trawa

Autor Wątek: Gang Wąsaczy: Ruchome paski  (Przeczytany 8108 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bąbielek

Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« dnia: Luty 18, 2010, 02:21:47 pm »
Premiera albumu na początku marca, a ja chciałem zwrócić uwagę na przedpremierowe paski na Motywie. Niedługo pojawi się również wywiad z Markiem Lachowiczem.

Być może na początku marca w Warszawie odbędzie się kameralna impreza, w związku z premierą "Gangu Wąsaczy" i "Osiedla Swoboda". Więcej info wkrótce.

Klick me up, klick me down.

Offline bąbielek

Odp: Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2010, 10:47:29 pm »
I jest wywiad z Markiem, no i oczywiście nowe paski.

Natomiast 3 marca w Warszawie o godz. 18 na Chłodnej 25 odbędzie się premiera "Gangu Wąsaczy", "Osiedla Swoboda" oraz najnowszego numeru "Kolektywu". Organizator zachęca wszystkich do przyjścia w wąsach (podobno nie będzie się żałować). Ja sam zapuszczam. Podobno ma się stawić całkiem spora grupa wąsaczy.

Klick me up, klick me down.

Offline skil

Odp: Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2010, 11:28:37 am »
Mam nadzieję na wąsatą fotorelację!
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2010, 07:54:06 am »
Fajny epizod Gangu w drugim Kartonie.

Przy okazji - albo ten Karton zrobil sie duzo fajniejszy, albo ja zaczalem chwytac ten humor, bo pierwszy zeszyt mnie wynudzil, a przy drugim zrywalem boki. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jaszcząb

Odp: Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2010, 12:28:16 am »

Przy okazji - albo ten Karton zrobil sie duzo fajniejszy, albo ja zaczalem chwytac ten humor, bo pierwszy zeszyt mnie wynudzil, a przy drugim zrywalem boki. :)


No to miło :) Dalej będzie tylko lepiej.

"Ruchome paski"  - RE-WE-LA-CJA! Jestem świeżo po lekturze i zostałem totalnie rozpieprzony. To jest humor, który idealnie trafia w mój punkt H. Świetny Delislowy dodatek z Czopkiem Piotrkiem oraz Tytusowe zakończenie. Albumik palce lizać.

ramirez82

  • Gość
Odp: Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2010, 01:13:39 pm »
Przeczytałem Gang Wąsaczy i jak dla mnie rewela! Jedne paski lepsze, inne słabsze, ale generalnie bardzo dobry komiks i jak zwykle w przypadku KG, wzorowo wydany. Genialnie głupie trio i absurdalny humor. To moje pierwsze spotkanie z komiksem Lachowicza i już wiem, że przy najbliższej okazji muszę nabyć Człowieka Parówkę.

Offline jolan13

Odp: Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 06, 2010, 07:02:51 am »
Przeczytałem w święta i że rewelacja to bym nie powiedział, jednakże komiks bardzo dobry. Świetnie się czytało, humor tam prezentowany faktycznie się dobrze wstrzelił w moje absurdalne poczucie humoru. Zaniżyć ocenę może jedynie fakt, że kilka pasków było słabszych, a jednego wstyd się przyznać, ale albo nie zrozumiałem, albo był tak słaby ;-)

Offline skil

Odp: Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 06, 2010, 12:08:57 pm »
Mnie "Gang..." w ogóle nie ruszył (no dobrze, ubawiłem się przy paru paskach :)). Niezbyt trafia do mnie humor, w którym z głupoty i prostactwa szydzi się w niemal dosłowny sposób.
Akurat absurdu jest w tym komiksie jak na lekarstwo. Niestety to nie "Bułgarski pościkk", a raczej "Świat wg Kiepskich".
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline bąbielek

Odp: Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 06, 2010, 12:45:53 pm »
[...] a jednego wstyd się przyznać, ale albo nie zrozumiałem, albo był tak słaby ;-)
A mogę zapytać który to?

Klick me up, klick me down.

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 06, 2010, 01:18:18 pm »
Kilka dobrych pasków, kilka słabiutkich, sporo przeciętnych. Kreska jak zawsze przyjemna, bohaterowie jak zwykle uroczy. Umilił mi kilka wizyt na kibelku. Choć chciałoby się więcej, dużo więcej.

Offline jolan13

Odp: Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 06, 2010, 02:08:43 pm »
A mogę zapytać który to?
Ależ proszę. Ten z lukrecją, strona 18.

Offline karolkonw

Odp: Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 06, 2010, 02:26:44 pm »
no niestety zgadzam się z arczem - to najsłabszy komiks KG i najsłabszy komiks Marka

To co mnie maksymalnie bawiło w paskach z wąsaczami czy na motywie drogi czy w konkursie paskowym w albumie najzwyczajniej w świecie zlewa się w jakąś bezpłciową całość , po prostu te paski nie dają rady w zestawieniu, jak wiele wiele innych
takie albumiki udają się z Fistaszkami czy Calvinem

tutaj po prostu nudzą i nużą

może czytanie po jednym jest dobrym systemem?


Offline bąbielek

Odp: Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 06, 2010, 03:24:59 pm »
Ależ proszę. Ten z lukrecją, strona 18.
A, no to chyba po prostu nie trafił w Twój humor, bo wątpię, że można tego nie zrozumieć. Mnie ten też nie ruszył.

może czytanie po jednym jest dobrym systemem?
Wydaje mi się, że dla niektórych to dobry pomysł.

Klick me up, klick me down.

Offline Czopek Piotrek

Odp: Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 07, 2010, 11:53:38 am »
mi tam te długie zawijane lukrecje zawsze kojarzyły się z kabelkami od słuchawek ;)

a co do opinii - bardzo ciekawe rzeczy wypisujecie tutaj. dla tych, którym się GW nie za bardzo spodobał - może kolejna Paroovka bardziej podejdzie.

Offline ljc

Odp: Gang Wąsaczy: Ruchome paski
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 07, 2010, 01:24:13 pm »
mnie ten komiks wszedł najlepiej - w przeciwieństwie do wcześniejszych perypetii parówki, które nawet z keczupem są niezjadliwe (nie wspominając o zabawach geriatrycznych)

zbiorek bym jednak odchudził nieco, bo nierówny scenariuszowo - no ale jeśli chodzi o poczucie humoru, to jak wiadomo - jadnym się podoba, innym nie
podobało mi się, że część tych "pasków" stanowiła większą całość, ale broniła się też sama
nie kupuję jednak pomysłu na okradanie z biletów środków miejskiej komunikacji - na szczeście ten motyw w tej antologii nie dominował
graficznie klasa
tamtam!