trawa

Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1252025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #1125 dnia: Marzec 05, 2013, 11:58:05 am »
Gildia wzięła pół nakładu:


 :wink:

Bez przesady. Przecież wczoraj dostali też Asteriksa, Kleksa czy Hellboya i pewnie na tej palecie wszystkie nowości z Egmontu są.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Batman
« Odpowiedź #1126 dnia: Marzec 05, 2013, 12:16:38 pm »
Można kupić będzie ten komiks w empiku? Wszędzie koszty wysyłki podwyższają mi cenę o 20% a niestety w mojej "dziurze" nie ma żadnych sklepów z komiksami.

W Incalu jest obecnie promocja 25% na ten komiks, czyli akurat na przesyłkę ;)

http://www.incal.com.pl/trybunal-sow-tom-1-1.html
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline amsterdream

Odp: Batman
« Odpowiedź #1127 dnia: Marzec 05, 2013, 12:24:09 pm »
Bez przesady. Przecież wczoraj dostali też Asteriksa, Kleksa czy Hellboya i pewnie na tej palecie wszystkie nowości z Egmontu są.

Wiem, ale Batmanów jest tam najwięcej (wszystko to na dole tak do poziomu kolan)
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2013, 01:19:05 pm wysłana przez amsterdream »

Offline maximumcarnage

Odp: Batman
« Odpowiedź #1128 dnia: Marzec 05, 2013, 12:28:41 pm »
W Incalu jest obecnie promocja 25% na ten komiks, czyli akurat na przesyłkę :wink:

http://www.incal.com.pl/trybunal-sow-tom-1-1.html
To żadna promocja. Większość sprzedaje w tej cenie. Znalazłem dużo lepszą okazję, tylko pewnie będę musiał poczekać z tydzień na dostawę.

Offline amsterdream

Odp: Batman
« Odpowiedź #1129 dnia: Marzec 05, 2013, 12:31:58 pm »
Tak w ogóle to z Batmanem zawsze muszą być takie jaja? Dlaczego Egmont nie zwiększy nakładu i nie zmniejszy ceny, np. wszystkie komiksy z The New DC za 69zł niezależnie od objętości. Potem tylko dobrze to rozreklamować. A tak to zastanawiam się jaką cenę dowalą Supkowi czy Lidze :???: ??:

Offline Death

Odp: Batman
« Odpowiedź #1130 dnia: Marzec 05, 2013, 12:41:35 pm »
Tak w ogóle to z Batmanem zawsze muszą być takie jaja? Dlaczego Egmont nie zwiększy nakładu i nie zmniejszy ceny, np. wszystkie komiksy z The New DC za 69zł niezależnie od objętości. Potem tylko dobrze to rozreklamować. A tak to zastanawiam się jaką cenę dowalą Supkowi czy Lidze :???: ??:

Chyba właśnie to zrobił. Nawiedzony Rycerz miał zaledwie kilkanaście stron więcej i kosztował 90 zł. Ten jest za 75 zł i jest prawie tak samo gruby. Także Bitch please:)

Offline vision2001

Odp: Batman
« Odpowiedź #1131 dnia: Marzec 05, 2013, 12:50:04 pm »
Tak w ogóle to z Batmanem zawsze muszą być takie jaja? Dlaczego Egmont nie zwiększy nakładu i nie zmniejszy ceny, np. wszystkie komiksy z The New DC za 69zł niezależnie od objętości. Potem tylko dobrze to rozreklamować. A tak to zastanawiam się jaką cenę dowalą Supkowi czy Lidze :???: ??: ??:
Spokojnie. Jak wyprzeda się całość to powinni zrobić potem wydanie w miękkiej okładce po 60 pln :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline amsterdream

Odp: Batman
« Odpowiedź #1132 dnia: Marzec 05, 2013, 01:01:37 pm »
Chyba właśnie to zrobił. Nawiedzony Rycerz miał zaledwie kilkanaście stron więcej i kosztował 90 zł. Ten jest za 75 zł i jest prawie tak samo gruby. Także Bitch please:)

Nawiedzony Rycerz miał ponad 20 stron więcej (jeden oryginalny zeszyt) i tyle będzie miała Liga. Skąd wiesz, że Egmont nie da tam takiej samej ceny? Jeżeli o mnie chodzi to gdyby te wszystkie komiksy były w takiej samej cenie jak Batman to brałbym wszystko jak leci, tak jak to robię z Marvelem od Hachette a tak przy Supermanie i Lidze mocno już będę się zastanawiał nad kupnem. Zresztą w USA to wygląda tak samo - większość tomów ma takie same ceny okładkowe (przeważnie 24,99) - mimo, że ich objętości różnią się czasami nawet o 100 stron.

Offline vision2001

Odp: Batman
« Odpowiedź #1133 dnia: Marzec 05, 2013, 01:13:06 pm »
amsterdream - mam JL w oryginale. Świetna rzecz. Polecam.
Co do Supka to nie mam pojęcia co tam można w środku spotkać (Morrison jak dla mnie jest różny i jak czasem go uwielbiam, to też czasem go nienawidzę ;) )
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Batman
« Odpowiedź #1134 dnia: Marzec 05, 2013, 01:19:37 pm »
To żadna promocja. Większość sprzedaje w tej cenie. Znalazłem dużo lepszą okazję, tylko pewnie będę musiał poczekać z tydzień na dostawę.

25% nie jest mało, ale pisałem o tym, bo kolega napisał, że nie chce płacić za przesyłkę, a w jego mieście nie ma sklepów, gdzie może kupić. Skoro Empik odpada - przynajmniej chwilowo - to Incal nie jest złym rozwiązaniem.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline maximumcarnage

Odp: Batman
« Odpowiedź #1135 dnia: Marzec 05, 2013, 01:24:36 pm »
25% nie jest mało, ale pisałem o tym, bo kolega napisał, że nie chce płacić za przesyłkę, a w jego mieście nie ma sklepów, gdzie może kupić. Skoro Empik odpada - przynajmniej chwilowo - to Incal nie jest złym rozwiązaniem.
Ja u siebie zamówiłem Batmana za 52,27. Możliwy darmowy odbiór osobisty, także dla mnie spoko. Wysyłka 12 złotych, więc złotówkę taniej niż w Incalu.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Batman
« Odpowiedź #1136 dnia: Marzec 05, 2013, 01:43:51 pm »
Ja u siebie zamówiłem Batmana za 52,27. Możliwy darmowy odbiór osobisty, także dla mnie spoko. Wysyłka 12 złotych, więc złotówkę taniej niż w Incalu.

No tak, to w takim razie przebiłeś moją ofertę  :wink:

Ja na szczęście w większości przypadków, mam odbiór osobisty u siebie. Te przesyłki to porażka, za cenę wysłania można mieć jeszcze jeden komiks gratisowo (np. jakaś manga).
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Batman
« Odpowiedź #1137 dnia: Marzec 05, 2013, 01:44:34 pm »
Przeciez Batman jest dostepny w arosie 30% taniej i przesylka do paczkomatu za 5 zl, a wysylaja w ciagu 1-2 dni.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #1138 dnia: Marzec 05, 2013, 07:13:28 pm »
Na Facebooku Sklep Gildii dał znać, że ludzie dają znać o odwróconych stronach w nowym Batmanie.
Na wszelki wypadek napiszę to tutaj, gdyby ktoś miał wątpliwości: to jest zabieg celowy.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Inuki

Odp: Batman
« Odpowiedź #1139 dnia: Marzec 05, 2013, 08:54:20 pm »
Na Facebooku Sklep Gildii dał znać, że ludzie dają znać o odwróconych stronach w nowym Batmanie.
Na wszelki wypadek napiszę to tutaj, gdyby ktoś miał wątpliwości: to jest zabieg celowy.

Akurat miałem o to spytać :-P Jestem świeżo po lekturze i ciekawiło mnie czy te kilka stron powinno tak być. Na 99% byłem przekonany że tak, bo poprzednie strony też były obrócone o 90 stopni. Co do samego komiksu, to bardzo fajne czytadło; podeszło za jednym podejściem. Co do reklamy innych komiksów w formie zakładki, to Egmont ma za to plusa. No i jak ładnie to brzmi: "kolekcja komiksów nowego DC Comics" (czy jakoś tak). Biorę wszystko jak leci. Po obrazkach widać też, że wszystkie grzbiety będą robione według tego samego wzoru, co powinno ładnie na półeczce wyglądać. Szkoda tylko, że na obrazku "Superman" nadal nie ma napisu "Tom 1"; szkoda byłoby rozstać się z tym komiksem po jednym tomie, bo dobry jest. Nawet bardzo.

Co do fabuły, to mam jedno pytanko: co to za laska w tym vanie? Nie kojarzę jej  :oops: