Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1252413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Batman
« Odpowiedź #735 dnia: Listopad 22, 2009, 02:59:42 pm »
mam problem - udało mi się znaleźć 235 zagadek. na podglądzie "riddlers challanges" w poszczególnych budynkach i obszarach mam wszystko zaznaczone jako znalezione. jest jakiś sposób żeby wiedzieć gdzie szukać brakujących zagadek? może przeoczyłem coś oczywistego...
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Batman
« Odpowiedź #736 dnia: Listopad 22, 2009, 04:28:06 pm »
Pewnie gryzące szczęki, których nie widać na mapach. Sprawdź sobie na ekranie z zagadkami - możesz się przełączać między lokacjami i zobaczyć, czego i gdzie Ci brakuje.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline freshmaker

Odp: Batman
« Odpowiedź #737 dnia: Listopad 22, 2009, 04:43:12 pm »
spoko już mi się udało - miałem kilka nierozwiązanych zagadag w penitentiary gdzie do pomieszczenia był wpuszczony gaz. mam teraz 240/240 i aa revealed:)
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Batman
« Odpowiedź #738 dnia: Listopad 27, 2009, 10:27:10 pm »
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline melee

Odp: Batman
« Odpowiedź #739 dnia: Listopad 29, 2009, 11:42:00 am »
Mam pytanie odnośnie wydanego u nas batman i robin: cudowny chłopiec. Wg mnie historia jest ewidentnie urwana, brakuje np. wyjaśnienia sensu spotkania catwomen z jokerem. Na wikipedii przeczytałem streszczenie komiksu i brakuje tego fragmentu (SPOILER):

The heroes then go underground at the request of Catwoman, who is severely injured. Jim Gordon is shown trying to solve a crime when he learns his wife has been in a accident. At the same time his daughter dressed as Batgirl is fighting crime. Black Canary robs a group of snuff film makers and proceeds to set them on fire. Batgirl is later arrested and Jim is shown to be deeply depressed when he calls his former lover Sarah at the request of his daughter.

U mnie komiks kończy się sceną na cmentarzu, chyba że mam wybrakowany egzemplarz. Polska wersja jest na podstawie wszystkich 9 zeszytów, powinna być kompletna.

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Batman
« Odpowiedź #740 dnia: Listopad 29, 2009, 11:48:11 am »
Ten fragment, który zacytowałeś z wiki, to streszczenie 10go zeszytu.
A tak w ogóle, to seria ta jest niedokończona (jak na razie 10ta to ostatni wydany - ponad rok temu - numer).

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #741 dnia: Listopad 29, 2009, 11:49:32 am »
Będzie on w Vol. 2.
O ile Miller wraz z Lee ruszą z kopyta.

Offline Inuki

Odp: Batman
« Odpowiedź #742 dnia: Grudzień 02, 2009, 11:59:46 am »
"All-Star Batman i Robin" kupione i przeczytane. Sam komiks to kwestia gustu, albo się podoba, albo nie. Ja przeczytałem najpierw 3 numery w oryginale i mi się spodobało; resztę poznałem dopiero z polską wersją komiksu. No i po przeczytaniu spodobał mi się jeszcze bardziej  :badgrin: Zgodzę się, że są buble w scenariuszu, ale czytało się większe gnioty. Główne postacie są OK; fakt Batman to czub i psychopata, ale Robin będzie chyba gorszy  :D Wonder Woman, to ostra sztuka, a Hal to niezły burak (jak to mawia Robin), reszta jakaś taka niemrawa, bez wyrazu. No, ale to nie oni są najważniejsi w tym komiksie. Laska na motorze kompletnie nie potrzebna jak dla mnie, ale może odegra jakąś rolę? Ogólnie, to mam wrażenie, że Miller chciał nam zaserwować drugie "Sin City"  :doubt: Tak właściwie, to nie rozumiem zbytnio czemu ludzie tak nie lubią tego komiksu? Są gorsze, i to dużo. W USA sprzedaje się świetnie, więc chyba musi się podobać? Tytuł jest niekanoniczny, więc taki eksperyment mi się jak najbardziej podoba. Po prostu ten Batman jest inny, niż w znanych nam historiach. Gdyby ta historia weszla do kanonu, to może też bym się zdenerwował. Batman tutaj jest psychiczny, ale nie do końca. Widać jak walczy sam ze sobą, żeby nie zwariować do końca, jakieś oznaki człowieczeństwa w nim są. Kto wie, może Robin wyprowadzi go na "normalniejsze" tory? Zobaczymy; ja czekam na vol. 2 (wiem, trochę to potrwa); oby Egmont go wydał. Historia, to dla mnie 8/10. Co do rysunków to daję 11/10; uwielbiam kreskę Lee  :D

Polskie wydanie też jest najwyższych lotów; świetny papier, kolory, oprawa. Dobrze, że wydali to w HC i nie dzielili na 2 tomy. Jedynie trochę literówki mi się oczy rzuciły, ale nie ma ich dużo. Wydanych pieniędzy nie żałuję i polskie wydanie oceniam 9/10 (za literówki odejmuję 1 punkta)

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Batman
« Odpowiedź #743 dnia: Grudzień 09, 2009, 06:20:53 pm »
http://www.dccomics.com.pl/News/5144/Bruce-Wayne-powr%C3%B3ci-w-kwietniu-2010!

Słodki Jezu na bicyklu! To już gruba przesada w wykonaniu Granta
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline badday

Odp: Batman
« Odpowiedź #744 dnia: Grudzień 09, 2009, 06:53:28 pm »
http://www.dccomics.com.pl/News/5144/Bruce-Wayne-powr%C3%B3ci-w-kwietniu-2010!

Słodki Jezu na bicyklu! To już gruba przesada w wykonaniu Granta

Takie skoki przez epoki to kiedyś był motyw w którymś Supermanie wydanym przez TM-Semic.:)

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Batman
« Odpowiedź #745 dnia: Grudzień 09, 2009, 07:00:15 pm »
I podobnie jest w Cap America Brubakera
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline graves

Odp: Batman
« Odpowiedź #746 dnia: Grudzień 09, 2009, 07:22:56 pm »
Takie skoki przez epoki to kiedyś był motyw w którymś Supermanie wydanym przez TM-Semic.:)
Time and time again :)
Jakie to było płytkie i słabe, a tak długo z takim zapałem przez Arka zapowiadane  :lol:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Batman
« Odpowiedź #747 dnia: Grudzień 09, 2009, 07:40:03 pm »
http://www.dccomics.com.pl/News/5144/Bruce-Wayne-powr%C3%B3ci-w-kwietniu-2010!

Słodki Jezu na bicyklu! To już gruba przesada w wykonaniu Granta
Te szkice koło newsa zdradzają, że Grant zainwestował w twarde narkotyki... :) Time and Time Again to będzie przy tym meganarracja.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline badday

Odp: Batman
« Odpowiedź #748 dnia: Grudzień 09, 2009, 09:13:35 pm »
Time and time again :)
Jakie to było płytkie i słabe, a tak długo z takim zapałem przez Arka zapowiadane  :lol:

Właśnie,miałem wtedy te same odczucia!

godai

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #749 dnia: Grudzień 09, 2009, 11:09:50 pm »
Ktoś jeszcze ma wątpliwości, dlaczego darzę Grancika i jego run pogardą?

 

anything