Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PiterPK

Odp: Conan
« Odpowiedź #525 dnia: Marzec 06, 2018, 04:17:11 pm »
Jak mi przyślą tomy 4i5 to im za to zapłacę i wyslę maila, ze rezygnuję z prenumeraty. W empiku widziałem dziś dwa tomy nr 4 i sześć numeru 5. Wszystkie w doskonałym stanie.

Offline Darkin

Odp: Conan
« Odpowiedź #526 dnia: Marzec 07, 2018, 01:35:37 pm »
Dzisiaj dostałem tomy 4 i 5 na szczęście nic nie walnięte kubeczek też cały  :biggrin: . W nawiązaniu do mojego wcześniejszego postu w stopce jest 2018 jeżeli chodzi o tomy 1-3 a więc to nie zwroty.

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Conan
« Odpowiedź #527 dnia: Marzec 07, 2018, 03:36:12 pm »
Dzisiaj dostałem tomy 4 i 5 na szczęście nic nie walnięte kubeczek też cały  :biggrin: . W nawiązaniu do mojego wcześniejszego postu w stopce jest 2018 jeżeli chodzi o tomy 1-3 a więc to nie zwroty.
A ja dostałem 3-4-5 ale bez kubka  :shock:
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline Murazor

Odp: Conan
« Odpowiedź #528 dnia: Marzec 07, 2018, 04:59:04 pm »
Kubek jest z drugą przesyłką, jeżeli dostałeś 3 tomy to zakładam, że to pierwsza i masz gratis jeden z tomów. Dwa gratisy byś chciał? :wink:

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Conan
« Odpowiedź #529 dnia: Marzec 07, 2018, 05:47:46 pm »
Kubek jest z drugą przesyłką, jeżeli dostałeś 3 tomy to zakładam, że to pierwsza i masz gratis jeden z tomów. Dwa gratisy byś chciał? :wink:
Tak, to pierwsza przesyłka. Właściwie to zapomniałem, że ma być kubek.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline Jaxx

Odp: Conan
« Odpowiedź #530 dnia: Marzec 07, 2018, 05:56:26 pm »
Kubek jest z drugą przesyłką, jeżeli dostałeś 3 tomy to zakładam, że to pierwsza i masz gratis jeden z tomów. Dwa gratisy byś chciał? :wink:

W pierwszej powinny być właśnie dwa gratisy - jeden tom za free + grafiki. Kubek istotnie w drugiej.

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Conan
« Odpowiedź #531 dnia: Marzec 07, 2018, 05:58:57 pm »
No fakt, grafiki były - znowu zapomniałem...
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline PiterPK

Odp: Conan
« Odpowiedź #532 dnia: Marzec 08, 2018, 12:17:16 pm »
Dostałem tomy 4 i 5. Rogi pogięte, do tego niewielkie uszkodzenia okładek. Chyba lakierowania, bo sa to niewielkie bąble. Nadruk na kubku marnej jakości. Napisałem maila o stanie tomów, oraz że rezygnuje z dalszej prenumeraty. Rezygnacje przyjęli i dodali, że tomy wyślą raz jeszcze.
Od tych 3zł na tomie nie zbiednieję, a będę miał tom w dniu premiery i wybiore sobie w empiku najlepszy egzemplarz.

Offline Jaxx

Odp: Conan
« Odpowiedź #533 dnia: Marzec 08, 2018, 07:00:27 pm »
Moje Conany dotarły w porządku. Żadnych ubić, rys czy wyraźnych defektów. Kubek też cały. Ja zostaję przy prenumeracie - opóźnienie mnie nie rusza, bo i tak czytam z min. półrocznym opóźnieniem, a w razie uszkodzeń Hachette bez problemu wymienia na nowe. No i 210 zł w kieszeni :)

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Conan
« Odpowiedź #534 dnia: Marzec 08, 2018, 07:08:23 pm »
Moje Conany dotarły w porządku. Żadnych ubić, rys czy wyraźnych defektów. Kubek też cały. Ja zostaję przy prenumeracie - opóźnienie mnie nie rusza, bo i tak czytam z min. półrocznym opóźnieniem, a w razie uszkodzeń Hachette bez problemu wymienia na nowe. No i 210 zł w kieszeni :smile:
Potwierdzam, moja paczka 3-5 dotarła w stanie absolutnie idealnym.
Podobnie jak Jaxx czytam ze spoorym opóźnieniem więc ewentualne opóźnienia nie robią mi różnicy.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #535 dnia: Marzec 09, 2018, 12:38:55 pm »
Wasze przynajmniej dotarły. Ja wciąż obchodzę się smakiem.... Aczkolwiek dzwoniłem na infolinię i powiedziano mi, że 2 marca wysłali do mnie przesyłkę nr 2. Zaginęła czy przez Kamczatkę jedzie?

Przy okazji - z wątku o Conanie zrobił się wątek o kolekcji. Może wyodrębnijmy jakoś te dwa tematy? Kolekcja będzie trwała dość długo by założyć oddzielny dedykowany jej temat...

Offline Araden

Odp: Conan
« Odpowiedź #536 dnia: Marzec 09, 2018, 04:09:38 pm »
Nie jesteś sam ja też jeszcze nie dostałem i mam pytanie do tych co już dostali, paczka przyszła pod drzwi czy na pocztę?

Offline sum41

Odp: Conan
« Odpowiedź #537 dnia: Marzec 09, 2018, 04:24:32 pm »
Ja dziś dostałem i wreszcie fajny kubek z 2 nadrukami w pełnym klimacie Conana ;]
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Jaxx

Odp: Conan
« Odpowiedź #538 dnia: Marzec 09, 2018, 06:13:35 pm »
Nie jesteś sam ja też jeszcze nie dostałem i mam pytanie do tych co już dostali, paczka przyszła pod drzwi czy na pocztę?

Na pocztę. Na mojej było podane "Data nadania: 05/03/2018", więc Gazza, Tobie i tak wysłali szybciej :)

Offline Darkin

Odp: Conan
« Odpowiedź #539 dnia: Marzec 10, 2018, 09:36:15 am »
Ja pierwszą z tomami 1-3 oraz drugą z 4-5 i kubkiem dostałem od listonosza/pod drzwi, nie musiałem fatygować się na pocztę  :smile: