trawa

Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #570 dnia: Marzec 27, 2018, 08:34:01 am »
Żeby uniknąć pytań "kiedy?", "dostał już ktoś?" itp to podaje info z FB:

 "Według informacji od Hachette, Conan tomy 6 i 7,do czytelników gorszego sortu, będą wysyłane tuż po świętach. Spokojnych Świąt Życz"

Chyba się musicie do tego przyzwyczaić  :smile:

Offline rzem

Odp: Conan
« Odpowiedź #571 dnia: Marzec 27, 2018, 04:34:34 pm »
Do czego tu się przyzwyczajać? Wysyłka w przewidywanym terminie, skoro poprzednia wyszła 5 marca. Jeśli wyjdzie 5 kwietnia, to możemy mówić o regularności i przewidywalnosci, a o to chodzi.

Offline Darkin

Odp: Conan
« Odpowiedź #572 dnia: Kwiecień 04, 2018, 11:36:12 am »
Są kolejne tomy 6,7 oraz koszulka! Paczka wysłana 30.03 dostarczona przez listonosza (dziękuję :biggrin: )

Offline sum41

Odp: Conan
« Odpowiedź #573 dnia: Kwiecień 04, 2018, 05:18:16 pm »
Moja koszulka szeroka ale za krótka jednak fajny rysunek BWS :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline rzem

Odp: Conan
« Odpowiedź #574 dnia: Kwiecień 04, 2018, 06:11:44 pm »
Jest i u mnie. Superekspresowa wysyłka. Szybciej niż oczekiwałem. [size=78%] [/size]

Offline tomb

Odp: Conan
« Odpowiedź #575 dnia: Kwiecień 05, 2018, 03:01:07 pm »
A już za tydzień z okładem "Klejnoty Gwahlura"[...] Bardzo jestem ciekaw jak to wyjdzie w znacznie większym formacie
Też czekam, jeden z najważniejszych komiksów w mojej wczesnej kolekcji. Pamiętam, jak na studiach zgadałem się ze znajomym, że obaj przez lata wertowaliśmy wielokrotnie ten komiks stale od nowa, analizując każdy kadr. To se ne vrati...


A propos prenumeraty - moja koszulka ma krzywo nadrukowany rysunek. Też tak macie?

Offline graves

Odp: Conan
« Odpowiedź #576 dnia: Kwiecień 05, 2018, 09:28:58 pm »
"Skarby Gwahlura" trochę rozczarowują w większym formacie.
O ile przeważnie większość komiksów w tym formacie ogląda sie z prawdziwą przyjemnością, to ten wydaje się jakby gorszej jakości. Może dlatego, że w małym formacie powalał szczegółowością a w tym niego to gubi...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Nawimar

Odp: Conan
« Odpowiedź #577 dnia: Kwiecień 06, 2018, 08:47:40 am »
Faktycznie "Skarby..." nieco straciły przez powiększony format. Natomiast zaskoczyło mnie, że autorem rysunków do tej opowieści był sam Dick Giordano. Przez te wszystkie lata jakoś przegapiłem tę okoliczność.

Offline LucasCorso

Odp: Conan
« Odpowiedź #578 dnia: Kwiecień 25, 2018, 07:09:43 pm »
Mam nadzieję, że mnie Moderator nie udusi za namolne lokowanie produktu, ale właśnie dzisiaj, dosłownie kilka minut temu, pierwszy komiks został dodany do Hyborian Rading Order, podzbioru projektu Complete Marvel Reading Order:

https://cmro.travis-starnes.com/hyborian_reading_order.php

Na razie nie wygląda to może imponująco, ale będzie to na pewno dodawane w tempie kilkanaście-kilkadziesiąt komiksów tygodniowo, więc niedługo będziecie mogli odhaczyć i ocenić, a może i skomentować swoje przeczytane komiksy z kolekcji Hachete...

Zapraszam!!!
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline alfred2001

Odp: Conan
« Odpowiedź #579 dnia: Kwiecień 26, 2018, 10:34:35 am »
10 tom Conana w przedsprzedaży w Gildii w promocji 50% ceny ? Czyżby pomyłka ?



Offline Lesiok

Odp: Conan
« Odpowiedź #580 dnia: Kwiecień 26, 2018, 12:58:08 pm »
Już cenę zmienili na tradycyjną.

Offline Voitas

Odp: Conan
« Odpowiedź #581 dnia: Kwiecień 26, 2018, 01:34:24 pm »
Przez chwilę inne kolekcje też miały takie ceny. Za szybko poprawili :)

Feldkurat

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #582 dnia: Maj 03, 2018, 09:25:08 am »
Dostał ktoś już paczkę z tomami 8 i 9?

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Conan
« Odpowiedź #583 dnia: Maj 04, 2018, 12:17:16 pm »
Dostał ktoś już paczkę z tomami 8 i 9?
Tak, dzisiaj.
Wraz z koszulką :)
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline sum41

Odp: Conan
« Odpowiedź #584 dnia: Maj 04, 2018, 12:36:33 pm »
Ja dziś też dostalem  Ale koszulkę to z miesiąc temu dostałem.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

 

anything