Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1273855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koro

Odp: Batman
« Odpowiedź #2250 dnia: Kwiecień 22, 2014, 07:26:41 pm »
Hej,
mam pytanko, czy ktoś miał do czynienia z poniższym wydaniem Batmana:
http://www.amazon.co.uk/dp/1401247644/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=2XKNDF4HYY2FY&coliid=I1F5Y1U3QUI0VC
Rozumiem, że tom może zawierać część wydanych u nas przez TM-Semic komiksów z Batmanem, ale bardzo sobie cenię gacka w wydaniu Moencha i Jonesa, także zastanawiam się czy nie skusić się na to tomiszcze.


Czy ktoś mógłby się podzielić wrażeniami?


Pozdrawiam

Offline freshmaker

Odp: Batman
« Odpowiedź #2251 dnia: Kwiecień 23, 2014, 05:58:20 am »
mam ten komiks - jest to kompletny run monecha i jonesa (vol1). jest tego wiecej niz wydalo u nas tm-semic.
wydanie fajne, ale niektore strony sprawiaja wrazenie nieostrych (mimo tego wyglada to duzo lepiej niz wydanie semica). same historie są ok, chociaz zapamietalem je jako troche mroczniejsze i ciekawsze.
graficznie cudo.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Koro

Odp: Batman
« Odpowiedź #2252 dnia: Kwiecień 24, 2014, 06:57:18 pm »
Dzięki Freshmaker za jak zawsze wartościową opinię :)


Chyba przekonałeś mnie do zakupu tego tomu.


Pozdrawiam

Offline [robak]

Odp: Batman
« Odpowiedź #2253 dnia: Kwiecień 26, 2014, 11:14:34 am »
Batman: Year 100, wygląda na interesującą pozycję. Zastanawiam się czy nie zamówić. Jak oceniacie?

Offline donTomaszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #2254 dnia: Kwiecień 26, 2014, 12:23:45 pm »
Baaardzo dobra pozycja, nie zastanawiaj sie tylko bierz. Polecam i oceniam wysoko!
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline [robak]

Odp: Batman
« Odpowiedź #2255 dnia: Kwiecień 26, 2014, 12:53:08 pm »
Na to właśnie wygląda. Fabuła wpisująca się w moje gusta, alternatywna przyszłość, Batman w "nowym" wcieleniu, a do tego kapitalne rysunki. Przynajmniej na planszach dostępnych w necie. Cały album trzyma taki poziom?

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #2256 dnia: Kwiecień 26, 2014, 05:51:46 pm »
Obejrzałem animowanego "Batman i syn". Nie wiem jak film ma się do komiksu, bo nie czytałem go, ale film przeciętny. Ostatnie animacje z Batmanem, W cieniu czerwonego kaptura, Rok pierwszy i Powrót Mrocznego Rycerza, bardzo mi podchodziły, dlatego miałem nadzieję, że i tym razem tak będzie. Pomysł wprowadzenia syna Damiana, od początku wydał mi się nietrafiony, w ogóle Bruce nie pasuje mi na ojca, ale skoro już ten syn jest, to jako taki krnąbrny, nieznośny dziecior, nawet wzbudził jakąś tam moją sympatię. Na plus jeszcze występ Deathstroke - w multiplayerze w Injustice, grający tą postacią napsuli mi trochę krwi.

Czekam na animowane adaptacje Zabójczego żartu i Długiego Halloween.

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #2257 dnia: Kwiecień 27, 2014, 09:57:41 am »
W kilku księgarniach ponownie dostępny jest pierwszy tom Detective Comics, Oblicza Śmierci. Ktoś powrzucał zapasy?

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #2258 dnia: Kwiecień 27, 2014, 10:11:17 am »
Cytuj
Nie wiem jak film ma się do komiksu, bo nie czytałem go, ale film przeciętny.

Ja jeszcze filmu nie widziałem, ale sam trailer i fragmenty scen pokazywały, że od komiksu postanowili odciąć się dosyć mocno (i dobrze).
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Koalar

Odp: Batman
« Odpowiedź #2259 dnia: Kwiecień 28, 2014, 05:27:17 pm »
W kilku księgarniach ponownie dostępny jest pierwszy tom Detective Comics, Oblicza Śmierci. Ktoś powrzucał zapasy?

Już kiedyś widziałem ten tom ponownie dostępny bodaj na empik.com. Pewnie jakiś błąd dostępności w bazie hurtowni. Z drugiej strony ten tom pojawia się na reklamie Egmontu dotyczącej Śmierci rodziny. Może więc go dodrukują, bo przy Technikach zastraszania nie był taki zły (było tam o twarzy Jokera i pojawiła się ciekawa postać Dollmakera).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #2260 dnia: Kwiecień 28, 2014, 05:30:56 pm »
Dodruk jest mało prawdopodobny, skoro nie było żadnej informacji o nim, ale...
Dzisiaj pojawiło się kolejne wydanie Powrotu Mrocznego Rycerza, być może Egmont skorzystał z okazji i zrobił też dodruk Detective Comics, w sumie to rozsądne rozwiązanie.

Offline mack3

Odp: Batman
« Odpowiedź #2261 dnia: Kwiecień 28, 2014, 05:35:44 pm »
Jesli mnie pamięć nie myli Tomek Kołodziejczak wykluczył w tym roku dodruk "Oblicz Śmierci" w odpowiedziach na alei

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #2262 dnia: Kwiecień 28, 2014, 05:37:35 pm »
Też tak mi się wydawało, patrzyłem teraz na oferty księgarń/dyskontów i ten tytuł zniknął. Ciekawe czy moje Oblicza Śmierci dojdą czy wycofają moje zamówienie...

Offline tokage

Odp: Batman
« Odpowiedź #2263 dnia: Kwiecień 28, 2014, 10:24:50 pm »
Pomysł wprowadzenia syna Damiana, od początku wydał mi się nietrafiony

Podpisuję się pod tym ręcami, nogami i czym tam jeszcze mam.

ale skoro już ten syn jest, to jako taki krnąbrny, nieznośny dziecior, nawet wzbudził jakąś tam moją sympatię.

Myślę dokładnie na odwrót :) - Damian to żałosna marysujka Morrisona, każaca mi się zastanowić skąd takie uwielbienie dla tego mocno przehajpowanego autora.  Wayne Junior to jedna z najbardziej niedorzecznych postaci w universum DC, potrzebna tam tak jak rybie ręcznik.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Batman
« Odpowiedź #2264 dnia: Kwiecień 30, 2014, 02:02:58 pm »
Jakiś wysyp Azylów na portalu aukcyjnym. Pewnie za moment znów wróci zakulisowy temat dodruku :D