Autor Wątek: Pytanie o PD  (Przeczytany 2920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Timex

Pytanie o PD
« dnia: Luty 24, 2010, 03:39:06 pm »
Mam pytanie: czy opłaca się grać przez dłuższy czas jedną postacią? Dla wyjaśnienia: kiedy wykonuję jakiś q. dostaję np. 15PD (jak mam jednego bohatera), jak mam np. 3 - po 15PD dla każdego, podobnie jest z zabijaniem potworków - jak zabiłem jednym - dostałem np. 4PD, a jak trzema to dostałem: 4,4,2 (miały inne poziomy).
Jeżeli jest lepiej mieć te cztery postaci, to najlepiej od razu "je zatrudnić"? (dodam jeszcze, że próbowałem tej techniki zdobywania 16lvl w lokacji początkowej (tylko ona jest w demo jakby ktoś nie wiedział) i kiedy miałem 3 bohaterów - każdy dostał 5PD, a jak miałem jednego.. tylko on dostał 5PD, a nie, tak jak "powinno" być - 15).
Thx

[EDIT] Gram w demo (na razie), więc nie wiem jak działa to, że ma się kilka postaci w jakimś domku, czy coś, a więc odpowiedzią powinno być to, czy - te postaci dostają też punkty doświadczenia, chociaż nie wykonują q. i nie zabijają potwórków?
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2010, 04:34:05 pm wysłana przez Timex »

Offline Kreutz67

Odp: Pytanie o PD
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2010, 06:20:11 pm »
[EDIT] Gram w demo (na razie), więc nie wiem jak działa to, że ma się kilka postaci w jakimś domku, czy coś, a więc odpowiedzią powinno być to, czy - te postaci dostają też punkty doświadczenia, chociaż nie wykonują q. i nie zabijają potwórków?

Dokładnie tak jest. Każda z postaci w drużynie (nawet jak nie wykonuje questów i czeka w rezydencji Ardo) dostaje punkty doświadczenia.

Offline Ferreto

Odp: Pytanie o PD
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 25, 2010, 11:08:34 am »
Co prawda jest kilka zadań,w których ilość punktów jest tym wyższa,im mniejsza jest drużyna,jednak są to wyjątki.W praktyce te dodatkowe punkty to znikoma ilość.Dlatego nie warto grać mniejszą drużyną,bowiem nawet postacie przebywające w rezydencji dostają swoją działkę.Co do szybkości zatrudniania - faktycznie najlepiej zatrudniać jest maksymalnie wcześnie z racji faktu,że wtedy ma się największy wpływ na rozwój danego bohatera,a więc nie marnujemy punktów na coś,co nie będzie nam potrzebne.
 

Offline Timex

Odp: Pytanie o PD
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 25, 2010, 01:20:07 pm »
Ok, dzięki wielkie (na początku jest np. q., że mamy najemników dwóch pokonać, jak w pojedynkę to 30PD, itd.)
Temat uważam za zamknięty.