trawa

Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1270035 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #2565 dnia: Lipiec 29, 2014, 09:29:27 pm »
Cytuj
EDIT: A tak na poważnie, to nie wiem, czy rzeczywiście najlepsza kolejność czytania to ta dyktowana chronologią wydarzeń, a nie ta wynikająca z czasu publikacji.

Racja, lepiej zacząć nadrabiać całego Batmana od końca lat 30 ;)

Cytuj
Nakład trzeciego tomu Batmana - Śmierć Rodziny został już wyczerpany. W niecałe trzy miesiące!

Ponoć miał większy nakład, niż wcześniejsze, zatem fajna sprawa. Ale chyba pod względem Batmanów, "Zabójczego Żartu" chyba nic nie przebije pod względem szybkości sprzedaży.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline mack3

Odp: Batman
« Odpowiedź #2566 dnia: Lipiec 29, 2014, 09:32:05 pm »
Nakład trzeciego tomu Batmana - Śmierć Rodziny został już wyczerpany. W niecałe trzy miesiące!
Nieźle, sporo jest jeszcze na allegro i to w niezłych cenach. Kto nie ma powinien pomyśleć o szybkim zakupie, bo ceny zaczną pewnie powoli piąć sie w górę :wink:
PS. Lista 75 najlepszych Batmanów http://goodcomics.comicbookresources.com/category/75-greatest-batman-stories/ . Kilka chyba dość kontorowersyjnych pozycji już w pierwszej 10.

Offline Danio237

Odp: Batman
« Odpowiedź #2567 dnia: Lipiec 29, 2014, 09:33:26 pm »
Człowiek który się śmieje też się już wyczerpał w gildii. Super! (noo, gdybym nie kupił wcześniej to bym się tak nie cieszył  :badgrin: )

Offline donTomaszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #2568 dnia: Lipiec 29, 2014, 09:33:46 pm »
Zaraz bedzie wysyp na allegro.
 :doubt:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2569 dnia: Lipiec 29, 2014, 10:03:20 pm »
Nakład trzeciego tomu Batmana - Śmierć Rodziny został już wyczerpany. W niecałe trzy miesiące!

A u mnie w bydgoskim Empiku leży i kwiczy z 5 albo 6 egzemplarzy :roll:. Człowieka... też są jeszcze bodajże trzy egzemplarze.

Offline mack3

Odp: Batman
« Odpowiedź #2570 dnia: Lipiec 29, 2014, 10:44:53 pm »
Człowiek który się śmieje też się już wyczerpał w gildii. Super! (noo, gdybym nie kupił wcześniej to bym się tak nie cieszył  :badgrin: )
Co do Człowieka to pewnie tylko chwilowy brak. Na Arosie ichnij licznik pokazuje jeszcze ponad 100 egzeplarzy (http://aros.pl/ksiazka/batman-ndash-czlowiek-ktory-sie-smieje ) . Batman sprzedaje się świetnie, ale żeby w ciągu kilkunastu dni wyprzedać cały nakład -  bez przesady :wink:


Trochę z innej beczki - na Arosie (vel Bonito) pojawił się znów 1. tom Supermana (już wyprzedany w większości księgarń) - co prawda tylko 5 egemplarzy, ale zawsze coś :wink:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2014, 10:48:12 pm wysłana przez mack3 »

Offline adro

Odp: Batman
« Odpowiedź #2571 dnia: Lipiec 29, 2014, 11:17:51 pm »
No Batki naprawde ladnie ida. Pewnie w 2015 roku Batek bedzie glownym daniem w ofercie egmontu(beda 2 tytuly miesiecznie z uszatym jak nic :razz: )
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline brzon

Odp: Batman
« Odpowiedź #2572 dnia: Lipiec 30, 2014, 07:59:25 am »
No Batki naprawde ladnie ida. Pewnie w 2015 roku Batek bedzie glownym daniem w ofercie egmontu(beda 2 tytuly miesiecznie z uszatym jak nic :razz: )
pzdr
Też tak myślę. Tak jak pisałem w innym miejscu na tym forum z oferty New 52 na bank 2 tomy Batmana Snydera, 2 tomy Detective comics i 1 (może 2) tomy Batman Dark Knight.
Z pozostałych Batman Rok pierwszy jest już zapowiedziany na 2015 (fajny pakiet Egmontowi wyjdzie: 2 tomy Zero Year + Year One :biggrin: ). Co jeszcze? Może Black Mirror, Azyl Arkham, Hush?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2573 dnia: Lipiec 30, 2014, 09:29:39 am »
Racja, lepiej zacząć nadrabiać całego Batmana od końca lat 30 :wink:
Tak, najlepiej. Jednak mój post odnosił się do przedstawionej listy...


EDIT: ... a właściwie wszystkich list. 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2014, 09:35:23 am wysłana przez KukiOktopus »

Offline burberry

Odp: Batman
« Odpowiedź #2574 dnia: Lipiec 30, 2014, 09:55:49 am »
Może na magazynie już nie mają, ale w empikach ich pełno. Niemniej, sam kupiłem ten tom mimo, że serii nie zbieram, między innymi ze względu na bajerancką okładkę - a takich ludzi jak ja pewnie było więcej. :smile:
Bóg Cię kocha

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2575 dnia: Lipiec 30, 2014, 10:06:54 am »
Może na magazynie już nie mają, ale w empikach ich pełno.
Mnie się też wydaje, że Gildii zabrakło w magazynie, zaś info o wyczerpaniu nakładu jest pomyłką i za kilka dni znów na Gildii będzie dostępny.
Cytuj
Niemniej, sam kupiłem ten tom mimo, że serii nie zbieram, między innymi ze względu na bajerancką okładkę - a takich ludzi jak ja pewnie było więcej. :smile:
A mnie się wydaje, że raptownie zszedł z magazynów Gildii w zw. z Dniem Batmana

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #2576 dnia: Lipiec 30, 2014, 10:09:32 am »
Mnie się też wydaje, że Gildii zabrakło w magazynie, zaś info o wyczerpaniu nakładu jest pomyłką i za kilka dni znów na Gildii będzie dostępny.

https://www.facebook.com/sklepgildia

Pierwszy post.

Offline brzon

Odp: Batman
« Odpowiedź #2577 dnia: Lipiec 30, 2014, 10:14:50 am »
Mnie się też wydaje, że Gildii zabrakło w magazynie, zaś info o wyczerpaniu nakładu jest pomyłką i za kilka dni znów na Gildii będzie dostępny.


Na bonito też od tygodnia nie ma Batmana Śmierć rodziny.

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #2578 dnia: Lipiec 30, 2014, 10:37:13 am »
Tak, najlepiej. Jednak mój post odnosił się do przedstawionej listy...


EDIT: ... a właściwie wszystkich list.

Ale jeśli ktoś sobie życzy chronologicznie, to nie widzę problemu, żeby w taki sposób listę przygotować.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2579 dnia: Lipiec 30, 2014, 10:48:54 am »
https://www.facebook.com/sklepgildia

Pierwszy post.
Rzeczywiście! No to jest naprawdę zaskakujące, tym bardziej, że nie chodzi tu o jakieś arcy, jak Strażnikowie jacy albo coś.  Ale w takim razie założę się, że Egmont nie odpuści i rychło zrobi dodruk.

 

anything