Autor Wątek: Pytanie ??  (Przeczytany 3097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Malutka Czarownica

Pytanie ??
« dnia: Kwiecień 21, 2010, 02:53:42 pm »
Kochani, mam prośbę, nie wiem czy to ja jestem jakaś ułomna,  ale przejrzałam cale forum i nie znalazłam odpowiedzi..
Mam taka małą obsesję żeby robić wszystkie questy. W pierwszej lokacji i potem w kopalni w Tallon są miejsca gdzie najwyraźniej można coś wykopać, w schowku Wilczka i w kopalniach zapewne trup o którym dowiadujemy sie z pamietników w krypcie. ale nawet jak mam łopatę to nie mogę kopać, nie mogę nic zrobić a mimo to pojawia się trybik na kursorze. O co chodzi ?

Offline Girwan

Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2010, 06:18:33 pm »
Kochani, mam prośbę, nie wiem czy to ja jestem jakaś ułomna,  ale przejrzałam cale forum i nie znalazłam odpowiedzi..
Mam taka małą obsesję żeby robić wszystkie questy. W pierwszej lokacji i potem w kopalni w Tallon są miejsca gdzie najwyraźniej można coś wykopać, w schowku Wilczka i w kopalniach zapewne trup o którym dowiadujemy sie z pamietników w krypcie. ale nawet jak mam łopatę to nie mogę kopać, nie mogę nic zrobić a mimo to pojawia się trybik na kursorze. O co chodzi ?

Przede wszystkim zapomnij, że zrobisz wszystko. Gra wymaga dokonaniaokreślonych wyborów, no i tym samym tracisz dostęp do pewnych zadań :)



Offline Sybaris

Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2010, 06:21:05 pm »
... zapewne trup o którym dowiadujemy sie z pamietników w krypcie. ale nawet jak mam łopatę to nie mogę kopać, nie mogę nic zrobić a mimo to pojawia się trybik na kursorze. O co chodzi ?

Tak masz racje to ten trup ... tylko aby go zabrać musisz wziąć questa od kapłanki z świętego sadu xD ... łopata tu jest do niczego nie potrzebna.

Offline Malutka Czarownica

Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2010, 08:59:52 am »
Dzięki ;] przy pierwszej grze doszłam do przejścia przez ognisty wodospad ale nie wiem czy czegoś nie zrobiłam czy to błąd w grze ale musze pogadac z królem i iść do komnat Aldesii czy jak jej tam, tylko że mino  iż król mówi że wszystko gotowe to nie zalicza mi tego questa i nie ma portalu  w komnacie, w ogóle nikogo tam nie ma..

a co do pierwszej lokacji to może też gdzieś jest quest.. ;]

 

anything