trawa

Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 288873 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #345 dnia: Styczeń 12, 2018, 10:31:21 am »
Zwroty trzeciego tomu muszą z kiosków wrócić  :smile: Tych pierwszych tomów pełno wszędzie (jak zawsze na początku) to ich dużo będzie.

Offline misiokles

Odp: Conan
« Odpowiedź #346 dnia: Styczeń 12, 2018, 10:43:18 am »
Hachette zawsze wysyłało prenumeraty z kilkutygodniowym opóźnieniem.

Offline tysonek

Odp: Conan
« Odpowiedź #347 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:17:23 am »
Czemu tak późno? Przejrzałem Regulamin i nic nie ma o tak późnej dacie wysyłki pierwszej paczki.
To taki standard w kolekcjach?

Jestem początkującym prenumeratorem kolekcji. Wcześniej latałem do kiosku po wybrane numery. Widziałem wiele wpisów w innych wątkach, że przesyłki potrafią się opóźniać itd, ale to chyba nie ma nic do rzeczy na początku kolekcji?

nie mam pojęcia czemu tak późno, takie dostałem info na infolinii wczoraj jak zamawiałem Kapitana Brytanię

Offline rzem

Odp: Conan
« Odpowiedź #348 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:21:03 am »
Okej, dzięki. Ważne, że źródło informacji wiarygodne.
Znam z forum te akcje z opóźnieniami, ale myślałem sobie, że przynajmniej początek kolekcji dojdzie szybko. Nic, wszedłem w to na znanych zasadach, to pozostaje czekać.




Offline koziorozec1979

Odp: Conan
« Odpowiedź #349 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:21:56 am »
Czemu tak późno? Przejrzałem Regulamin i nic nie ma o tak późnej dacie wysyłki pierwszej paczki.
To taki standard w kolekcjach?

Jestem początkującym prenumeratorem kolekcji. Wcześniej latałem do kiosku po wybrane numery. Widziałem wiele wpisów w innych wątkach, że przesyłki potrafią się opóźniać itd, ale to chyba nie ma nic do rzeczy na początku kolekcji?
Ha, to właśnie taklie postępowanie wydawcy zniechęca mnie do zaprowadzenia prenumeraty chociaż wiem że Conana zamierzam zbierać. Ale nie znioslbym kilkutygodniowego oczekiwania na paczke gdy widzialbym juz komiks namacalnie w kiosku

Offline Sybirak

Odp: Conan
« Odpowiedź #350 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:27:28 am »
mi obsługa napisała ,ze mają  30 dni na przeslanie pierwszej paczki i nie informują o tym ,że już wysłali. To jest akurat słabe ,zwłaszcza ,ze pierwsza przesyłka płatnajest u listonosza lub na poczcie, a w moim przypadku wysłyłka jest kierowana do osoby trzeciej , której nawet nie mogę potwierdzić daty otrzymania przesyłki.
Jedna rzecz jak mnie zaskoczyła i to pozytywnie to info ,ze w pierwszej paczce będą pierwsze 3 tomy  w tym jeden będzie gratis i platne będzie 40zł . Mam nadz. ze to prawda.

Offline rzem

Odp: Conan
« Odpowiedź #351 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:35:56 am »
Jedna rzecz jak mnie zaskoczyła i to pozytywnie to info ,ze w pierwszej paczce będą pierwsze 3 tomy  w tym jeden będzie gratis i platne będzie 40zł . Mam nadz. ze to prawda.
To brzmi tak dobrze, że lepiej się nie napalać. Ale mam nadzieję, że nic nie pokręcili - to byłaby miła niespodzianka.
3 tomy w paczce może dlatego, że ilość w kolekcji jest nieparzysta.

Z tymi 30 dniami stoi tak w Regulaminie - fakt. Jednak nie myślałem, że będą do tego podchodzić tak dosłownie.


Offline midar

Odp: Conan
« Odpowiedź #352 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:46:44 am »
To brzmi tak dobrze, że lepiej się nie napalać. Ale mam nadzieję, że nic nie pokręcili - to byłaby miła niespodzianka.
3 tomy w paczce może dlatego, że ilość w kolekcji jest nieparzysta.

Z tymi 30 dniami stoi tak w Regulaminie - fakt. Jednak nie myślałem, że będą do tego podchodzić tak dosłownie.


Śmiało można się napalać. Przy rozpoczęciu prenumeraty od 3 nr, dostajemy w pierwszej przesyłce 3 kolejne wydania, w tym jeden (nr 3) gratis. Do tego jeszcze 3 grafiki. Biorąc pod uwagę, że prenumerata jest tańsza, oszczędzamy ponad 40 PLN.

Offline PiterPK

Odp: Conan
« Odpowiedź #353 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:59:29 am »
Ja biorąc prenumeratę obstawiałem, że będę dostawał w tygodniu premiery drugiego tomu z danej paczki. No trudno, skoro na premiery Punishera i Kaznodziei czekam po 3-4 miechy, to tutaj jakoś też da radę.
Czy każdą paczkę będzie się odbierać z podpisem, czy tylko pierwszą? Bo jest 2 tygodnie na płatność od drugiej paczki, a nasza poczta jest jaka jest.

Offline koziorozec1979

Odp: Conan
« Odpowiedź #354 dnia: Styczeń 12, 2018, 12:21:34 pm »
Ja biorąc prenumeratę obstawiałem, że będę dostawał w tygodniu premiery drugiego tomu z danej paczki. No trudno, skoro na premiery Punishera i Kaznodziei czekam po 3-4 miechy, to tutaj jakoś też da radę.
Czy każdą paczkę będzie się odbierać z podpisem, czy tylko pierwszą? Bo jest 2 tygodnie na płatność od drugiej paczki, a nasza poczta jest jaka jest.
Czekając na Puniego czekasz na PREMIERĘ.
Z kolekcją będziesz musial czekac tygodniami na paczke POMIMO PREMIERY

Offline Sybirak

Odp: Conan
« Odpowiedź #355 dnia: Styczeń 12, 2018, 12:49:19 pm »
ja również zastanawiam się czy każda paczka będzie doręczona do rąk własnych ,czy będę otrzymywał od razu awizo do odbioru na poczcie jak to  często listonosze mają w zwyczaju.Perspektywa stania w kolejce na poczcie , to jest coś co mnie może najbardziej boleć

Offline rzem

Odp: Conan
« Odpowiedź #356 dnia: Styczeń 12, 2018, 12:53:00 pm »
Ja to w ogóle się nie zastanawiam; mój listonosz nie ma funkcjonalności pukania do drzwi.
Zresztą, jak ma się gimnastykować i wpychać te paczki na siłę, to już wolę się walnąć na pocztę. Pogodziłem się z tym, że będę stał w kolejce 12 razy w roku.

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #357 dnia: Styczeń 12, 2018, 12:57:25 pm »
Nie ma u was kiosków?  :smile: Poprosić o sprowadzanie/odkładanie w takowym i będzie ładnie każdy numer na was czekał. Chyba że chodzi o prezenty? (miecza i tak poskąpili  :smile: )

Offline LucasCorso

Odp: Conan
« Odpowiedź #358 dnia: Styczeń 12, 2018, 12:58:50 pm »
Moje doświadczenie z kolekcją pisarzy rosyjskich mówi, że bedzie trzeba iść na pocztę
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline rzem

Odp: Conan
« Odpowiedź #359 dnia: Styczeń 12, 2018, 01:04:00 pm »
Ja już zamówiłem prenumeratę, także z kioskami nie mam co gadać. Oszczędność na całości i szukanie po kioskach egzemplarzy kończących się kolekcji były dla mnie decydujące. Kubek czy co to tam będzie pewnie rozdam.

 

anything