trawa

Autor Wątek: Potwor z Loch Ness  (Przeczytany 20548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zaciekawiony

Potwor z Loch Ness
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 16, 2005, 08:56:22 pm »
A słyszeliście o potworze z rezerwatu Jata?
To w źródłach Krzny, i Świdra.Jedem z największych rezerwatów.
Facet widział stwora podobnego do wielkiego jaszczura.
To było jakiś 5-6 lat temu.
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline Jakub Wędrowycz

Potwor z Loch Ness
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 06, 2006, 12:51:00 pm »
wo to the one from the one to the three
I like good pussy and I like good trees
Smoke so much weed you wouldn't beleive
And I get more ass than a toilet seat

Offline loczek

Potwor z Loch Ness
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 20, 2006, 12:07:51 am »
Wg mnie te zwierzęta nie istnieją. Dawni marynarze też donosili o dziwnych stworach na dalekich morzech. Wystarczy pooglądać ryciny z dawnych ksiąg aby zobaczyć jak dziwne to były stworzenia. Oczywiście zawsze przeogromne tak jak "potwory" z jezior. Tylko pytam jeszcze raz... z opisów wynika że są to jedne z największych zwierząt żyjących obecnie na Ziemii - dlaczego nikt nie może ich znaleźć? Nie wydaje wam się to dziwne? Znamy wiele dużo mniejszych stworzeń żyjących w dużo bardziej niedostępnych "zakamarkach" naszej planety a nie możemy znaleźć takich ogromów. Myślę, że są to takie same podania jak owe dawne potwory morskie. Tyle, że mity o potworach morskich nie przetrwały bo nikt nie miał interesu w utrzymywaniu jakichś stawrych podań, a w pobliżu terenu zamieszkałego jest to najwyraźniej opłacalne więc się utrzymało (turystyka, szaleni naukowcy, tajemniczość miejsca, rozgłos itp.) Dlaczego takimi rzeczami nie zajmują się ludzie pokroju Żaka Kusto (napisałem spolszczenie, bo nie pamiętam jak się pisze a nie chcę popełnić błędu) - bo wiedzą, że to bujda a ludzi z przedrostkiem dr lub prof. (to budzi zaufanie), którzy szukają sensacji zawsze paru się znajdzie.

Offline wujek_Trapsinger

Potwor z Loch Ness
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 24, 2006, 05:30:50 pm »
Może dla tego że żyją w wodzie, hmm? I do tego zazwyczaj na znacznych głębokościach. A ,,znalazło" je dosyć wielu ludzi na przełomie dziejów. No i potwory wodne są spore, Nessie ma tak ok. 5-10 m, ale takie węże morskie to są już bardzo duże.
Co do potworów morskich, to cały czas są spotykane. A wiele z noch okazuje się uzasadnionych i prawdziwych, np. te o krakenach.
Co do naukowców z uniwersytetów, to moim zdaniem są to osoby z klapkami na oczach, które wykreowały pewien obraz swiata i nie mogą przyjąć do wiadomości, że jednak nie wszystko się w nim zgadza. No i wszelkimi sposobami próbują zbagatelizować, podważyć, zignorować bądź zatuszować wszelkie dziwne i niewyjaśnione zjawiska. Przykre.

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Potwor z Loch Ness
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 01, 2011, 08:08:17 am »
RIP Gildio...