Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1268841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Batman
« Odpowiedź #3780 dnia: Luty 06, 2016, 04:47:42 pm »
Nawet jeśli z pewnymi założeniami wyjściowymi tej historii mam problem, to fenomenalna strona graficzna każe przymknąć na nie oko. Batman i jego nieoczekiwany towarzysz połączeni wspólnym interesem twrzą równie irracjonalny co wdzięczny duet. Jeśli ktoś jednak spodziewa się rozwinięcia postaci Jokera w duchu dzieła Azzarello, gdzie nasz bladolicy szaleniec był tytułowym bohaterem, to pierwsze dwa zeszyty (które czytałem) najpewniej go rozczarują. Dla mnie to taka nieco wariacka opowieść z ducha pierwszej serii "Legends of the Dark Knight".   
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline donTomaszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #3781 dnia: Luty 06, 2016, 05:56:29 pm »
Dziekuje koledze i dorzucam wydanie zbiorcze do swej wishlisty.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Hollow

Odp: Batman
« Odpowiedź #3782 dnia: Luty 09, 2016, 09:42:25 am »
W której serii Batman podróżuje w czasie?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Batman
« Odpowiedź #3783 dnia: Luty 09, 2016, 09:47:36 am »
W której serii Batman podróżuje w czasie?


Batman: The Return of Bruce Wayne
perły przed wieprze

Offline Hollow

Odp: Batman
« Odpowiedź #3784 dnia: Luty 09, 2016, 09:52:14 am »
Dzięki.

Offline Vins3nt

Odp: Batman
« Odpowiedź #3785 dnia: Luty 10, 2016, 09:03:15 pm »
Czytał ktoś z Was już Batmana #49? Co myślicie? Chyba liczyłem że jednak to inaczej się potoczy, ale całkiem ciekawe dialogi i spostrzeżenia Alfreda były.

Offline 8azyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #3786 dnia: Luty 20, 2016, 08:17:16 pm »
Tak sobie zerkam na początek (pierwsze 25 stron) tego Gotham Central. I dwie refleksje. Rysunki mi się nie podobają. Nie lubię tego stylu. Już Manzucchi był lepszy w Daredevilu. Po drugie - rozumiem zamysł. Zwykli policjanci mają rozwiązywać sprawy w Gotham. Ale jeśli się pojawia Mr Freeze to to jest robota dla Batmana. Po to on jest. Nie wiem - może potem będę miał czas przeczytać chociaż 1 księgę. Ale na razie jestem sceptycznie nastawiony. Trochę szkoda czasu, skoro tyle trykotów leży odłogiem.

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #3787 dnia: Luty 20, 2016, 08:22:39 pm »
Czytał ktoś z Was już Batmana #49? Co myślicie? Chyba liczyłem że jednak to inaczej się potoczy, ale całkiem ciekawe dialogi i spostrzeżenia Alfreda były.

Ja byłem tym zeszytem zachwyconym, kompletnie nie spodziewałem się czegoś takiego. Czułem się, jakbym znowu czytał
Spoiler: pokaż
Morrisona
te kilka lat temu :D
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Jutrzen

Odp: Batman
« Odpowiedź #3788 dnia: Luty 20, 2016, 09:45:29 pm »
Manzucchi był lepszy w Daredevilu.
Kurna Bazyl, weź Ty najpierw sprawdź nazwisko z szacunku dla danego człowieka.

Offline absolutnie

Odp: Batman
« Odpowiedź #3789 dnia: Luty 20, 2016, 09:46:40 pm »
Kurna Bazyl, weź Ty najpierw sprawdź nazwisko z szacunku dla danego człowieka.


Ale on przecież nie ma szacunku dla danego człowieka. I to jest właśnie tego wyraz.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline kosmoski

Odp: Batman
« Odpowiedź #3790 dnia: Luty 20, 2016, 09:52:56 pm »
Ale na razie jestem sceptycznie nastawiony. Trochę szkoda czasu, skoro tyle trykotów leży odłogiem.


nie kupuj - ten komiks ma inny target. Rozczarujesz się i będziesz paskudził na rysunki, na zbyt rozbudowany scenariusz, że za mało Batmana...

Offline Koro

Odp: Batman
« Odpowiedź #3791 dnia: Luty 20, 2016, 10:32:59 pm »
Tak sobie zerkam na początek (pierwsze 25 stron) tego Gotham Central. I dwie refleksje. Rysunki mi się nie podobają. Nie lubię tego stylu. Już Manzucchi był lepszy w Daredevilu. Po drugie - rozumiem zamysł. Zwykli policjanci mają rozwiązywać sprawy w Gotham. Ale jeśli się pojawia Mr Freeze to to jest robota dla Batmana. Po to on jest. Nie wiem - może potem będę miał czas przeczytać chociaż 1 księgę. Ale na razie jestem sceptycznie nastawiony. Trochę szkoda czasu, skoro tyle trykotów leży odłogiem.
Ten kolega tak specjalnie prowokuje pisząc takie bzdury?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #3792 dnia: Luty 20, 2016, 10:59:21 pm »
Już Manzucchi był lepszy w Daredevilu.
Kurna Bazyl, weź Ty najpierw sprawdź nazwisko z szacunku dla danego człowieka.
Ale przecież Bazyl nie pisze o rysowniku, tylko o pewnym bestialskim złoczyńcy, z którym Daredevil starł się w Rzymie i którego Włosi nazywali Man-Zucche, czyli Człowiek-Dynia.

Offline badday

Odp: Batman
« Odpowiedź #3793 dnia: Luty 23, 2016, 12:13:45 pm »
Słyszałem wiele dobrego o animowanych filmach/seriach o Batmanie. Czy może ktoś napisać konkretniej co warto obejrzeć?

Offline arczi_ancymon

Odp: Batman
« Odpowiedź #3794 dnia: Luty 23, 2016, 02:18:40 pm »
TAS z początku lat 90.

I chyba tyle :P