trawa

Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Conan
« Odpowiedź #435 dnia: Styczeń 22, 2018, 11:05:23 am »
Ja również obstawiam iż czekają na zwroty z kiosków potem rozsyłają :)

Do wszystkich siejących teorie spiskowe o prenumeratorach dostających zwroty z kiosków - przejdźcie się po empikach, ruchach czy innych inmedio i sprawdźcie, jakie tomy kolekcji Hachette tam leżą. Bardzo często (szczególnie w empiku) dostępne są jeszcze tomy starsze niż ostatni. Jeżeli Hachette chciałoby wysyłać zwroty, musiałoby zorganizować masowe zwroty tomów praktycznie zaraz po wprowadzeniu tomu do sprzedaży, aby w ciągu dwóch tygodni (bo to standardowe opóźnienie prenumeraty) zdążyć je przepakować i wysyłać. Wam naprawdę wydaje się to realne?   

Offline PiterPK

Odp: Conan
« Odpowiedź #436 dnia: Styczeń 22, 2018, 11:06:00 am »
Ja dziś dostałem paczke z tomami 2 i 3 oraz te grafiki.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2018, 03:06:17 pm wysłana przez PiterPK »

Offline Cringer

Odp: Conan
« Odpowiedź #437 dnia: Styczeń 22, 2018, 11:16:25 am »
Też właśnie dostałem tomy 2 i 3 z grafikami. Solidnie zapakowane i tomy bez skazy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2018, 11:21:44 am wysłana przez Cringer »

Offline wasilmw

Odp: Conan
« Odpowiedź #438 dnia: Styczeń 22, 2018, 11:26:14 am »
U mnie również wylądowała paczka z tomami 1, 2 i 3 - do tego grafiki - pakowanie dało radę i wszystko przyszło w idealnym stanie.

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #439 dnia: Styczeń 22, 2018, 11:30:37 am »
Żadne teorie spiskowe tylko fakt  :smile: Są dwie tury (u wszystkich wydawnictw kolekcji)  jedna od razu a druga to zwroty. np w temacie WKKDC było dużo o tym że cześć osób dostawało przed premierą danego tomu (w kiosku) a część sporo po. Eaglemoss nawet samo o tym odpisało komuś na FB (coś tam było o powrocie tomów i przefoliowywaniu) Przy premierzy nowego tomu jest odbierany wcześniejszy a że czasem gdzieś tam zostaje (w tych większych sklepach jak Empik) to co innego  :smile:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2018, 11:38:32 am wysłana przez JanT »

Offline addommo

Odp: Conan
« Odpowiedź #440 dnia: Styczeń 22, 2018, 03:06:57 pm »
Hey ja tez dostalem paczke tylko ze z 2 takimi samymi numerami, dowiedzialem sie o tej serii tutaj wiec pisze czy ktos tez tak dostał?


ZONK cos mam pecha ostation co teraz zdobic z tym? czy dosla mi numer 3?, napisałem reklamacje

Offline mappy

Odp: Conan
« Odpowiedź #441 dnia: Styczeń 22, 2018, 03:28:49 pm »
A kto ci może tutaj pomóc? Napisałeś reklamację to czekaj :smile:

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #442 dnia: Styczeń 22, 2018, 03:46:48 pm »
czy dosla mi numer 3?, napisałem reklamacje
Doślą i pewnie też "dubla" ci pozwolą zostawić.

Hachette już robi nabór  :smile:

Offline Mawer

Odp: Conan
« Odpowiedź #443 dnia: Styczeń 22, 2018, 07:27:20 pm »
Również otrzymałem dzisiaj prenumeratę. Fajnie, że poprawili w pierwszym tomie literówki, które były w rzucie testowym.

Offline LordDisneyland

Odp: Conan
« Odpowiedź #444 dnia: Styczeń 22, 2018, 07:33:34 pm »
Podostawali prenumeratorzy trzeci tom, a owszem, ale psiajuchy, żaden jeden prezentacji komiksu nie zrobił ;)

"Cytadela" to prace Buscemy, tak?

Offline Mawer

Odp: Conan
« Odpowiedź #445 dnia: Styczeń 22, 2018, 07:37:54 pm »
Tak, Buscema oraz Alfredo Alcala. Prezentacja zawartości czterech pierwszych tomów jest na blogu Bazyliszka jak ktoś nie widział jeszcze.

Offline Cringer

Odp: Conan
« Odpowiedź #446 dnia: Styczeń 22, 2018, 09:08:21 pm »
Podostawali prenumeratorzy trzeci tom, a owszem, ale psiajuchy, żaden jeden prezentacji komiksu nie zrobił :wink:
Marian jak zwykle zrobi prezentację że mucha nie siada, nie ma sensu wchodzić mu w paradę :smile:

Offline Gazza

Odp: Conan
« Odpowiedź #447 dnia: Styczeń 23, 2018, 08:54:56 am »
Prenumerata z tomami 2 i 3 od wczoraj u mnie. O dziwo grafiki, choć luzem - dotarły bez szwanku. Tylko tom 2 ma trzaśnięte narożniki.
Wspaniałe te czarno-białe rysunki! :)

Offline tomb

Odp: Conan
« Odpowiedź #448 dnia: Styczeń 23, 2018, 10:54:52 am »
I do mnie dotarła przesyłka z nowymi tomami. Szkoda, że zamiast grafik, które mi się nie podobają, nie otrzymaliśmy mapy. Byłby to znacznie lepszy dodatek.

Ogólnie kolekcja super, nawet powyżej oczekiwań. Na razie od strony graficznej jestem więcej, niż zadowolony. Wiadomo, Windsor-Smith, Buscema itd., ale mam też nadzieję na więcej perełek na miarę Ludzi mroku Alexa Nino z tomu trzeciego. Prócz komiksów najbardziej cieszą mnie galerie okładek, choć te niepotrzebnie są okraszone na każdej stronie napisem Galeria Okładek. Z innych wad, ciut poważniejszych - brak paginacji, brak nazwisk twórców w spisie treści. Szkoda tych niedociągnięć, bo to niepotrzebne rysy na doskonałej serii.

Przy okazji - rysunki w "Narodzi się wiedźma" podpisano John Buscema i Plemię. Kto to Plemię?

Offline LucasCorso

Odp: Conan
« Odpowiedź #449 dnia: Styczeń 23, 2018, 11:48:25 am »
Tribe to grupa inkerów (tuszowców, tuszowników, tuszarzy? ;) ) którzy pracowali kolektywnie razem, kto akurat miał czas kontynuował czy brał pracę. Dużo tego wtedy robili.
Należał do nich choćby Tony DeZuniga.
Praca była zespołowa więc nie podpisywali się indywidualnie...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...