Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #690 dnia: Wrzesień 03, 2018, 10:00:10 am »
Osobiście nie czekam jakoś szczególnie, aczkolwiek to miły dodatek.
Ogólnie to i tak jestem mega pozytywnie zaskoczony, że seria zapowiadająca się jako zbiór single shot'ów jednak jest jakąś ciągłością i powracają różne wątki.

Bardziej martwią mnie niepokojące wieści o spadającej dostępności czy braku możliwości zamówień na kolejne (niż najbliższy) tomy w księgarniach internertowych...  :???:

Offline midar

Odp: Conan
« Odpowiedź #691 dnia: Wrzesień 03, 2018, 10:15:40 am »
Bardziej martwią mnie niepokojące wieści o spadającej dostępności czy braku możliwości zamówień na kolejne (niż najbliższy) tomy w księgarniach internertowych...  :???: ??:
Ja kupuję w trzech różnych Inmedio w dwóch miastach i włącznie z ostatnim  tomem zawsze jest po kilka (4-6) sztuk. Żadnego spadku dostępności nie zauważyłem.

Offline alfred2001

Odp: Conan
« Odpowiedź #692 dnia: Wrzesień 04, 2018, 03:53:58 pm »
Osobiście nie czekam jakoś szczególnie, aczkolwiek to miły dodatek.Ogólnie to i tak jestem mega pozytywnie zaskoczony, że seria zapowiadająca się jako zbiór single shot'ów jednak jest jakąś ciągłością i powracają różne wątki.Bardziej martwią mnie niepokojące wieści o spadającej dostępności czy braku możliwości zamówień na kolejne (niż najbliższy) tomy w księgarniach internertowych...  :???: ??:



Pewnie masz na myśli brak tych tomów w przedsprzedaży na Gildii, też trochę mnie to zaskoczyło bo zwykle Gildia w przedsprzedaży Conana miała co najmniej 2 tomy na przód. Napisałem do nich w tej sprawie, tutaj odpowiedź
cyt.
"Przez chwilę faktycznie nie dodawaliśmy następnych tomów Conana do przedsprzedaży. Niedługo (w tym tygodniu) powinny pojawić się kolejne tomy na stronie"
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2018, 05:19:55 pm wysłana przez alfred2001 »

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #693 dnia: Wrzesień 04, 2018, 05:07:40 pm »
Tak jest zawsze z kolekcjami  :smile: np jak w jakimś kiosku nie sprzedało się nic pod rząd to później już mogą nie dostawać. Nakład pewnie też zmniejszają. Najlepiej założyć teczkę i po problemie.

mkolek81

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #694 dnia: Wrzesień 04, 2018, 05:48:49 pm »
Najlepiej założyć teczkę i po problemie.
W empiku? Ty tak serio?

Offline Voitas

Odp: Conan
« Odpowiedź #695 dnia: Wrzesień 04, 2018, 06:08:23 pm »
W empiku możesz zamówić przez neta i odebrać 2 dni później. Zawsze tak robię z kolekcjami. Nie muszę biegać i szukać

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #696 dnia: Wrzesień 04, 2018, 06:13:27 pm »
W empiku?
W Sklepie Gildii  :biggrin: Gdzie ja piszę o Empiku? Dopiero Ty pierwszy na tej stronie wspomniałeś o Empiku  :smile: Znowu się czepiasz w temacie kolekcji której nie zbierasz. Tylko nie pisz że to był sarkazm.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2018, 06:19:01 pm wysłana przez JanT »

Offline midar

Odp: Conan
« Odpowiedź #697 dnia: Wrzesień 04, 2018, 06:20:43 pm »
W Sklepie Gildii  :biggrin: Gdzie ja piszę o Empiku? Znowu się czepiasz w temacie kolekcji której nie zbierasz.
No, tu się zgodzę. Każdy chyba zrozumiał o co chodziło. mkolek trochę się już „przypieprzasz” na siłę. Takie wasze „ząb za ząb” chyba już w#zystkich męczy.

mkolek81

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #698 dnia: Wrzesień 04, 2018, 06:31:32 pm »
W Sklepie Gildii  :biggrin: Gdzie ja piszę o Empiku? Dopiero Ty pierwszy na tej stronie wspomniałeś o Empiku  :smile:
Teczkę w gildii, jeszcze mądrzejsza rada. Jedynym miejscem w jakim mogę dostać kolekcję jest właśnie empik. Na gildii nie opłaca mi się kupować co dwa tygodnie tylko jednego tomu. Niestety widać, że kolekcja została ograniczona, ostatnio tom w ilości 1 sztuki i to uszkodzony.

Znowu się czepiasz w temacie kolekcji której nie zbierasz. Tylko nie pisz że to był sarkazm.
Niewierny Tomaszu, masz na dowód zdjęcie, zastanów się zanim zaczniesz rzucać bezpodstawne oskarżenia. To że się nie chwale zdjęciami swojej kolekcji nie znaczy że czegoś nie kupuje.

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #699 dnia: Wrzesień 04, 2018, 06:39:41 pm »
Kiedyś sprzedawałeś pierwsze i myślałem że przerwałeś. Sorry.

Offline misiokles

Odp: Conan
« Odpowiedź #700 dnia: Wrzesień 04, 2018, 06:46:32 pm »
Jedynym miejscem w jakim mogę dostać kolekcję jest właśnie empik.
Są takie miejsca, gdzie dostępność do Empiku jest większa niż do kiosków?

mkolek81

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #701 dnia: Wrzesień 05, 2018, 07:46:51 am »
Są takie miejsca, gdzie dostępność do Empiku jest większa niż do kiosków?
Problemem są kioski. Wystarczy mi już przejść jakie miałem kiedy próbowałem kompletować kolekcję Pratchett w "teczkowy" sposób.
Natomiast z kolekcją Conana sprawa wygląda tak, że w porównaniu do innych kolekcji jako jedyna była do kupienia tylko w empiku (przynajmniej u mnie w mieście). Inne kolekcje można znaleźć lub można było znaleźć w innych punktach sprzedaży, tej jakimś dziwnym trafem nie. I obawiam się że całkowicie zaraz też zniknie nawet z empiku, gdzie ją kupuje.

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #702 dnia: Wrzesień 05, 2018, 07:56:37 am »
Pozostając w temacie dostępności to podobno drugi numer testowych Transformers się dzisiaj nie pojawił.

Najwyżej niech ktoś odpowie w temacie "Transformers"
 

Offline Voitas

Odp: Conan
« Odpowiedź #703 dnia: Wrzesień 05, 2018, 08:47:16 am »
Natomiast z kolekcją Conana sprawa wygląda tak, że w porównaniu do innych kolekcji jako jedyna była do kupienia tylko w empiku (przynajmniej u mnie w mieście). Inne kolekcje można znaleźć lub można było znaleźć w innych punktach sprzedaży, tej jakimś dziwnym trafem nie. I obawiam się że całkowicie zaraz też zniknie nawet z empiku, gdzie ją kupuje.

Nadal nie widzę gdzie masz problem. Skoro kupowałeś w Empiku, to czemu nie zamówisz sobie w tej chwili komiksu w Empiku przez www i odbierzesz w piątek? Musisz mieć w dniu premiery?

Offline Motyl

Odp: Conan
« Odpowiedź #704 dnia: Wrzesień 05, 2018, 09:04:23 am »
Pozostając w temacie dostępności to podobno drugi numer testowych Transformers się dzisiaj nie pojawił.

Najwyżej niech ktoś odpowie w temacie "Transformers"
 

Tak, drugi numer TF nie pojawił się. Ale z dzisiejszych kolekcji w kiosku, w którym dotychczas pojawiały się tomy WKKM i WKKDC - dzisiaj nie dotarł żaden z nich. A propo dostępności empik/kiosk to Conana w kioskach trudno trafić, a w jednym z empików w Lublinie nie ma go już od dawna podobnie jak tomów WKKM, WKKDC i SBM. Kolekcja czerwona z kiosków zresztą zniknęła bardzo szybko. Do punktu inmedio dochodzi zazwyczaj jedna sztuka Conana, ale często jest mocno zaorana na okładce taśmą prasową.