trawa

Autor Wątek: Komiksowa Warszawa  (Przeczytany 97094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #300 dnia: Kwiecień 25, 2018, 01:04:13 am »
Nie chcę być czarnowidzem, ale wzdłuż całej Międzynarodowej nawet w zwykłym tygodniu jest ciężko o miejsce parkingowe, a w dni jakichś imprez masowych tych miejsc po prostu w okolicy stadionu [i to nie tylko najbliższej] brak. Już prędzej przy Kinowej, Kamionek chyba luźniejszy -  i podjechać te 2 przystanki tramwajem.

Ma być parking płatny jak na ComicConie 2 dychy, ale ile tych miejsc, nie wiadomo. To od wyb.Szczecińskiego, a widzę, że na Błoniach dyszke wołają. Ja bym się nie zastanawiał ;) - http://targi-ksiazki.waw.pl/dla-zwiedzajacych-informacje


Offline helsing

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #301 dnia: Kwiecień 25, 2018, 06:43:16 am »
Przy stadionie dostępne są:
- stacja metra
- stacja PKP
- przystanek autobusowy
- przystanek tramwajowy
A sam stadion jest w centrum miasta. Nie ma potrzeby wjeżdżać autem pod same drzwi.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline misiokles

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #302 dnia: Kwiecień 25, 2018, 07:30:46 am »
Jeśli zamierzasz kupić 15 kg komiksów to jednak ma to znaczenie:)

Offline Mati29

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #303 dnia: Kwiecień 25, 2018, 08:55:51 am »
słyszałem tu narzekania, ze na targach drogo. Że taniej w dyskontach..


skad te 15 kilo? :)

Offline misiokles

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #304 dnia: Kwiecień 25, 2018, 09:19:53 am »
Komiksy same się na halę nie wniosą :)

Offline Nafciarz

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #305 dnia: Kwiecień 25, 2018, 11:36:18 am »
słyszałem tu narzekania, ze na targach drogo. Że taniej w dyskontach..


To akurat prawda i nigdy nie przestanie mnie to zadziwiac

Offline misiokles

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #306 dnia: Kwiecień 25, 2018, 11:59:44 am »
...dopóki nie odkryjesz że miejsca wystawowe nie są za darmo a komiksy trzeba przewieźć czasami po kilkaset kilometrów.

Offline keram

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #307 dnia: Kwiecień 25, 2018, 05:22:35 pm »
Po miesiącu milczenia KW podała na fejbuku nową informację : Jean Dufaux kolejnym gościem.

Offline Nafciarz

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #308 dnia: Kwiecień 26, 2018, 08:16:25 am »
...dopóki nie odkryjesz że miejsca wystawowe nie są za darmo a komiksy trzeba przewieźć czasami po kilkaset kilometrów.


Nie rob z kogos debila i daruj sobie tego typu komentarze o jakies nieswiadomosci.


Masz racje lepiej wystawic po wyzszych cenach i nie sprzedac nic. Serio mamy XXI wiek i mysle ze wiele osob pierw wpisze w ceneo dany tytul i sprawdzi w jakiej cenie jest w stanie go zakupic. Mysle ze jezeli daliby 35% od ceny okladkowej to by sprzedali o wiele wiecej a i klient bylby zadowolony. A ja tam widze rabaty rzedu ~20%.

Offline kenji

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #309 dnia: Kwiecień 26, 2018, 08:38:39 am »
ze się wtrącę... drogi Nafciarzu , a byłeś może kiedyś na KW lub na MFKiG? bo jeśli nie to powiem Ci że kolejki po komisy z reguły są dosyć duże i jakoś nie widziałam aby ludzie stali z telefonami z odpalą stroną Ceneo...




Offline Nafciarz

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #310 dnia: Kwiecień 26, 2018, 08:45:37 am »
ze się wtrącę... drogi Nafciarzu , a byłeś może kiedyś na KW lub na MFKiG? bo jeśli nie to powiem Ci że kolejki po komisy z reguły są dosyć duże i jakoś nie widziałam aby ludzie stali z telefonami z odpalą stroną Ceneo...


Bylem rok temu na KW w tym rowniez sie wybieram. Sam nic nie kupilem a mialem przygotowana kase zeby cos fajnego dorwac.

Offline jeanvanhamme

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #311 dnia: Kwiecień 26, 2018, 09:02:58 am »
[bełkot] skrajne przypadki zagubienia :/

Tą naiwność sześciolatka tłumaczoną przez młodszego brata właśnie ty wykazałeś. "Festiwal" to opakowanie Timofa na jakże prostacki zabieg pozyskania funduszy z kasy miasta na działania w zakresie kultury. Jasnym jest, że chodzi tylko i wyłącznie o hajs hajs hajs.
I tak nie wiem, kto się zgodził na takie machloje, po samym metrażu części festiwalowej i komercyjnej można dojść do wniosku, że to jawny skok na kasę publiczną. Myślę, że afera z prawakami w tamtym roku to tylko pretekst wypowiedzenia umowy, na mocy której z miejskiej kasy finansowano zupełnie prywatną inicjatywą z kulturą niemającą nic wspólnego ("Fantasmagorie to dziwka" Sz.H. - pamiętamy)

Skoro już sobie wyjaśniliśmy podstawy działania świata, to przejdźmy dalej. Funkcjonowanie FK w takiej formie jak dzisiaj to żerowanie na naiwności ludzkiej. Coś jak sklepy Duty Free na lotniskach albo dyskonty spożywcze - myślisz że kupujesz w atrakcyjnej cenie, a tak naprawdę jesteś frajerem. I oczywiście nikomu nie jest na rękę uświadamianie ludzi. Przychodzą frajerzy, to trzeba ich ogolić. Egmont Komiksy to już w ogóle przerósł oczekiwania, to nawet stoisko nie jest, tylko Biedronka z komiksami, niedługo koszyki na monety wprowadzą. Wyszkoleni naganiacze wcisną każdy towar "Koleś, odejdź, nie interesują mnie gry planszowe", cenówki -25% i jedziemy!!! ciśniemy juice, nie negocjujemy z terrorystami, chcę żeby ten tir wrócił pusty do magazynu!

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #312 dnia: Kwiecień 26, 2018, 10:07:12 am »
I tak nie wiem, kto się zgodził na takie machloje, po samym metrażu części festiwalowej i komercyjnej można dojść do wniosku, że to jawny skok na kasę publiczną. Myślę, że afera z prawakami w tamtym roku to tylko pretekst wypowiedzenia umowy, na mocy której z miejskiej kasy finansowano zupełnie prywatną inicjatywą z kulturą niemającą nic wspólnego ("Fantasmagorie to dziwka" Sz.H. - pamiętamy)

Oho, miś patyś znowu się obudził?
Co Wy w tej Fancie macie? Rozwarstwienie osobowości czy tylko konflikt wewnętrzny z ekstrawertyczną potrzebą okresowego wylewania żółci publicznie?

Offline MarcinMonety1984

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #313 dnia: Kwiecień 26, 2018, 06:45:53 pm »
Ha ha ha z tym ceneo to mnie rozwaliłeś :)
Bywam na festiwalach komiksowych od jakiś 15 lat i co roku jest tak samo

Usilne postanowienie że budżet jest taki i taki
A potem wpadam na stoiska i wszystko szlag trafia. Kilka wizyt w bankomacie (teraz już można płacić kartą) i naprawdę mało mnie obchodzi że przepłacę o kilka złotych bo jak widze coś co chce mieć to kupuje :)

Ile by nie wziąć kasy to zawsze bedzie za mało

A jak wracam do domu to cykam jeszcze kilka paczek ze sklepów internetowych :)


Offline midar

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #314 dnia: Kwiecień 26, 2018, 07:12:30 pm »
Ha ha ha z tym ceneo to mnie rozwaliłeś :smile:
Bywam na festiwalach komiksowych od jakiś 15 lat i co roku jest tak samo

Usilne postanowienie że budżet jest taki i taki
A potem wpadam na stoiska i wszystko szlag trafia. Kilka wizyt w bankomacie (teraz już można płacić kartą) i naprawdę mało mnie obchodzi że przepłacę o kilka złotych bo jak widze coś co chce mieć to kupuje :smile:

Ile by nie wziąć kasy to zawsze bedzie za mało

A jak wracam do domu to cykam jeszcze kilka paczek ze sklepów internetowych :smile:




O, tak!!! Święta racja.