Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba2111

Odp: Savage Sword of Conan - Kolekcja Hachette
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 10, 2017, 07:29:14 pm »
No przecież nie do czytania...


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline rzem

Odp: Savage Sword of Conan - Kolekcja Hachette
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 10, 2017, 08:11:42 pm »
Super, że to się potwierdza.
Zakładam, że biorę całość. Może nawet wziąć prenumeratę? To i jakiś plastikowy mieczyk dodadzą, albo kubek, tzn. kielich w tym przypadku, czy inny róg.


Co do książek, to nie jestem w stanie czytać innych wydań, niż te urocze z początku lat 90 :-)

JanT

  • Gość
Odp: Savage Sword of Conan - Kolekcja Hachette
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 10, 2017, 08:15:07 pm »
Na stronie ruchu też jest http://ruch.com.pl/prasa/oferta-prasowa/ czyli bez testu  :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2017, 08:29:27 pm wysłana przez JanT »

Offline weiter

Odp: Savage Sword of Conan - Kolekcja Hachette
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpień 10, 2017, 08:15:57 pm »
Poproszę o linka do oficjalnej zapowiedzi.

JanT

  • Gość
Odp: Savage Sword of Conan - Kolekcja Hachette
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpień 10, 2017, 08:18:25 pm »
Hachette i oficjalne zapowiedzi?  :smile: Zapewne w BOku do dnia premiery będą mówić że nic nie wiedzą o kolekcji.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2017, 08:24:15 pm wysłana przez JanT »

Offline ThePinkFin

Odp: Savage Sword of Conan - Kolekcja Hachette
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpień 10, 2017, 08:40:22 pm »
Na stronie ruchu też jest http://ruch.com.pl/prasa/oferta-prasowa/ czyli bez testu  :smile:
Przypomnij mi, proszę, jak dowiedzieliśmy się o kolekcji MARVEL Figurki Postaci Filmowych, głowy nie dam, ale chyba właśnie w ten sam sposób. Poza tym chyba była mowa, że tłumacz zajął się tylko 4 pierwszymi tomami, oczywiście od tamtego czasu mogło się trochę zmienić, ale chyba sam wiesz...

JanT

  • Gość
Odp: Savage Sword of Conan - Kolekcja Hachette
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpień 10, 2017, 08:50:14 pm »
Nie wiem jak było z figurkami (bo mnie to mało interesowało  :smile: ) ale WKKDC i SBM w ten sam sposób a wszystkie testy dopiero z kiosku.

Offline ThePinkFin

Odp: Savage Sword of Conan - Kolekcja Hachette
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 10, 2017, 09:01:19 pm »
WKKDC i SBM to jednak wystarczająco powiązane ze sobą tematycznie kolekcje, żeby test był niepotrzebny.

JanT

  • Gość
Odp: Savage Sword of Conan - Kolekcja Hachette
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 10, 2017, 09:03:45 pm »
Ten Conan to też Marvel  :biggrin:

Offline ThePinkFin

Odp: Savage Sword of Conan - Kolekcja Hachette
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 10, 2017, 09:17:14 pm »
On nie lata w trykotach, więc ludzie inaczej na niego popatrzą. Z tego powodu rzut testowy może wydawać się Hachette dobrym pomysłem.

Offline 8azyliszek

Odp: Savage Sword of Conan - Kolekcja Hachette
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 10, 2017, 09:32:21 pm »
KSM też miała test tylko w Czechach a u nas ruszyła bez. Jak coś jest dobre, to testu nie potrzebuje. 160 stron Conana - czego chcieć więcej? :) To obniżenie ceny jest naprawdę miłą niespodzianką.


Najśmieszniejsze jest, że forumowi narzekacze w postaci mkolka, Kijanka, Antariego zamilkli po wrzuceniu prawdziwego newsa tygodnia (sorry Sknerus - jesteś dublem). Sam tego szukałem przedwczoraj na stronie Ruchu, ale jeszcze nie było. No i ciekawe czy graves utrzyma to co pisał w kwietniu i weźmie tą Kolekcję.


@bogi1
Ciągle myślę o tej pozycji. Trzeba będzie nabyć.

Kijanek

  • Gość
Odp: Savage Sword of Conan - Kolekcja Hachette
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 10, 2017, 09:59:21 pm »


Najśmieszniejsze jest, że forumowi narzekacze w postaci mkolka, Kijanka, Antariego zamilkli po wrzuceniu prawdziwego newsa tygodnia (sorry Sknerus - jesteś dublem).

Jak to komentarz poszedł, przed 10 września będzie Rogaty. To jest news dnia. Conan obchodzi mnie tyle co nic, kolejna kolekcyjaka. Poza tym obecnie wychodzi tyle komiksów w ciągu miesiąca, ze bez problemu można wybierać.
zaczynasz znowu pisać ja kupuje ja czytam, wiec inni tez muszą kupować, jako ja guru.
Choć jeszcze czekam na jeden news, z którego ucieszy sie większość forum.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2017, 05:29:44 am wysłana przez Kijanek »

Offline ASX76

Odp: Conan
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 10, 2017, 11:44:21 pm »

@bogi1
Ciągle myślę o tej pozycji. Trzeba będzie nabyć.


Odradzam! Tłumaczem jest Agata Bąk... Lepiej sięgnąć po trzytomowe wydanie Rebisu...

Offline bluebeery

Odp: Savage Sword of Conan - Kolekcja Hachette
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 11, 2017, 12:39:10 pm »
Na stronie ruchu też jest http://ruch.com.pl/prasa/oferta-prasowa/ czyli bez testu  :smile:
Świetna wiadomość. Zastanawiam się tylko co znaczy wkrótce? Czy będzie w sierpniu czy we wrześniu...

Offline Murazor

Odp: Conan
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 11, 2017, 03:27:13 pm »
Moim zdaniem wyższy (i "dzikszy" w sensie bardziej "dorosły"; bardziej poprzez analogię do filmów "Conan Barbarzyńca" Millusa niż "Conan Niszczyciel" Fleischera bodaj) niż ten z Dark Horse czy marvelowski Conan Barbarian znany u nas z Semików czy zbioru Mandry.  Wśród autorów m.in.  Neal Adams, Dick Giordano, Barry Windsor-Smith, John Buscema, Roy Thomas. Sporo adaptacji konkretnych opowiadań Howarda.
Nazwiska naprawdę zacne. Przykładowe plansze też widziałem zwłaszcza tych najlepszych. Przyznam, że opowiadań nie czytałem :oops: Conana z DH ani z Mandragory nie czytałem :oops:, więc zapytam o jakość historii? Wiem, że opowiadania cieszą się popularnością, a jak zostały przełożone na komiks?

 

anything