Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Conan
« Odpowiedź #450 dnia: Styczeń 23, 2018, 12:13:24 pm »
Czy w tej serii będą również komiksy nie oparte na opowiadaniach? Czytałem opowiadania Conana i przejrzałem Czarnego Kolosa i zupełnie mnie niczym nie zaskoczył, więc stąd pytanie, czy będą jakieś świeże historie?

Offline misiokles

Odp: Conan
« Odpowiedź #451 dnia: Styczeń 23, 2018, 12:33:37 pm »
Howard znowu nie napisał kto wie ile tych opowiadań, a e kolekcji masz 20 lat wydawania tytułu :) Zresztą, już w pierwszym tomie masz opowieści pozaopowiadaniowe.

Offline sum41

Odp: Conan
« Odpowiedź #452 dnia: Styczeń 23, 2018, 12:48:00 pm »
Czemu dają tytuł na okładce jak to tytuł tylko jednego zeszytu z wewnątrz?

Mój grzbiet nr 2 wpada w zieleń a 1 i 3 to szarość ale dużej różnicy nima :D
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Conan
« Odpowiedź #453 dnia: Styczeń 23, 2018, 12:57:24 pm »
Howard opublikował 17 opowiadań i jedną powieść (Godzina Smoka). Po śmierci znaleziono kilka szkiców i niedokończonych opowiadań. Uzupełnieniem przygód Conana zajmowali się: Lin Carter i L. Sprague de Camp. Sporo opowiadań Howarda z innymi bohaterami przerobiono na przygody barbarzyńcy.
Kolekcja na podstawie oryginalnych opowiadań i pomysłów Howarda, to góra 10 tomów.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline ilemoznaszukacnicka

Odp: Conan
« Odpowiedź #454 dnia: Styczeń 23, 2018, 05:15:06 pm »
Jak płaciliście przy pierwszej przesyłce? Zamówiłem prenumeratę na adres rodziców, gdyż wysyłają tylko na terenie kraju i przyszedł im nr 2 oraz 3 (pierwszy miałem z kiosku). Do zapłacenia listonoszowi 29zł i faktura na 29zł. Też tak macie?

Offline Murazor

Odp: Conan
« Odpowiedź #455 dnia: Styczeń 23, 2018, 05:18:07 pm »
Polecam, bo pojawiają się pytania o rzeczy, które są na stronie kolekcji i trzeba tłumaczyć ludziom jakby czytać nie potrafili:
https://conan-kolekcja.pl/
Zamawiając cokolwiek warto przeczytać warunki, regulamin itp. Chociaż przelecieć wzrokiem, czy nikt was w *uja nie robi... :roll:

Z pierwszą przesyłką Klient otrzyma wybrane tomy oraz pierwszy prezent dla prenumeratorów zgodny z ofertą prenumeraty na warunkach promocyjnych. Przesyłka będzie płatna przy odbiorze listonoszowi lub na poczcie. Z drugą przesyłką Klient otrzyma kolejne tomy oraz drugi prezent dla prenumeratorów wraz z fakturą, którą należy opłacić w ciągu 14 dni. Z trzecią przesyłką Klient otrzyma kolejne dwa tomy kolekcji oraz trzeci prezent dla prenumeratorów wraz z fakturą, którą należy opłacić w ciągu 14 dni. Co miesiąc wysyłane są kolejne przesyłki zawierające kolejne dwa tomy kolekcji CONAN BARBARZYŃCA wraz z fakturą na kwotę 73,98 zł którą należy opłacić w ciągu 14 dni.

Offline ilemoznaszukacnicka

Odp: Conan
« Odpowiedź #456 dnia: Styczeń 23, 2018, 05:25:55 pm »
Wybrane tomy interpretuję jako 2 i 3, więc zakładałem że opłata listonoszowi wyniesie 29+36zł

Offline Cringer

Odp: Conan
« Odpowiedź #457 dnia: Styczeń 23, 2018, 05:35:03 pm »
Wybrane tomy interpretuję jako 2 i 3, więc zakładałem że opłata listonoszowi wyniesie 29+36zł
zapomniałeś o tym że jeden tom jest gratis.

"Zamawiam prenumeratę od tomu 2
Pierwsza przesyłka
Otrzymam numery 2,3 w tym jeden numer gratis praz prezent dla prenumeratorów – trzy wyjątkowe grafiki. Przy odbiorze zapłacę tylko 29,99 zł."

Offline Murazor

Odp: Conan
« Odpowiedź #458 dnia: Styczeń 23, 2018, 05:43:50 pm »
Zapomniał, albo po prostu nie przeczytał, bo przecież trzeba by było samemu poszukać na stronie..

A ja dzisiaj przeczytałem dwa tomiki Conana wydane na miękko przez Egmont lata temu. Również świetna lektura, bardzo spodobały mi się rysunki i czekam z wytęsknieniem na zapowiedzianego omnibusa.

Offline rzem

Odp: Conan
« Odpowiedź #459 dnia: Styczeń 23, 2018, 05:59:41 pm »
Awizo musiało odleżeć jeden dzień, ale już odebrane.
Boże, jak te Conany są fenomenalnie wydane. Papier, rysunki, format. Re-we-la-cja.
Polecam brać.


Nie ukrywam, że ja również się zdziwiłem brakiem faktury. Zakładałem, że płaci się za następne tomy z góry, nie z dołu.
Conana będę na pewno czytał z większa uwagą :smile:

Offline Sokratesik

Odp: Conan
« Odpowiedź #460 dnia: Styczeń 25, 2018, 10:40:27 pm »
Zapomniał, albo po prostu nie przeczytał, bo przecież trzeba by było samemu poszukać na stronie..
Akurat na stronie nigdzie nie pisze, że jeden tom jest gratis. No, chyba, że nie widzę  :wink: - oświeć mnie jeśli łaska

Offline tomb

Odp: Conan
« Odpowiedź #461 dnia: Styczeń 25, 2018, 10:47:56 pm »
Akurat na stronie nigdzie nie pisze, że jeden tom jest gratis. No, chyba, że nie widzę  :wink: - oświeć mnie jeśli łaska
Kliknij w dowolną pozycję zamówienia ("Zamawiam prenumeratę od tomu ...").

Offline Sokratesik

Odp: Conan
« Odpowiedź #462 dnia: Styczeń 25, 2018, 10:55:15 pm »
Kliknij w dowolną pozycję zamówienia ("Zamawiam prenumeratę od tomu ...").
Dzięki, nie wpadłem na to żeby klikać w napis, myślałem, że zaznaczenie wystarczy

Offline kaczogród

Odp: Conan
« Odpowiedź #463 dnia: Luty 03, 2018, 07:43:15 am »
Miałbym pytanie : Czy drugi tom kolekcji Conana od Hachette można czytać bez znajomości pierwszego tomu ?
tertium non datur

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #464 dnia: Luty 03, 2018, 09:16:40 am »
Tak  :smile:

 

anything