Autor Wątek: Zamek posępny kieł - błąd w grze  (Przeczytany 3631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline El Lobo

Zamek posępny kieł - błąd w grze
« dnia: Kwiecień 04, 2010, 10:36:31 am »
Witam serdecznie

Niedawno zakupiłem sobie CD Action i zacząłem grać w Drakensang. Gra w sumie średnia, ale jak większość 'erpegów' wciąga. Obecnie jestem na etapie "Zamek Posępny Kieł". Już 3 raz próbuję przejść ta lokację i po prostu nie jestem w stanie. W zamkowych kryptach, w zbrojowni, kapitan orków powinien mieć klucz, dzięki któremu powinienem dostać się do 'skrzydła celi'. Niestety za każdym jednym razem ów kapitan tego klucza po prostu nie ma. To jakaś paranoja. Jak ten problem pokonać?

Offline Sybaris

Odp: Zamek posępny kieł - błąd w grze
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2010, 06:33:15 pm »
A jesteś pewien, że dobrego kapitana dorwałeś,
Spoiler: pokaż
tam jest ich kilku, wydaje mi się że ten co ma klucze do cel więziennych siedzi w jednej z więziennych cel i aby go dorwać trzeba otworzyć jego klatkę przy po mocy wajch, ten kapitan ze zbrojowni nic chyba nie ma. Poza tym tam chyba wszystkie przejścia otwiera się  właśnie przy pomocy tych nieszczęsnych wajch a nie kluczami.

Offline El Lobo

Odp: Zamek posępny kieł - błąd w grze
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2010, 08:22:19 pm »
Wybiłem wszystkich co do jednego i żadnego klucza nie znalazłem. Jedyny kapitan był w tej zbrojowni z ciekawymi broniami.


Utknąłem dokładnie tutaj: http://images.iml.pl/crpg/drakensang/solucja/krypty3.jpg

Między pomieszczeniem 7, a 4,5,6 jest krata, której nijak nie mogę otworzyć. Oczywiście pójść na kolejny, wyższy poziom (korzystając ze schodów '8'), też nie mogę.

Offline Sybaris

Odp: Zamek posępny kieł - błąd w grze
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2010, 10:22:18 pm »
Tą kratę chyba nie otwiera klucz tylko dźwignie, w tej lokacji jest ich pełno... W 4 masz kapitana z jakimiś kluczami ale już nie pamiętam co otwierały.

Offline El Lobo

Odp: Zamek posępny kieł - błąd w grze
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2010, 11:28:42 pm »
Udało mi się znaleźć jedynie trzy dźwignie. Jedna to wiem co otwiera - pozostałe dwie to nie mam pojęcia do czego są, ale ich uruchomienie nic mi nie daje.


-edit- po którymś z kolei wczytaniu gry wreszcie jest - brakowało mi kolejnych trzech dźwigni na ścianie w strażnicy '7'.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2010, 01:03:14 am wysłana przez El Lobo »