Autor Wątek: Orange, Plus, Era czy Play?  (Przeczytany 7841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Girwan

Orange, Plus, Era czy Play?
« dnia: Luty 07, 2010, 10:14:53 am »
Który Waszym zdaniem i dlaczego operator jest teraz dobry?

Z tego co widziałem, Play ma dobra ofertę cenową, jak wygląda kwestia zasięgu, obsługi. Ma ktoś jakieś doświadczenia?




Offline Ryceros

Odp: Orange, Plus, Era czy Play?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2010, 10:42:30 am »
Zrób ankietę kto co ma, bo sam jestem ciekaw ;-)

Play chyba jest najlepszy jeśli chodzi o oferty i fajne promocje (telefony za 1zł + fajny abonament z tanimi połączeniami)
Jeśli chodzi o zasięg, to nie narzekam na Erę :)

Offline Girwan

Odp: Orange, Plus, Era czy Play?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2010, 02:27:44 pm »
Zrób ankietę kto co ma, bo sam jestem ciekaw ;-)

Play chyba jest najlepszy jeśli chodzi o oferty i fajne promocje (telefony za 1zł + fajny abonament z tanimi połączeniami)
Jeśli chodzi o zasięg, to nie narzekam na Erę :)
ale mi nie chodzi o to co kto ma, tylko jakie kto ma opinie :)



Offline Ryceros

Odp: Orange, Plus, Era czy Play?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2010, 05:32:29 pm »
Chodzi mi o to, że ja sam jestem ciekaw kto w czym jest, a nie chcę robić nowego tematu tylko dla samej ankiety.

Offline mikim

Odp: Orange, Plus, Era czy Play?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2010, 07:05:43 pm »
Ja mam Plusa i nie narzekam. Nie zwracam w sumie uwagi na poszczególne ceny rozmów i smsów, gdyż niedużo piszę i dzwonię. Bardziej ciekawią mnie pakiety na Internet - w Plusie jest ich kilka i działają bardzo sprawnie. Polecam :P.

HaaYaargh

  • Gość
Odp: Orange, Plus, Era czy Play?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2010, 10:16:12 pm »
Ja mam Orange, jeszcze za czasów Idei, na kartę. Chciałem zmienić na Play z przeniesieniem numeru, ale były jakieś komplikacje i nie chce mi się iść tam drugi raz.

Gdybym miał wybierać teraz to wziąłbym Play, chyba najlepsze ceny, i dosyć userfriendly są, np przy przeniesieniu numeru, koszt tej operacji to 60 zł dla poprzedniego operatora, a Play zwraca tą kwotę (przynajmniej tak mi mówili). Dodatkowo fakt że nie tracą się pieniądze po skończeniu się ważności konta przemawia za nimi.

Offline Qraq

Odp: Orange, Plus, Era czy Play?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2010, 01:31:50 am »
play jak play, ceny cenami, ale za pierwszym razem jak mialem umowe, to internet przez komorke byl wliczany w abonament, czyli schodzilo ze zlotowek z abonamentu. Teraz jak podpisalem umowe nastepna na 24miechy, to internet przerz gprs czy cos tam innego licza ponad abo, czyli doplacam ekstra np. za sprawdzenie poczty w pociagu :/ duzy minus. Czuje sie oszukany trochę.
no ale nie wiem jak tam z reszta operatorow.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Orange, Plus, Era czy Play?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 21, 2010, 07:43:13 am »
W Orange transfer wchodzi w abonament, ale strasznie go morduje, bo naliczany jest pakietowo (coś jak naliczanie minutowe). Może dla mnie tylko było to zabójcze, ale mój telefon ma tendencje do niezależnego od mojej woli i jakiegokolwiek sensu ściągania raz na jakiś czas jednego bajtu, co z miejsca kosztowało mnie ileś tam groszy, bo było liczone jako otwarcie pakietu. A że robił to dwa razy na godzinę... W każdym razie oddali mi kasę za te niechciane przeze mnie połączenia, ale by tego nie ciągnąć musiałem wziąć sobie jakiś abonament na net. Za 40zł mam 2,5 GB z transferem zależnym od miejsca (jak łapię ten najlepszy to transfer jest liczony w megabitach)

Offline piotrmucha

Odp: Orange, Plus, Era czy Play?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2011, 09:00:48 pm »
Ja mam Playa i jestem zadowolony. Co do Plusa to nie polecam bo nie dość że oszukują to jeszcze jak masz 1gr na końcie to nawet sygnału dać nie możesz. A  za automatyczną sekretarkę się też płaci ale to tylko moje zdanie na temat tej firmy  :smile:
Głuchy słyszał jak ślepy widział jak szczerbaty wygryzł włosy łysemu...

Offline Girwan

Odp: Orange, Plus, Era czy Play?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2011, 09:10:10 pm »
a ja mam Orange i narzekam ..


zrywa połączenia, nie słychać rozmówcy ..



Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Orange, Plus, Era czy Play?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 07, 2011, 11:41:07 am »
a ja mam Orange i narzekam ..


zrywa połączenia, nie słychać rozmówcy ..

Mam czasami takie problemy, ale wydaje mi się, że to wina mojego telefonu (HTC Magic).

Offline Girwan

Odp: Orange, Plus, Era czy Play?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 07, 2011, 11:46:50 am »
no ja też bym chętnie zwalił winę na telefon, ale on raczej nie jest zły



 

anything