Autor Wątek: Koszulki z logo Gildii  (Przeczytany 15736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HaaYaargh

  • Gość
Koszulki z logo Gildii
« dnia: Marzec 16, 2010, 08:04:06 pm »
Kiedyś przeglądając forum Gildii, a nie będąc jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem mógłbym przysiąc że wątek o sklepie Gildii, bądź nawet cały dział. Tak czy siak, gdy okaże się prze jednak jest, a sam go przeoczyłem proszę o przeniesienie :)

Pomyślałem że idąc za tropem uspołeczniania fanów Gildii, tworzenia profili na różnych portalach via Facebook, last.fm, xfire i wielu o których nie wiem, dobrym pomysłem byłoby stworzenie koszulek (pomysł ten nie jest nowy, ale temat o tym zaginął również) z logo Gildii, które byłyby łatwo rozpoznawalne i dawałyby poczucie solidarności z narodem :D A spotkanie takiej osoby "na mieście" dawałoby nieporównywalnie większą frajdą niż spotkanie w sieci. Co do kolorów to najlepiej czarno-białe / biało-czarne z dużą Gildią na plecach i samym smokiem na klacie, czy ew. nick, ale są to szczegóły o których mogą się wypowiedzieć inni użytkownicy.

Oczywiście niezaprzeczalnym argumentem jest promocja portalu. Bo myślę że wiele osób skorzystałoby z takiej opcji i kupiło koszulkę swojego forum/portalu na którym spamują nieprzerwanie od wielu lat :) Gildia patronuje wielu produkcjom, grom, książkom czy imprezom, szczególnie na tych ostatnich byłoby widać kto z kim trzyma.

Mam nadzieję że moje przypomnienie (bo nie pomysł), da do myślenia zarządowi portalu, bo nie widzę wielu przeszkód by nie wypuścić na sklep kilka dobrych jakościowo koszulek z gildiowym smokiem.

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Koszulki z logo Gildii
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2010, 11:39:08 am »
Forum sklepowe na mocy decyzji zarządu zostało usunięte i zastąpione systemem BOK. Jeżeli chodzi o koszulki, to w chwili obecnej te zarezerwowane są do reprezentowania portalu przez jego redakcję. Planujemy wydać serię specjalnych koszulek także i dla fanów, jednakże nie jestem w stanie podać konkretnego terminu. Póki co prosiłbym wszelkie pomysły i projekty wykorzystania naszego logotypu i znaków towarowych konsultować bezpośrednio z naszym redaktorem naczelnym (CD Jack - znajdziecie go też na tym forum :).
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).