trawa

Autor Wątek: Komiksowa Warszawa  (Przeczytany 96265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cringer

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #315 dnia: Kwiecień 26, 2018, 07:30:01 pm »
biorąc pod uwagę że dopiero co ktoś pisał że na Comic Conie Warsaw, Scream sprzedawał niektóre komiksy z 60% rabatem to chyba jednak z tymi promocjami na konwentach nie jest tak źle?

Offline mibartek

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #316 dnia: Kwiecień 27, 2018, 06:43:21 am »
biorąc pod uwagę że dopiero co ktoś pisał że na Comic Conie Warsaw, Scream sprzedawał niektóre komiksy z 60% rabatem to chyba jednak z tymi promocjami na konwentach nie jest tak źle?


Scream akurat zawsze ma jakąś dobrą promocje na stoiskach gdziekolwiek się nie pojawi.

Offline radef

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #317 dnia: Kwiecień 27, 2018, 07:58:48 am »
Tak samo, z tego co kojarzę, Mucha. Z tego co pamiętam to zwykle mają -30% na wszystko (i to zawsze trochę zaokrąglane w dół, więc bez dodatkowych zniżek na Bonito nigdzie się nie da znaleźć dużo taniej), a kilka starszych tytułów, końcówek nakładów, jest bardziej przecenionych.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline sum41

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #318 dnia: Kwiecień 28, 2018, 04:55:30 pm »
biorąc pod uwagę że dopiero co ktoś pisał że na Comic Conie Warsaw, Scream sprzedawał niektóre komiksy z 60% rabatem to chyba jednak z tymi promocjami na konwentach nie jest tak źle?


Mi kiedyś na pyrkonie  za 200 zl sprzedali 8 albumów bo niech ciało im się w sumie to jednemu z nich wieść tego powrotem. Ten drugi nawet powiedział co Ty robisz  :biggrin:  potem jak policzyli nawet po rabatach to byłem około 250 do przodu  :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline -gościu-

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #319 dnia: Kwiecień 28, 2018, 05:53:05 pm »
Jest program:
http://www.komiksowawarszawa.pl/program-festiwalu/

Spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem dość późno  :doubt: Duża część osób, która przyjeżdża tylko na sobotę, o tej godzinie może się już zbierać.

Offline janjedlikowski

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #320 dnia: Kwiecień 28, 2018, 11:40:59 pm »
Czyli Bedu i Jeff Smith nie będą dawać autografów? ...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2018, 11:44:47 pm wysłana przez janjedlikowski »

Offline Itachi

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #321 dnia: Kwiecień 28, 2018, 11:54:50 pm »
Pewnie będą. Ten program w porównaniu do Pyrkonu jest żenujący. Nie zdziwiłbym się gdyby został napisany na kolanie w autobusie. Zobaczcie sobie jak przejrzysty jest program poznańskiego festiwalu. Na dwa-trzy miesiące przed KW ich fanpage czy strona główna powinny żyć, podawać ciekawostki, informacje, pomoce dla odwiedzających... a tu totalne olanie tematu. Nie tędy droga.

Offline no153

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #322 dnia: Maj 10, 2018, 02:23:39 pm »

Offline Jerale

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #323 dnia: Maj 10, 2018, 08:18:58 pm »
Czy rysunki Sandovala w poprzednich latach były płatne?

Offline midar

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #324 dnia: Maj 10, 2018, 08:32:11 pm »
Czy rysunki Sandovala w poprzednich latach były płatne?


Ja dostałem kilkanaście jego rysunków, przy różnych okazjach i nigdy nie płaciłem.

Offline mibartek

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #325 dnia: Maj 11, 2018, 07:25:03 am »
jak myślicie - ten punkt będzie bezwzględnie egzekwowany?
Cytuj
Autografy i rysunki można otrzymać tylko w albumach danego artysty (nie ma możliwości otrzymania rysunku na osobnej kartce)
Mogę przedstawić do wglądu album artysty jak chodzi o kasę (rozumiem poniekąd bo wydawnictwo placi artyście i kupując album trochę partycypujemy), ale chciałbym móc wybrać gdzie chce rysunek otrzymać...

Offline Funny

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #326 dnia: Maj 11, 2018, 07:37:18 am »
Podejdź do Zbigniewa Kasprzaka, Grzegorza Rosińskiego, Milo Manary, Bedu czy masy innych artystów i poproś o rysunek na kartce a jedyne co dostaniesz to reprymenda :)




Offline mibartek

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #327 dnia: Maj 11, 2018, 08:01:14 am »
Podejdź do Zbigniewa Kasprzaka, Grzegorza Rosińskiego, Milo Manary, Bedu czy masy innych artystów i poproś o rysunek na kartce a jedyne co dostaniesz to reprymenda :smile:


nie tyle chodziło mi o kartkę co o taki dedykowany "album" na rysunki, ewentualnie blank cover do jakiejś customowej okładki czy coś (np Sandovalova chciałem poprosić o rysunek na okładkę do blank Venoma)

Feldkurat

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #328 dnia: Maj 11, 2018, 10:52:22 am »
Podejdź do Zbigniewa Kasprzaka, Grzegorza Rosińskiego, Milo Manary, Bedu czy masy innych artystów i poproś o rysunek na kartce a jedyne co dostaniesz to reprymenda :smile:

Z czystej ciekawości (bo nie jestem łowcą autografów) zapytam - jakie argumenty stoją za taką decyzją? Czym to jest podyktowane, orientuje się ktoś? Bo argument mibartka do mnie przemawia, ma to sens.

Offline misiokles

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #329 dnia: Maj 11, 2018, 10:58:10 am »
Sądzę, że zwyczajnie uważają, że jedynie rysunek na komiksie jest oznaką szacunku dla rysownika, scenarzysty, wydawcy. Można się z tym zgadzać czy nie, alw wolę uszanować wypada.

 

anything