trawa

Autor Wątek: Kosmici a sprawa bułgarska  (Przeczytany 5435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Twardowsky

Kosmici a sprawa bułgarska
« dnia: Listopad 29, 2009, 09:04:21 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/2086691,12,bulgarscy_naukowcy_rozmawiaja_z_kosmitami,item.html

to juz drugi news w tym temacie. Czy jest ktoś bardziej zorientowany w tej sprawie niż "Mędrcy Onetu" ?
Pogromca wdów i sierot

Offline Radan


Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Kosmici a sprawa bułgarska
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2009, 09:26:21 am »
Powiem tak: Dziwnie to wygląda, jeśli kosmici niby chcą się z nami kontaktować, ale jeszcze nie mogą tego zrobić w normalny sposób. Mam pewną książkę w której autor dawał do zrozumienia, że jest to całkowicie absurdalne i sprzeczne z logiką, poza tym należy wsiąść pod uwagę to, że ten argument pada już od ponad 30, jeśli nie 40 lat.... Również komunikacja za pomocą piktogramów nie wydaje mi się najlepszym pomysłem, zwłaszcza, że nie wiemy, jak można odczytywać te kręgi w zbożu, tym bardziej, że często są to znaki które mogą wszystko i nic przedstawiać, nie mówiąc już o tym, że na pewno spora część (jeśli nie większość lub prawie wszystkie) to efekt pracy różnych żartownisiów... . W tym przypadku pole do popisu dla tłumaczy jest zbyt duże, zresztą komunikacja powinna być zrozumiała dla obu stron, a nie tylko jednej... Zaś pytanie o koniec kryzysu gospodarczego wydaje mi się całkowicie nie trafione  ;-) Z drugiej jednak strony, o tym, że kosmici są zaniepokojeni tym, że niszczymy naszą planetę, wygląda na tą samą starą śpiewkę, chyba już o tym mówiło się w latach 60, zresztą obejrzyjcie sobie film pt. Dzień w którym stanęła Ziemia.
W sumie uważam całą sprawę za bardzo naciąganą.
RIP Gildio...

Offline Radan

Odp: Kosmici a sprawa bułgarska
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2009, 09:46:33 pm »
TC, tutaj nie chodzi o to, żeby wymieniać się poglądami na sposoby komunikacji kosmitów z ludźmi.

Tu chodzi o to, że na różnych poważnych stronach internetowych pojawił się wywiad z profesorem z Bułgarskiego czegośtam, który twierdzi, że bułgarzy rozmawiają z kosmitami. A to wszystko na poważnie. I tu są pytania: Kto się naćpał? Kto zakpił z internautów? Komu się nudziło?

Bo nie ulega wątpliwości, że:
- Takie "newsy" zanikają w otchłani internetu po pojawieniu się na jednym portalu.
- Gdyby naprawdę ktoś skontaktował się z kosmitami, sprawa byłaby z deka bardziej nagłośniona.

A to, co się dzieje to taki ni pies ni wydra.

Offline Twardowsky

Odp: Kosmici a sprawa bułgarska
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2009, 11:09:58 pm »
exacly
Pogromca wdów i sierot

Offline skil

Odp: Kosmici a sprawa bułgarska
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2009, 11:19:33 pm »
A to wszystko na poważnie. I tu są pytania: Kto się naćpał? Kto zakpił z internautów? Komu się nudziło?
Czy to znaczy, że wątpisz w autorytet Instytutu Badań Kosmicznych Bułgarskiej Akademii Nauk?
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline JanJan

Odp: Kosmici a sprawa bułgarska
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 18, 2009, 09:05:00 am »
Nagłaśniane jest tylko to.. co ma zostać nagłośnione. Jaka jest "prawda"? Względna.. Prawdą dla ludzi jest to - co im powiedzą. Większość wierzy bezmyślnie w słowa słyszane w TV, czy czytane w gazetach. Sami powinniśmy analizując stwierdzać, czy dana rzecz nie jest kolejnym wymysłem, czy też zasłoną dymną jakiejś innej sprawy...
kalkulator kredytów
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 02:33:19 pm wysłana przez JanJan »
"Czy jeszcze pamiętasz, że zostałeś stworzony do radości?"

Offline Radan

Odp: Kosmici a sprawa bułgarska
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 20, 2009, 12:15:27 am »
A co to ma do rzezy, tak konkretnie?

Offline Largooo

Odp: Kosmici a sprawa bułgarska
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 28, 2009, 12:07:42 pm »
Chcą zrobić sensację. I wychodzą do internetu takie bzdury. Ja mógłbym napisać fałszywy artykuł na temat moich lotów na inną planetę specjalnym pojazdem dalekosiężnym własnej konstrukcji. Bzdury!
Lift me up.

Offline Radan

Odp: Kosmici a sprawa bułgarska
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 14, 2010, 05:54:46 pm »
http://nowaatlantyda.com/?p=1099

Jak woda w klozecie...

Offline Twardowsky

Odp: Kosmici a sprawa bułgarska
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 20, 2010, 12:09:16 am »
w morde...
Pogromca wdów i sierot

Offline IAmProbablyLying

Odp: Kosmici a sprawa bułgarska
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 05, 2010, 07:17:26 pm »
który twierdzi, że bułgarzy rozmawiają z kosmitami.



hmm, ja widziałem kiedyś na wakacjach jak Bułgarzy rozmawiają z kosmitami. Naprawdę. Pełno ich było wszędzie.

 

anything