Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nayroth

Odp: Conan
« Odpowiedź #285 dnia: Grudzień 31, 2017, 01:44:19 pm »
Nagie piersi Conana będą bankowo! nie zabraknie!

Offline nori

Odp: Conan
« Odpowiedź #286 dnia: Grudzień 31, 2017, 02:17:22 pm »
Uwielbiam Conana, a start kolekcji to rewelacyjna wiadomość na zakończenie tego roku. No i trzeba coś wywalić z listy zakupowej, gdyż kolekcja wchodzi na nią obowiązkowo. Jak coś, pare fotek:






















A dla lubiących wspominki, to co w temacie Conana się u nas już ukazało, czyli wydania As Editor:





Wydania Klubowe, niestety mam tylko dwa tomiki, było tego więcej.



Słynna seria Tm-Semic, w pewnym momencie brzydko przerwana.





Cegła od Mandragory.





Egmont





Reklamówka



I zbiorcze fotki:






Więcej fotek standardowo na blogu.
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #287 dnia: Grudzień 31, 2017, 02:42:06 pm »
Egmont


Te tomy będą w tym pierwszym omnibusie Egmontu ale to tylko 1/3 jego zawartości.

Offline bluebeery

Odp: Conan
« Odpowiedź #288 dnia: Grudzień 31, 2017, 02:43:11 pm »
Mam większość pozycji. Miłe wspomnienia. Dzięki za fotki nori. :)

Offline Sybirak

Odp: Conan
« Odpowiedź #289 dnia: Grudzień 31, 2017, 03:19:23 pm »
Mam wszystkie książki z czarnej kolekcji (ponad 70 tomów zebrane w okresie studiów)+ kilka z innych wydawnictw+komiksy Egmontu,a teraz kolejne 75 tomów ... będzie ciężko znaleźć miejsce na półce,ale trzeba :).Zastanawiam się czy najpierw przeczytać komiksy czy  ponownie przeczytać ksiażki  przed komiksami ,przynajmniej te  napisane przez Howarda (Rebisowe wydanie). Poza tym marzyłby mi się duży plakat Franka Frazetty jako dodatek do jednego  z komiksów. Wg mnie najlepszy twórca klimatycznych conan'owskich okładek.

Offline sum41

Odp: Conan
« Odpowiedź #290 dnia: Grudzień 31, 2017, 03:44:01 pm »
Ja wole te plansze z Conana

Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Prometeusz

Odp: Conan
« Odpowiedź #291 dnia: Styczeń 01, 2018, 06:33:22 pm »
A jak się ma zawartość kolekcji do tego co wydało TM-Semic?

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Conan
« Odpowiedź #292 dnia: Styczeń 01, 2018, 07:11:02 pm »
TM-Semic wydawał kolorową serię Conan the Barbarian, a Hachette wydaje czarno-białą serię Savage Sword of Conan. Obie serie są z Marvela, ale ta druga nie była objęta zasadami Kodeksu Komiksowego (bo była magazynem, nie komiksem) i dlatego od czasu do czasu pojawiały się w niej historie, w których pokazane były gołe cycki, tak jak na stronie w poście powyżej.

Teraz, gdy Hachette wydaje "Savage Sword..." przydałoby się jeszcze, żeby ktoś zaczął u nas wydawać u nas reprinty "...Barbariana" z Dark Horse: https://comicvine.gamespot.com/the-chronicles-of-conan/4050-25491/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2018, 07:16:04 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline 79ers

Odp: Conan
« Odpowiedź #293 dnia: Styczeń 01, 2018, 07:17:15 pm »
TM-Semic to seria Conan the Barbarian 62-94(kolor), Essential Conan z Mandragory to historie 1-25 z tej serii.
Wydanie Hachette to w zdecydowanej większości Savage Sword of Conan - moim zdaniem serii ciekawszej pod każdym względem od CtB.

Offline Shinue

Odp: Conan
« Odpowiedź #294 dnia: Styczeń 01, 2018, 09:57:12 pm »
Czy jest jakaś różnica pomiędzy pierwszym tomem wydania testowego a pierwszym tomem wydania właściwego?

Offline Kokosz

Odp: Conan
« Odpowiedź #295 dnia: Styczeń 01, 2018, 10:41:11 pm »
Teraz, gdy Hachette wydaje "Savage Sword..." przydałoby się jeszcze, żeby ktoś zaczął u nas wydawać u nas reprinty "...Barbariana" z Dark Horse: https://comicvine.gamespot.com/the-chronicles-of-conan/4050-25491/

Wydaje mi się, że wchodzenie przez innego wydawcę w inną serię Conana byłoby bardzo ryzykowne. Sądzę, że Hachette dość skutecznie realizuje zapotrzebowanie na tą serię, a ciężko byłoby konkurować z nim ceną. To nie Star Wars czy Batman. Co innego, jak już kolekcja Hachette się zakończy. A to już za nieco ponad trzy lata, zleci błyskawicznie.

Offline bluebeery

Odp: Conan
« Odpowiedź #296 dnia: Styczeń 01, 2018, 10:59:20 pm »
Wydaje mi się, że wchodzenie przez innego wydawcę w inną serię Conana byłoby bardzo ryzykowne. Sądzę, że Hachette dość skutecznie realizuje zapotrzebowanie na tą serię, a ciężko byłoby konkurować z nim ceną. To nie Star Wars czy Batman. Co innego, jak już kolekcja Hachette się zakończy. A to już za nieco ponad trzy lata, zleci błyskawicznie.
Też tak uważam, tym bardziej że w tym roku i Egmont zapowiedział Conana. Jak skończy się kolekcja Hachette wtedy chętnie zobaczę Conana the Barbarian.

Offline bluebeery

Odp: Conan
« Odpowiedź #297 dnia: Styczeń 01, 2018, 11:02:37 pm »
Czy jest jakaś różnica pomiędzy pierwszym tomem wydania testowego a pierwszym tomem wydania właściwego?
Podobno nasycenie czerni jest lepsze w wydaniu właściwym, ale nie mogę tego potwierdzić gdyż wydanie testowe mam aktualnie pożyczone. Ale jak zostanie mi zwrócone to porównam.

Offline Shinue

Odp: Conan
« Odpowiedź #298 dnia: Styczeń 01, 2018, 11:15:12 pm »
Dziękuję za odpowiedź i czekam na dalsze info.

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #299 dnia: Styczeń 02, 2018, 08:03:22 am »
Też tak uważam, tym bardziej że w tym roku i Egmont zapowiedział Conana.
Tylko że Egmont zapowiedział tego Conana właśnie przez start kolekcji  :smile: Co też nasz były kolega przewidywał. Była też odwrotna sytuacja bo Planeta Komiksów zrezygnowała z Conana jak się dowiedzieli o starcie kolekcji (teraz jak nic mogliby wydawać Czerwoną Sonię z Dynamite do pary  :smile: )
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2018, 08:13:32 am wysłana przez JanT »