trawa

Autor Wątek: Komiksowa Warszawa  (Przeczytany 96267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 25, 2010, 05:19:47 pm »
Ponieważ na razie nie wiem dlaczego został zamknięty - (może to pomyłka - przycisk zamknięcia jest łatwo przez pomyłkę klepnąć, szczególnie jak forum ma czkawkę) - otwieram.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline TeOdozjusz

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 25, 2010, 06:06:13 pm »
Jakbyś został rzecznikiem Legii, to by nawet kibice Wisły przyjeżdżali na Łazienkowską dopingować stołeczną drużynę ;-)

Na cale szczescie nic takiego nigdy nie bedzie mialo miejsca.. :)
Why so serious?

Offline adro

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 03, 2010, 11:11:26 am »
Nie chce mi sie czytac calego tematu, a wiec co z ta komiksowa warszawa. Sa juz jakies szczegoly, termin, miejsce,wstepny program, zaproszeni goscie. Mam nadzieje, ze komiksowa warszawa bedzie godnym zastepca czy konkurencja dla nieodzalowanej wueski, do ktorej zdazylem sie juz przez te lata przyzwyczaic.Czy smierc wueski jest potwierdzona na 100% czy tez komiksowa warszawa ma zastepowac WSK tylko w tym roku. Szkoda, ze psk nie dogadal sie z oganizatorami wsk. Kurcze wspolnie predzej udaloby sie zrobic zaje...ta impreze komiksowa. No coz naprawde wielka szkoda, oby jednak w warszawie odbyla sie jakas impreza komiksowa, bo inaczej zrobi sie troche lipnie w naszej pieknej stolicy....
pozdro
PS Skrycie wierze ciagle w dwie imprezy komiksowe w warszawie, chociaz zdaje sobie sprawe, ze jest to chyba niczym nieuzasadniuony hurraoptymizm.... :sad: :cry:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Death

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 03, 2010, 11:31:34 am »
Nie chce mi sie czytac calego tematu, a wiec co z ta komiksowa warszawa. Sa juz jakies szczegoly, termin, miejsce,wstepny program, zaproszeni goscie.

Tak, Tobie się nie chce czytać 4 stron tematu a ktoś Ci będzie pisać szczegóły  :roll:

Offline Jarek Obważanek

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 03, 2010, 11:34:50 am »
@adro: Pytania kończy się pytajnikami. ;)

A odpowiedzi znajdziesz tutaj.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline adro

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 03, 2010, 12:20:50 pm »
Dzieki Jarku, no fajnie sie to zapowiada, oby wszystko ladnie wypalilo.
Szkoda, ze ciagle malo wiemy na temat szczegolow tej imprezy, a KW ma sie odbyc JUZ w polowie kwietnia. Oby PSK podolal zadaniu
pozdro
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline beanus

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 13, 2010, 06:02:19 pm »


To mówiłem Ja(nusz) z Bydgoszczy i Łukaszu na ten moment nie spodziewaj się żadnego konkretnego festiwalu w moim mieście, choć w ostatnich dwóch latach nawet odbyła się pewna "impreza", więc kto wie....

a jednak  :)

http://binio-bill-i-inni.blogspot.com/2010/03/bydgoska-sobota-z-komiksem.html

Offline tranway

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 14, 2010, 11:25:26 am »
A no miłe zaskoczenie.
Zapraszam do grodu nad Brdą....

Offline Julek_

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 14, 2010, 06:51:02 pm »
A wracając do tematu... wiadomo coś więcej o Komiksowej Warszawie, bo już chyba dwa tygodnie minęły...

I druga sprawa - czy jacyś Warszawiacy mogliby polecić jakiś tani nocleg w stolicy? I czy jacyś Krakowiacy nie chcieliby się ze mną zabrać, 17 kwietnia z rana?

Offline graves

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 14, 2010, 07:44:34 pm »
Dopiero dzisiaj zerknąłem dokładnie na termin tej impry.
Nie mógł wypaść "lepszy" :doubt:
W same imieniny.  :)
Trudno - odpuszczam kolejną komiksową imprezę :cry:
Będę czytał relacje i oglądał zdjęcia :)
Może na MFK uda mi w tym roku pojechać.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 14, 2010, 08:11:53 pm »
Nie rozumiem
W imieniny masz zakaz podróżowania, czy jak?

Offline graves

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 14, 2010, 09:14:28 pm »
Nie rozumiem
W imieniny masz zakaz podróżowania, czy jak?
Nie :) Ale gości (głównie rodzina), którzy się zjawią nie będę zabierał ze sobą :)
To sobota, dobry czas na imprezę (na niedzielę też już mam plany) :)

Chętnie jednak poznam jakieś dodatkowe szczegóły na temat tej imprezy, jeśli już można coś ujawnić.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline bąbielek

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 14, 2010, 10:48:19 pm »
A wiecie, że żydzi mają zakaz podróżowania w szabat (sobota)? Oprócz żeglowania. Więc cwaniaki jak już się muszą ruszyć, to biorą baniak z wodą i siadają na nim w samochodzie. Że niby żeglują. Tacy są sprytni.

No, to taka ciekawostka mi się skojarzyła.

Klick me up, klick me down.

Offline TeOdozjusz

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 14, 2010, 11:56:08 pm »
A wiecie, że żydzi mają zakaz podróżowania w szabat (sobota)? Oprócz żeglowania. Więc cwaniaki jak już się muszą ruszyć, to biorą baniak z wodą i siadają na nim w samochodzie. Że niby żeglują. Tacy są sprytni.

No, to taka ciekawostka mi się skojarzyła.

To ja juz nie wiem, czy sie cieszyc z tego czy nie, w odniesieniu do naszej imprezy.. :|
Why so serious?

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 15, 2010, 05:26:12 am »
A wiecie, że żydzi mają zakaz podróżowania w szabat (sobota)? Oprócz żeglowania. Więc cwaniaki jak już się muszą ruszyć, to biorą baniak z wodą i siadają na nim w samochodzie. Że niby żeglują. Tacy są sprytni.

No, to taka ciekawostka mi się skojarzyła.

Formalnie - zeglowanie u Zydow jest dozwolone tylko wtedy, jesli pokonywany odcinek ma dlugosc uniemozliwiajaca przebycie go w tydzien (z oczywistych wzgledow). Zabieranie baniaka w podroz to moze jakis symbol, tradycja czy cos, ale ortodoksyjny Zyd nie bedzie i tak podrozowal w szabas, podobnie jak szanujacy sie Muzulmanin nie bedzie pil alkoholu przy zamknietym oknie, bo go 'Allah nie widzi'.

Natomiast Zydzi maja inne triki, i to jest juz potwierdzone przez rabina - obwiazuja sobie teren gminy dla wygody tasma i ta tasma wyznacza im granice 'domu', co oznacza ze moga w szabas spokojnie poruszac sie w obrebie gminy (bez tasmy byloby to niedozwolone podrozowanie).

:)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.