trawa

Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1266271 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Batman
« Odpowiedź #2895 dnia: Grudzień 17, 2014, 10:25:02 pm »
Shinue: ja to w ogóle mam wrażenie, że Kolodziejczak swoich czytelników superhero traktuje jak stado ogłupiałych dzieci - wystarczy, że zapoda byle jaki komiks z dc (a nnajlepiej Batmana), a my mamy sie rzucić na niego jak na paczkę cukierków.
A nie rzucamy się?

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2896 dnia: Grudzień 17, 2014, 10:29:25 pm »
A nie rzucamy się?

Ja np. od czasu Roku Zerowego nic nie kupiłem z obecnej oferty Nowego DC, wolę już odłożyć hajsiwo i kupić Mroczne Zwycięstwo od Muchy.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2897 dnia: Grudzień 17, 2014, 10:38:54 pm »
Ja mimo wszystko wolę przeciętny tom New 52 od przeciętnego Marvela w WKKM.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2898 dnia: Grudzień 17, 2014, 10:44:23 pm »
Ja mimo wszystko wolę przeciętny tom New 52 od przeciętnego Marvela w WKKM.

A ja bym tak nienazekał na NDC gdyby kosztowało tyle co WKKM ;-), bo to w sumie ten sam poziom.

Offline Archie

Odp: Batman
« Odpowiedź #2899 dnia: Grudzień 17, 2014, 11:24:18 pm »
Jestem właśnie po lekturze Batman - Mroczny Rycerz tom 1: Nocna trwoga, i niestety troszkę mnie rozczarował. W skali 1-6 dałbym naciągane 3. Ktoś się orientuje czego można się spodziewać w kolejnych tomach pisanych już przez Gregga Hurwitza ? Będzie lepiej czy może podobnie lub gorzej ?
Najlepszy jest ostatni tom przedstawiający historię z Clayfacem.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline maximumcarnage

Odp: Batman
« Odpowiedź #2900 dnia: Grudzień 17, 2014, 11:30:10 pm »
Ja mimo wszystko wolę przeciętny tom New 52 od przeciętnego Marvela w WKKM.

Przeciętny komiks to przeciętny komiks. Nieważne z jakiego wydawnictwa. Co by nie mówić to Marvel ma dużo więcej wysoko ocenianych serii. A teraz  DC strzeliło sobie jeszcze w stopę planowanym zamknięciem kilku dobrych serii http://uk.ign.com/articles/2014/12/16/dc-to-end-14-comics-in-march-2015

Offline isteklistek

Odp: Batman
« Odpowiedź #2901 dnia: Grudzień 17, 2014, 11:39:34 pm »
Przeciętny komiks to przeciętny komiks. Nieważne z jakiego wydawnictwa. Co by nie mówić to Marvel ma dużo więcej wysoko ocenianych serii. A teraz  DC strzeliło sobie jeszcze w stopę planowanym zamknięciem kilku dobrych serii http://uk.ign.com/articles/2014/12/16/dc-to-end-14-comics-in-march-2015

Możliwe, że zamykają serie ze względów fabularnych. Ja jestem na bieżąco z Batwoman.
Spoiler: pokaż
Czytałem "Batwoman Futures End", które ma prowadzić do nowego eventu, tam Kate ginie, więc jej dalsza seria nie ma sensu, bo nie ma już Batwoman. Wydaje mi się, że wszystkie serie zmierzają do tego, co przedstawiono w Futures End. 
Spoiler: pokaż
Jestem też na bieżąco z Worlds Finest (nie zeszytówki, ale zbiorówki - teraz będzie 4), które będzie się kończyć tam, gdzie zaczyna się Earth 2 Worlds End. Zakończenie tych dwóch tytułów wydaje się logiczne.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2014, 11:46:42 pm wysłana przez isteklistek »

Offline Archie

Odp: Batman
« Odpowiedź #2902 dnia: Grudzień 17, 2014, 11:50:11 pm »
Samo Futures End jak i one-shoty, które wchodzą w skład dzieją się 5 lat w przyszłość. A jak znając życie w nowym evencie DC i tak wymieszają wszystko, że ta przyszłość nie będzie miała miejsca.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #2903 dnia: Grudzień 17, 2014, 11:51:29 pm »
One shoty przedstawiają tylko możliwą przyszłość, a nie taką, do której będzie dążyć dana seria.

A Batwoman poszła z prostego powodu do piachu - sprzedaje się za słabo. DC ogółem sporo serii zamyka na marzec przed nowym eventem i na pewno sporo tych postaci w nowo otwartych.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Lokus

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2904 dnia: Grudzień 18, 2014, 05:46:13 am »
Solowa seria Batwoman to i tak pożyła dłużej niż można było się spodziewać po realiach rynku. 40 numerów to świetny wynik jak na postać z drugiego planu. Mnie bardziej śmieszy kasowanie "serii ongoing" po 6 numerach, jak Arkham Manor czy Klarion

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2905 dnia: Grudzień 18, 2014, 07:12:40 am »
Przeciętny komiks to przeciętny komiks. Nieważne z jakiego wydawnictwa.

Nie twierdzę, że jest inaczej.

Offline hans

Odp: Batman
« Odpowiedź #2906 dnia: Grudzień 18, 2014, 10:09:47 am »
Ja mimo wszystko wolę przeciętny tom New 52 od przeciętnego Marvela w WKKM.

Po co wydawać pieniądze na przeciętny komiks?

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2907 dnia: Grudzień 18, 2014, 10:24:34 am »
Po co wydawać pieniądze na przeciętny komiks?

Żeby go przeczytać?  :roll:

Offline maximumcarnage

Odp: Batman
« Odpowiedź #2908 dnia: Grudzień 18, 2014, 10:27:00 am »
Żeby go przeczytać?  :roll:

Ale po co czytać przeciętne komiksy? Nie lepiej wydać kasy na coś naprawdę dobrego?

Zgadzam się z hansem i nawet we wcześniejszej wypowiedzi starałem się to zasugerować.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2909 dnia: Grudzień 18, 2014, 10:33:50 am »
Ale mi podoba się kolekcja Nowe DC Comics. Oczywiście są w niej lepsze tytuły (Bataman i WW) i gorsze, ale kupuję każdy kolejny i czytanie ich sprawia mi mniejszą, lub większą frajdę. Co ja na to poradzę...