trawa

Autor Wątek: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe  (Przeczytany 6818 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 16, 2009, 05:40:37 pm »
Członkowie Stowarzyszenia są oficjalnymi członkami (znanymi z nazwiska)
Dla mnie wszystko jasne.

Wygląda mi to na typowe czepianie się słówek. Tak więc


[Captain obvious]
Tak żeby wszystko było jasne. "znany z nazwiska" znaczy np że wiem bez jakiegokolwiek sprawdzania, że człowiek o niku "zielonyplasterpomidora" nazywa się Janek Jankowski i mieszka w Janowie gdzie zbiera komiksy od roku (a jego ulubioną serią jest Kaczor Donald).
a nie sytuacja gdy na forum istnieje człowiek o ksywie "pomidor" i wiem o nim tylko i wyłącznie to, czego mogę się dowiedzieć z IP - czyli jest potencjalnym
anonimowych(m) pieniaczy(em)
a tych jest i tak wystarczająco dużo na pozostałych forach
[/Captain obvious]
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Witz Worx

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 16, 2009, 06:44:26 pm »

Wygląda mi to na typowe czepianie się słówek. Tak więc


Diabeł drzemie w szczegółach
Nic tak nie ilustruje kompetencji jak zakres używanego słownictwa.
reprezentujesz, w domyśle poważne stowarzyszenie i od razu narażasz je i siebie na śmiesznosć.
Podejrzewam , ze jesteś dośc młodym człowiekiem i w zasadzie takie traktowanie spraw jest wybaczalne. Pewnie w gruncie rzeczy masz więcej zapału niż niejeden stary i wykształcony zgred. Wybacz moje zaczepki i prosze nie tłumacz już więcej rzeczy oczywistych, nie wypada.
Zamiast stenogramów posiedzeń bardziej interesują mnie konkretne czyny, do których przygotowania, jak rozumiem wymagaja konspiracji. Oby nadeszły prędko.
Liczę, że zrobicie tyle dobrych rzeczy dla polskiego komiksu, że i nasze (nieoficjalne) członki zasalutują z wrażenia.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2009, 06:49:56 pm wysłana przez Witz Worx »

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 16, 2009, 06:53:50 pm »
Powiedzmy, że użyłem słów i określeń które wiedziałem, że na 100% zrozumiesz.

I owszem, muszę przyznać że jestem bardzo młodym człowiekiem. Raptem 30 na karku.

Ciesze się również, iż czytasz uważnie wszystko to co piszę. Zwłaszcza te fragmenty w których zaznaczałem, że nie wypowiadam się w imieniu PSK, ale w swoim własnym. Tak jak napisałeś -> diabeł tkwi w szczegółach (i jak widać w czytaniu ze zrozumieniem).

a tak a propos tematu o byciu Anonimowym użytkownikiem forum. To muszę przyznać, że miło się piszę z kimś z Transylwanii. Oczywiście dziękujemy za zainteresowanie naszym Stowarzyszeniem. Jak będziemy planować jakieś iwenty w Twojej Transylwanii, również damy Ci znać.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2009, 07:02:40 pm wysłana przez Ystad »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Jarek Obważanek

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 16, 2009, 06:59:14 pm »
Cała ta "dyskusja" jest jednym wielkim dowodem na to, dlaczego forum PSK jest zamknięte.  :-?
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline yurek1

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 16, 2009, 07:31:46 pm »
jako że po posusze postowej w niniejszym temacie jako pierwszy go trąciłem kijem, pragnę zaznaczyć, że zapytałem ze szczerej ciekawości, jako że zapowiedź ruszenia pełną parą była, ale się rozmyła. myślę, że podstawą winna być solidna strona wuwuwu, a tej brak. piszę to, bo jestem naprawdę i uczciwie zainteresowany PSK - członkostwem i wspieraniem, ale muszę wiedzieć, czego.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline ljc

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 16, 2009, 09:11:38 pm »
(...) bo jestem naprawdę i uczciwie zainteresowany PSK - członkostwem i wspieraniem, ale muszę wiedzieć, czego.
no komiksu przecież...
tamtam!

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 16, 2009, 09:13:51 pm »
jestem naprawdę i uczciwie zainteresowany PSK - członkostwem i wspieraniem, ale muszę wiedzieć, czego.

trebacza
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline yurek1

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 17, 2009, 05:35:45 am »
łohohohohoho. panowie, widzę, wielce rubaszni. toć chyba jasnym jest, nie? o szczegóły mi się rozchodzi, o szczegóły.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Julek_

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 17, 2009, 08:41:33 am »
Przychylam Yurkowi

Offline mica

Odp: Polskie Stowarzyszenie Komiksowe
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 17, 2009, 09:11:28 am »
wszyscy maja racje

a większość spamuje :) Do teraz.
graves
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2009, 05:29:12 pm wysłana przez graves »

 

anything