Autor Wątek: Komiksowa Warszawa  (Przeczytany 96278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomb

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #360 dnia: Maj 20, 2018, 03:07:48 pm »
- Kurc:
Caza - myślą.
No, kurczę. Wydawałoby się, że "Scenki..." dobrze przyjęte i na forum, i wśród recenzentów, będą hitem, ale widać sprzedaż niezbyt idzie. Przyznam, że sam, ze względu na cenę, zwlekałem z zakupem, a teraz Caza jest na szczycie mojej listy oczekiwanych zapowiedzi. Oby, oby...

Offline -gościu-

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #361 dnia: Maj 20, 2018, 03:09:23 pm »
Przecież to nie są tematy z plotek, tylko z oficjalnych zapowiedzi wydawców z którymi dzielili się z Ziniolem.

Offline gobender

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #362 dnia: Maj 20, 2018, 03:49:58 pm »
Kiedys były plotkami a teraz zamieniaja się w konkret....   przecież to właśnie napisałem

EDIT:  Geez... To teraz jest KONKRETNIEJSZY konkret. Już dobrze?
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2018, 06:17:17 pm wysłana przez gobender »

Offline -gościu-

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #363 dnia: Maj 20, 2018, 04:45:57 pm »
Konkret był już jak padło to w zapowiedziach na Ziniolu. Jakieś pięć miesięcy temu.

Offline janjedlikowski

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #364 dnia: Maj 20, 2018, 08:51:41 pm »
No oby chociaż jeden z tych dwóch tomów Myszy wydali w tym roku.

Offline mibartek

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #365 dnia: Maj 21, 2018, 01:24:05 pm »
I jeszcze jedno: album "Vertigo25" niezbyt mnie interesował (praktycznie wszystkie zgromadzone zeszyty powinienem był znać), a tu w środku przemiła niespodzianka: Egmont pomieścił tam "brakujący" zeszyt "Swamp Thinga"! Nie zdecydowałem się kupować pierwszego tomu wznowienia (2 i 3 kupię), bo mam stare wydanie Egmotu oraz oryginały. A dzięki "Vertigo25" mam też pierwszy brakujący zeszyt po polsku. Bardzo się ucieszyłem!


mówimy o oryginalnym zeszycie nr 20 z 1984 roku, którego nie było w starym wydaniu a jest w nowym, tak?
czy jest to zeszyt, którego nigdzie indziej poza Vertigo25 nie ma?

JanT

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #366 dnia: Maj 21, 2018, 01:24:37 pm »
mówimy o oryginalnym zeszycie nr 20 z 1984 roku, którego nie było w starym wydaniu a jest w nowym, tak?
Tak.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #367 dnia: Maj 21, 2018, 03:57:47 pm »
No dobra panowie, to kiedy ta Komiksowa Warszawa? Bo chyba warto się wybrać?

Offline jeanvanhamme

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #368 dnia: Maj 22, 2018, 02:18:23 pm »
No chyba Taurus jeszcze bombę zapowiedział, nie?

Offline mibartek

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #369 dnia: Maj 22, 2018, 02:51:09 pm »
No chyba Taurus jeszcze bombę zapowiedział, nie?


ja nic nie słyszałem oprócz kontynuacji serii, które już są - możesz rozwinąć?
może upragnione Deadly Class w końcu

Offline death_bird

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #370 dnia: Maj 22, 2018, 02:52:06 pm »
Dla mnie prawdziwą bombą będzie gdy "Lazarus" faktycznie się ukaże.  :cool:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

JanT

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #371 dnia: Maj 22, 2018, 05:59:29 pm »
U Bazyla małe ciekawostki ze spotkania z Egmontem i nie tylko http://8azyliszkoweroznosci.blogspot.com/

"Celne było, że ludzie którzy kiedyś kupowali TM-Semici, teraz mają 30-40 lat i często dzieci, więc kupują i dla siebie i dla nich i to jest dobry klient dla Egmontu." - Tak jak pisałem przy WKKM to tu TK potwierdził (a nie że film Avengers  :biggrin:

"A i niestety nie sprawdziło się moje złośliwe tłumaczenie czemu BBPO Plaga żab się opóźniła. Nie było to spowodowane niską sprzedażą jedynki a zawaleniem przez drukarnię kolorystyki całego nakładu i konieczności drukowania od nowa" hehe  :smile:

Jest też o tytule Kryzysu ale już nie szukam.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2018, 06:06:43 pm wysłana przez JanT »

Offline Itachi

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #372 dnia: Maj 22, 2018, 06:33:09 pm »
Jak tak patrzę na niezliczone posty dyskusji o zapowiedziach, plotkach i całej reszcie to autentycznie się czeszę że KW i Pyrkon odbyły się w tym samym czasie. Na moje oko cała otoczka skupiła się na stolicy, a w Poznaniu wszystko odbyło się na spokojnie bez zbędnego szumu.

Zapowiedziami można było się ekscytować dwa-trzy lata temu jak naprawdę byliśmy w plecy z wieloma segmentami rynku komiksowego na świecie. Teraz kiedy co miesiąc wychodzi masa uznanych serii, solowych hiciorów czy praktycznie całych runów to całe zamieszanie uważam za zbędne. Przekopuję się przez dziesiątki postów, czemu wydają to a nie tamto albo kiedy będzie tamto i owamto. Perspektywa komiksiarzy w Polsce uległa diametralnej zmianie.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale mam wrażenie że co niektórzy zaczynają podgryzać swój własny ogon. Katalogi, zapowiedzi wyczekiwanych tytułów to elektryzująca rzecz jednak ofensywy wydawnictw nie powinny przysłaniać skupieniu się na samych komiksach, ich jakości.

Offline mappy

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #373 dnia: Maj 22, 2018, 06:41:54 pm »
O jak szanuje za fotorelację 8azyliszka. Ukłony :wink:

Feldkurat

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #374 dnia: Maj 23, 2018, 02:30:09 pm »
Na moje oko cała otoczka skupiła się na stolicy, a w Poznaniu wszystko odbyło się na spokojnie bez zbędnego szumu.


bo w poznaniu grobowa atmosfera  :lol: