trawa

Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rzem

Odp: Conan
« Odpowiedź #555 dnia: Marzec 22, 2018, 10:47:51 am »
Przychylam się do oceny tomu piątego. Właśnie przeczytałem i fabularnie dla mnie najlepszy tom. Graficznie przewyższył to, czego sie spodziewałem. Będę wracał do niego wielokrotnie.
Rzeczywiście dają sie wychwycić błędy w dymkach (ostrza nie wychwyciłem, czyli nie zabolało mnie przy lekturze), ale póki co potraktowałem to z tolerancją. Ale rzeczywiście biegnący Conan powtarzający słowa narratora zabrzmiał zabawnie - jakby burzył czwartą ścianę :-)

Offline laf

Odp: Conan
« Odpowiedź #556 dnia: Marzec 22, 2018, 11:19:44 am »
Ale rzeczywiście biegnący Conan powtarzający słowa narratora zabrzmiał zabawnie - jakby burzył czwartą ścianę :smile:
Widać Conan ma w sobie coś więcej z Deadpoola niż tylko posługiwanie się mieczem  :wink:

Offline MLeKSk

Odp: Conan
« Odpowiedź #557 dnia: Marzec 22, 2018, 04:28:02 pm »
Chyba nie było; wygląda na to, że Conan doczekał się reedycji, bo w Empiku widziałem dzisiaj ponownie tom 1 i 2, w kilku kioskach również  :smile:

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #558 dnia: Marzec 22, 2018, 04:47:18 pm »
Raczej to co im zostało porozsyłali znowu. To zły znak.

Offline peta18

Odp: Conan
« Odpowiedź #559 dnia: Marzec 22, 2018, 04:52:21 pm »
Raczej to co im zostało porozsyłali znowu. To zły znak.
Mi sie wydaje, ze z WKKM bylo identycznie. Pierwsze dwa tomy pojawily sie po jakims czasie jeszcze raz.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Nawimar

Odp: Conan
« Odpowiedź #560 dnia: Marzec 22, 2018, 05:37:48 pm »
Faktycznie tak było; pierwszy i drugi tom powróciły do obiegu mniej więcej w okolicach "Narodzin Venoma". Z "Thorgalem" też chyba się taka sytuacja przytrafiła choć w przypadku tej kolekcji głowy nie dam.

Offline erol

Odp: Conan
« Odpowiedź #561 dnia: Marzec 25, 2018, 02:31:41 pm »
Może ktoś napisać co wchodzi w skład tomu 7 bo nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś listy z poszczególnymi tomami (jak w przypadku np wkkm).

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #562 dnia: Marzec 25, 2018, 03:05:09 pm »
Anion coś się opierdziela na fanpage WKKM  :smile:

Zemsta w Vendhyi / Vengeance in Vendhyi (Savage Sword Of Conan #19 - czerwiec 1997)
scen: Roy Thomas rys: John Buscema i Alfredo Alcala

Pełzający Cień / The Slithering Shadow (Savage Sword Of Conan #20 - lipiec 1997)
scen Roy Thomas rys: John Buscema i Alfredo Alcala

Koszmar z Czerwonej Wieży / The Horror from the Red Tower (Savage Sword Of Conan #21 - sierpień 1997)
scen Roy Thomas rys: John Buscema i Sonny Trinidad

Szmaragdowa Toń / The Pool of the Black One (Savage Sword Of Conan #22 - wrzesień 1977)
scen: Roy Thomas rys: John Buscema i Alfredo Alcala
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2018, 04:35:42 pm wysłana przez JanT »

Offline erol

Odp: Conan
« Odpowiedź #563 dnia: Marzec 25, 2018, 03:10:48 pm »
Anion coś się opierdziela na fanpage WKKM  :smile:
no fakt :D dzięki wielkie, a nie ma jakiejś wiki włoskiej/czeskiej (wszystko jedno :D)gdzie byłby wypisane wszystkie tytuły?

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Conan
« Odpowiedź #564 dnia: Marzec 25, 2018, 03:48:48 pm »
Nie opierdzielam się.  :mad:  Co dwa tygodnie czekam aż będę miał skąd spisać wszystkie dane techniczne nowego tomu (przede wszystkim opis z tylnej okładki, szczegółowy spis historii i liczba stron), bo osobiście tej kolekcji nie zbieram. To samo z kolekcją Star Wars.

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #565 dnia: Marzec 25, 2018, 04:34:33 pm »
Nie opierdzielam się.  :mad:
To żart był  :smile:

Mogę wysyłać te informacje co tom. Do tego co u góry jeszcze opis z tylej okładki? Stron 168.

a nie ma jakiejś wiki włoskiej/czeskiej (wszystko jedno :biggrin: )gdzie byłby wypisane wszystkie tytuły?
Chyba nie.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Conan
« Odpowiedź #566 dnia: Marzec 25, 2018, 04:52:07 pm »
Mogę wysyłać te informacje co tom.
Byłoby fajnie. Opis z tylnej okładki + spis rozdziałów + liczba stron tomu.

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #567 dnia: Marzec 25, 2018, 04:54:53 pm »
Byłoby fajnie. Opis z tylnej okładki + spis rozdziałów + liczba stron tomu.
To doślę opis tomu 7 później na FB.

Offline graves

Odp: Conan
« Odpowiedź #568 dnia: Marzec 25, 2018, 07:46:20 pm »
To doślę opis tomu 7 później na FB.
Przypominam też o spisie oryginałów, gdzie zamieszczam tytuły polskich wydań.
Wszystko można ładnie wyfiltrować.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Nawimar

Odp: Conan
« Odpowiedź #569 dnia: Marzec 26, 2018, 01:11:58 pm »
A już za tydzień z okładem "Klejnoty Gwahlura", prawdopodobnie jedyny "Conan" w dziejach przyozdobiony reklamą zakładów "Waryńskiego". Bardzo jestem ciekaw jak to wyjdzie w znacznie większym formacie niż w czasach AS-Editoru. Komiks znaczy się, nie reklama.


 

anything