowiac przespac sie i dodatkowo zmienia sie wtedy pora dnia. Podobnie jak to ma miejsce w innych grach np. Wiedzmin.

Offline Girwan

Odp: odpczynek
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2010, 08:48:31 pm »
Pod pojeciem odpoczynek rozumiem miejsce gdzie mozna odpoczac, przespac sie, zregenerowac sily krotko mowiac przespac sie i dodatkowo zmienia sie wtedy pora dnia. Podobnie jak to ma miejsce w innych grach np. Wiedzmin.

coś takiego jest możliwe .. .ale gdzie to ja już nie pamiętam :), jest chyba jakaś opcja na mapie - poszukaj w tego typu widokach



Offline Ehesajump

Odp: odpczynek
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2010, 03:11:59 pm »
W tej grze nie ma możliwości spania, jak i nie ma tu zmiany pory dnia, co jest bardzo poważnym minusem.

Offline Ferreto

Odp: odpczynek
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 07, 2010, 07:32:20 pm »
Zgadza się,nie ma zmian pory dnia ani możliwości spania,bowiem zwyczajnie nie jest do czegokolwiek potrzebna.Poza początkiem gry,gdy faktycznie korzysta się z usług leczniczych,drużyna powinna stać się samowystarczalna tj. leczeniem poważniejszych ran powinny zająć się odpowiednie osoby z drużyny.Fabuła gry posuwa się do przodu w miarę kończenia określonych zadań.
Czy to poważny minus? Nie zgadzam się - to zwyczajna drobnostka,kwestia gustu. Mi wcale to nie przeszkadza nazywać Drakensanga ostatnim dobrym,klasycznym RPGiem.