trawa

Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nori

Odp: Conan
« Odpowiedź #720 dnia: Wrzesień 13, 2018, 06:52:21 am »
W tamtym tygodniu w środę byłem w jednym z większych Empików w Krakowie, Conana na stanie brak. W informacji poinformowali, że w ogóle Conana w Empikach nie ma w całym mieście. W czwartek podjechałem do takiego dość małego Empiku, i o dziwo na półce był, ale tylko dwa egzemplarze. Wziąłem jeden, drugi z półki dosłownie parę sekund później zabrał jakiś koleś. Zaczynam poważnie się obawiać o dystrybucje i nakład tej kolekcji...
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #721 dnia: Wrzesień 13, 2018, 06:55:07 am »
W tej chwili wszystkie kolekcje Hachette (i WKKDC chyba też) mają problemy.

Offline rzem

Odp: Conan
« Odpowiedź #722 dnia: Wrzesień 13, 2018, 09:47:23 am »
W tej chwili wszystkie kolekcje Hachette (i WKKDC chyba też) mają problemy.


Jakiego rodzaju to problemy? Co masz na myśli? Nawaliła dystrybucja, zalało magazyn, za mało wydrukowali?

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #723 dnia: Wrzesień 13, 2018, 10:57:50 am »
Może przycięli nakłady zbyt mocno i brakuje w stacjonarnych sklepach...
Powtarzam - koło mnie w empiku w Poznaniu stan w środę był taki sam jak kilku ostatnich tomów. Szkoda tylko, że jakaś niedojda z obsługi porozcinała przy wypakowywaniu połowę egzemplarzy.

Jeśli problem się pogłębi - wrócę do prenumeraty (choć niechętnie).

A tymczasem czekam na paczkę z mestro z egmontowym Barbarzyńcą.

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #724 dnia: Wrzesień 13, 2018, 11:11:15 am »

Jakiego rodzaju to problemy? Co masz na myśli? Nawaliła dystrybucja, zalało magazyn, za mało wydrukowali?
Jakie to dokładnie problemy to nie wiem. W zeszłym tygodniu podobno żadna kolekcja nie wyszła w środę tylko dopiero w czwartek. Test z "Literatury" też podobno dopiero w tym tygodniu. No gildii pierwszy raz brak Conana i SBM.

Offline Bartek Gawron

Odp: Conan
« Odpowiedź #725 dnia: Wrzesień 13, 2018, 11:22:45 am »
W zeszlym tygodniu i WKKM, i Conan, i WKKDC wyszly normalnie w środe, wiec Twoje informacje są błędne. Natomiast Conan 18 na Gildii byl i po prostu sie wyprzedal (moze mnie dostali?).
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #726 dnia: Wrzesień 13, 2018, 11:32:38 am »
To według tego: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,3203.msg1462715.html#msg1462715
i tego http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,40870.msg1462845.html#msg1462845

Inne osoby mi też pisały że brak.

Natomiast Conan 18 na Gildii byl i po prostu sie wyprzedal (moze mnie dostali?).
Wtedy byłoby "niedostępne" a nie "zapowiedź" Conan już jest a SBM (wczorajszego) nie ma cały czas https://www.gildia.pl/komiksy/371037-superbohaterowie-marvela-45-kapitan-brytania

Widocznie w nie we wszystkich rejonach. Małopolska pewnie ma jak zawsze  :smile:

Offline Bartek Gawron

Odp: Conan
« Odpowiedź #727 dnia: Wrzesień 13, 2018, 11:42:37 am »
Cytowane linki dotyczą jedynie Transformersow, a wczesniej pisales generalnie o kolekcjach.

Jesli chodzi o Conana, to wydaje mi sie, ze nieuwaznie sledzisz te kolekcje, bo aktualnie jest nr 19, ktory jest dostepny od zeszlej srody na Gildii (czyli normalnie), a ludzie wczesniej pytali o nr 18, ktory byl rowniez dostepny na Gildii w srode 3 tygodnie temu, a teraz go tam nie ma, bo sie wyprzedal. I tyle.

O przyczynach braku dostepnosci Brytani na Gidlii napisalem w dedykowanym watku.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #728 dnia: Wrzesień 13, 2018, 11:50:45 am »
Cytowane linki dotyczą jedynie Transformersow, a wczesniej pisales generalnie o kolekcjach.
Pierwszy nie tylko.  Priviów wstawiał nie będą a część też usunąłem. Conana nie zbieram od 9 tomu.

O przyczynach braku dostepnosci Brytani na Gidlii napisalem w dedykowanym watku.
Czyli są jakieś opóźnienia i to nie tylko z SBM.

Offline Bartek Gawron

Odp: Conan
« Odpowiedź #729 dnia: Wrzesień 13, 2018, 12:00:21 pm »
Jedyne opoznienie jakie odnotowano ostatnio z kolekcjami na Gildii, to aktualny SBM "Kapitan Brytania". Tyle.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #730 dnia: Wrzesień 13, 2018, 12:02:42 pm »
Ogólnie są opóźnienia i problemy z dostępnością. Skończmy może ten offtop bo nic z tego nie wynika  :smile:

Offline Bartek Gawron

Odp: Conan
« Odpowiedź #731 dnia: Wrzesień 13, 2018, 12:07:55 pm »
Wynika to, ze wprowadziles ludzi w bład twierdząc, ze w ubieglym tygodniu żadna kolekcja nie wyszla w srode, tylko w czwartek, a jest to nieprawda, bo ukazaly sie w normalnie srode wszystkie 3, ktore mialy sie ukazac. EOT.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Alfman

Odp: Conan
« Odpowiedź #732 dnia: Wrzesień 13, 2018, 12:10:06 pm »
W tamtym tygodniu w środę byłem w jednym z większych Empików w Krakowie, Conana na stanie brak. W informacji poinformowali, że w ogóle Conana w Empikach nie ma w całym mieściei...


Bez problemu kupuję w Empiku na Bora Komorowskiego (CH Krokus)

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #733 dnia: Wrzesień 13, 2018, 12:15:07 pm »
Wynika to, ze wprowadziles ludzi w bład twierdząc, ze w ubieglym tygodniu żadna kolekcja nie wyszla w srode, tylko w czwartek
Podobno  :smile: Takie info docierało z różnych stron.

Offline midar

Odp: Conan
« Odpowiedź #734 dnia: Wrzesień 13, 2018, 12:17:49 pm »
Ogólnie są opóźnienia i problemy z dostępnością. Skończmy może ten offtop bo nic z tego nie wynika  :smile:


Opóźnień w kolekcjach nie ma żadnych. Problemy z dostępnością są.

 

anything