trawa

Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1252728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #3420 dnia: Wrzesień 01, 2015, 07:57:54 pm »
Absolutnie nie łączę serialu i tego komiksu. Tematyka wydała mi się podobna, choć serial jest słaby artystycznie. A komiksu nie znam i nie wiem czy bym kupił jeśli by wyszedł po polsku. Chyba że w WKKDC - ją chcę kupić w całości. :)

Offline Nawimar

Odp: Batman
« Odpowiedź #3421 dnia: Wrzesień 03, 2015, 01:04:58 pm »
No i mamy jedną z okładek "DKR III". Nie zdziwię się jeśli w przyszłym roku doczekamy się polskiej wersji.
 

Offline amsterdream

Odp: Batman
« Odpowiedź #3422 dnia: Wrzesień 03, 2015, 01:40:07 pm »
Najpierw niech wznowią DKR II.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Batman
« Odpowiedź #3423 dnia: Wrzesień 03, 2015, 01:58:28 pm »
Tylko czy warto?
perły przed wieprze

Offline Inuki

Odp: Batman
« Odpowiedź #3424 dnia: Wrzesień 03, 2015, 02:10:34 pm »
Tylko czy warto?

Ja bym przeczytał, bo nie miałem okazji zapoznać się z tym "dziełem" :smile: Zresztą Egmont nie raz pisał, że myśli o wznowieniu, ale chyba zwyczajnie nie mieli ku temu powodu. Teraz jakby nie patrzeć powód jest. Mam tylko nadzieję, że druga i trzecia część nie zostaną wydane w serii Deluxe, a w normalnym formacie, tak jak pierwsza część trylogii (czyli zwykły HC bez obwoluty).

Mikel

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #3425 dnia: Wrzesień 03, 2015, 02:20:36 pm »
@ up
Z tego co kojarzę to chyba nie było DK II w wersji DELUXE, jedynie wersja jak w szacie II i III wydania Egmontu
Ciekawe jak z III

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Batman
« Odpowiedź #3426 dnia: Wrzesień 03, 2015, 02:21:28 pm »
Nie no, magia nazwiska Millera pewnie sprzedałaby ewentualne wznowienie DK2, szkoda tylko, że sam komiks nie ma już w ogóle magii Millera.

Chęć przekonania się samemu skąd takie o nim (komiksie) opinie rozumiem, a koniec końców i tak lepiej przeczytać DK2 niż np. Holy Terror.
perły przed wieprze

Offline mack3

Odp: Batman
« Odpowiedź #3427 dnia: Wrzesień 03, 2015, 02:23:06 pm »
@ up
Z tego co kojarzę to chyba nie było DK II w wersji DELUXE, jedynie wersja jak w szacie II i III wydania Egmontu
Ciekawe jak z III
Egmont wydał już komiksy w ramach Deluxe, które nie wyszły w wersji Deluxe po angielsku.

Offline Nawimar

Odp: Batman
« Odpowiedź #3428 dnia: Wrzesień 03, 2015, 03:05:08 pm »
Na jednym z konwentów (chyba w zeszłym roku) przedstawiciel Egmontu zadeklarował, że DKR2 zostanie na pewno wznowiony (nawet pomimo ogólnie słabej jakości tego tytułu), ale nie wcześniej niż "Rok Pierwszy". Może zatem w przyszłym roku wyczekujący w końcu się doczekają. Wiadomo, że i tak się sprzeda więc wydawnictwo niewiele ryzykuje.

Offline Pan

Odp: Batman
« Odpowiedź #3429 dnia: Wrzesień 03, 2015, 04:56:33 pm »
No i mamy jedną z okładek "DKR III". Nie zdziwię się jeśli w przyszłym roku doczekamy się polskiej wersji.
 


Na 100% nie dostaniemy tego w przyszłym roku w Polskiej wersji, zanim DKR III się skończy na tych ośmiu zeszytach to będzie już prawie, że połowa 2016 roku. Chyba, że się mylę i kolejne zeszyty DKR III mają być wydawane co 2 tygodnie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2015, 05:00:24 pm wysłana przez Pan »

Offline Nawimar

Odp: Batman
« Odpowiedź #3430 dnia: Wrzesień 03, 2015, 05:29:00 pm »
Być może rzeczywiście wykazałem się przesadnym optymizmem. Z drugiej strony DC Comics dość prędko wypuszcza wydania zbiorcze niebawem po prezentacji ostatniego epizodu zeszytowego (czyli w przypadku "DKR3" np. we wrześniu). A z tego co pamiętam pierwszy tom zbierający "Strażników - Początek" trafił do nas ledwie sześć tygodni po amerykańskiej premierze. Więc kto wie...

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #3431 dnia: Wrzesień 03, 2015, 06:21:28 pm »
Nie ma reguły na wychodzenie wydań zbiorczych, to może być 3 miesiące, a nawet pół roku. Teraz wychodzi np. nowy tom zbiorczy "Batmana" Snydera, zbierający historię zakończoną w kwietniu.

Jeśli seria faktycznie będzie się ukazywać do dwa tygodnie, to skończy się w marcu 2016. Wydanie zbiorcze pewnie będzie na wrzesień/październik. Znając życie, połączą to z  okolicą daty premiery "Batman v Superman: Dawn of Justice" na DVD/BR.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline 8azyliszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #3432 dnia: Wrzesień 03, 2015, 06:40:45 pm »
@ramirez82 tyle Sale'a nakupił, że wylądował na drugim miejscu sierpniowego zestawienia Gildi.pl :) (@Locus wrzucił linka na Avalonie). Ciekawe czy z tego powodu, że Batman tak im dobrze schodzi, Mucha wyda coś z nim jeszcze, mimo, że Egmont zawłaszczył DC w Polsce dla siebie?

Offline radef

Odp: Batman
« Odpowiedź #3433 dnia: Wrzesień 03, 2015, 06:45:57 pm »
Ciekawe czy z tego powodu, że Batman tak im dobrze schodzi, Mucha wyda coś z nim jeszcze, mimo, że Egmont zawłaszczył DC w Polsce dla siebie?
Właśnie, że z powodu, że Egmont "zawłaszczył" DC w Polsce dla siebie, a na dodatek, że Batman świetnie się sprzedaje, nie ma szans na Batmana od Muchy. Może, może, może, w przyszłości, mniej popularne tytuły od DC pojawią się w ofercie Muchy, ale i na to jest mała szansa.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline buczanova

Odp: Batman
« Odpowiedź #3434 dnia: Wrzesień 03, 2015, 06:49:23 pm »
Jeśli dobrze pamiętam, to Mucha wspomniała kiedyś na swoim fangape'u, że Sale to ostatni tytuł z DC jaki wydadzą, więc widać, że Egmont ma tutaj monopol jak na razie.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."