Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline midar

Odp: Conan
« Odpowiedź #375 dnia: Styczeń 12, 2018, 05:11:53 pm »

Dzięki, skutecznie odwiodłeś mnie od prenumeraty :biggrin: , pozostaje więc kupowanie na własną rękę. Tym bardziej gdy musiałbym co kilka miesięcy zmieniać adres dostawy...


Z adresem, to akurat nie ma żadnego problemu. Dzwonisz na BOK i zmieniasz.

Offline Jaxx

Odp: Conan
« Odpowiedź #376 dnia: Styczeń 12, 2018, 05:14:11 pm »

Po przejrzeniu pierwszego tomu chętnie zamówiłbym prenumeratę (dla świętego spokoju i z powodu zniżki). Ale nie wyobrażam sobie, aby przez 3 lata być ciągle pod tym samym adresem.

Pytanie do osób mających doświadczenie z tego typu kolekcjami - można w jakiś prosty sposób zmieniać adresy dostawy w trakcie prenumeraty?



Załatwiałem to raz, jeden e-mail i po temacie. Bez problemu i kłopotu.


A z tymi uszkodzeniami to trochę demonizowanie. Procent paczek w stanie bdb raczej przewyższa te uszkodzone. Mi się trafiły uszkodzone może ze dwa razy. Ale też muszę uczciwie przyznać, że jak czasem czytam tu na co ludzie narzekają, to łapię się za głowę. Części tych "mankamentów" nawet nie zauważyłem, nie mówiąc o takich, których nie uważam za problem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2018, 05:21:19 pm wysłana przez Jaxx »

Offline juras9

Odp: Conan
« Odpowiedź #377 dnia: Styczeń 12, 2018, 05:20:05 pm »
Z adresem, to akurat nie ma żadnego problemu. Dzwonisz na BOK i zmieniasz.


Niby tak, ale jak do tego dojdą ew. zwroty, problemy z dostawą, opóźnienia to tego nie ogarnę. Zdałem sobie sprawę, że w moim przypadku to zły pomysł.


Zaskoczyła mnie jakość tego wydania, a miałem w to nie brnąć. Miałem nadzieję, że tak jak WKKDC odstraszy po 1-2 tomach, ale tu się na to nie zanosi.

Offline midar

Odp: Conan
« Odpowiedź #378 dnia: Styczeń 12, 2018, 05:22:13 pm »

Załatwiłem to raz jednym e-mailem. Bez problemu i kłopotu.


A z tymi uszkodzeniami to trochę demonizowanie. Procent paczek w stanie bdb raczej przewyższa te uszkodzone. Mi się trafiły uszkodzone może ze dwa razy.


To zależy, jakie uszkodzenia ktoś jest w stanie zaakceptować. Generalnie masz rację, co do przewagi paczek dobrych do uszkodzonych, ale ja po drugiej, trzeciej reklamacji zwykle nie chcę się dalej użerać z wydawcą i rezygnuję. Zwłaszcza gdy tomów ma być 200, a reklamacji np. 15.
Mieszkam w mieście z dużą ilością punktów sprzedażowych i mam teraz każdy nr jak igła. No i mam komiks w dniu premiery 😀.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2018, 07:39:56 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline LordDisneyland

Odp: Conan
« Odpowiedź #380 dnia: Styczeń 12, 2018, 07:41:17 pm »
Grafika Ribica zaiste urokliwa- Conan Strugacz Palików bardzo mi przypadł do gustu.

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #381 dnia: Styczeń 12, 2018, 07:43:49 pm »
To czekam na Conana Aarona  :smile:

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Conan
« Odpowiedź #382 dnia: Styczeń 12, 2018, 07:49:29 pm »
Okładka Deodato ciekawa :lol: . Avengers z Conanem?
Może Marvel ma pomysł na film z Conanem?
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline LucasCorso

Odp: Conan
« Odpowiedź #383 dnia: Styczeń 12, 2018, 10:05:09 pm »
Bardzo Ci dziękuję za to info o COnanie, Anionorodniku.

Nakręciliśmy się z chłopakami na forum, bo to stawia w zupełnie nowym świetle budowany przez nas Hyborian Reading Order...

No i wielkie szanse na COnana na Marvel Unlimited (podobnie jak było ze Star Wars)

Może nawet te Dark Horse... Ciekawe jak będzie umowa skonstruowana. Skoro Dark Horse wydawał wznowienia Marveli, to czy teraz będzie Vice Versa? Ciekawe...

W każdym razie jak dla mnie jak na razie najważniejsza informacja roku. Bardzo dziękuję!
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Conan
« Odpowiedź #384 dnia: Styczeń 13, 2018, 03:34:33 am »
Podejrzewam, że sytuacja będzie taka sama jak przy odzyskaniu Star Wars.


- Marvel zacznie wydawać nowe serie z Conanem
- Marvel przejmie cały katalog Conana z Dark Horse i wrzuci go na Marvel Unlimited
- Marvel zacznie wydawać Conana w Epic Collections
- Doczekamy się wznowienia crossoverów Conana z Uniwersum Marvela


Ja jestem ciekaw czy to przejęcie będzie miało jakiś wpływ na komiksy z Conanem wydawane w Polsce (kolekcja Hachette i Conan od Egmontu).

Offline misiokles

Odp: Conan
« Odpowiedź #385 dnia: Styczeń 13, 2018, 05:29:26 am »
Raczej nijak. Licencje już kupione.

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #386 dnia: Styczeń 13, 2018, 07:49:25 am »
Ja jestem ciekaw czy to przejęcie będzie miało jakiś wpływ na komiksy z Conanem wydawane w Polsce (kolekcja Hachette i Conan od Egmontu).
To pewnie i tak będziesz wiedział najwcześniej  :smile: Jak będzie cały katalog Conana u Marvela to w kolekcji może być wszystko  :biggrin:

Offline sum41

Odp: Conan
« Odpowiedź #387 dnia: Styczeń 13, 2018, 08:45:37 am »
Tylko żeby go nie dali do tej linii czasowej - coś jak Red Sonja z Dynamite E. ;/
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline 79ers

Odp: Conan
« Odpowiedź #388 dnia: Styczeń 13, 2018, 05:36:29 pm »
Tylko żeby go nie dali do tej linii czasowej - coś jak Red Sonja z Dynamite E. ;/

Conan będzie ciemnoskórą kobietą o homo skłonnościach ... taka moda.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Conan
« Odpowiedź #389 dnia: Styczeń 13, 2018, 06:09:35 pm »
Znalazłem informację, że wydawnictwo Glenat tworzy opowieści o Conanie. Ma to być coś w stylu Myszki Miki wydawanej przez Glenat.
Mają to być albumy około 62 stron w formacie frankofońskim.
Autorzy:
Mathieu Gabella/Anthony Jean - Hautière/Vatine/Cassegrain - Luc Brunschwig/Etienne Le Roux - Morvan/Alary
Pierwszy tom przewidziany na maj 2018.


Na informację trafiłem w wątku:
https://www.bdgest.com/forum/conan-par-glenat-collection-d-auteurs-multiples-t78495.html


"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."