Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1253033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Batman
« Odpowiedź #4590 dnia: Listopad 01, 2017, 07:51:28 pm »
Popieram archiego. Wolałbym też, aby Eaglemoss wydał jednak drugą 60-tkę niż wydawał kolekcje z której przynajmniej połowę podanych tytułów można bez problemu kupić u nas w fajniejszym wydaniu.

Offline donTomaszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #4591 dnia: Listopad 01, 2017, 09:01:53 pm »
Ja rowniez wolalbym wiecej dobrych, uznanych klasykow jako DC Deluxe. Mam wrazenie, ze linia ta, zostala przez Egmont ostatnimi czasy zaniedbana. Nie wiem, czy przez WKKDC czy Rebirth, czy oba, ale fakt jest taki, ze takich tytulow (nadajacych sie do Deluxe, unikajac jednoczesnie dublowania) by sie jeszcze troche znalazlo.   
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Maragast

Odp: Batman
« Odpowiedź #4592 dnia: Listopad 06, 2017, 08:52:25 am »
Biorąc pod uwagę jak dużo komiksów z Batmanem wydano u nas to powodzenie sprzedaży takiej kolekcji jest raczej małe.
Prawda, że Batman się zawsze w Polsce sprzeda ale w przypadku dubli wszyscy zainteresowani już mają swoje egzemplarze więc będą raczej kupowali wybiórczo.
Biorąc to pod uwagę to szczerze wątpie by taka kolekcja wystartowała u nas.

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #4593 dnia: Listopad 08, 2017, 08:38:41 pm »
Batman The Dark Prince Charming

Strasznie elektryzujący album, dzięki twórczości Mariniego. Zauważyłem inspirację filmem Mroczny Rycerz, przy maskach Jokerów. Graficznie to bajka dla oczu, szczególnie kadry przedstawiające Gotham z góry. Świetna robota! Scenariusz może nie odkrywa czegoś wyjątkowego, ale muszę przyznać, że czyta się go z przyjemnością. Odniosłem wrażenie, iż Marini starał się na kadrach przedstawić niepokój jaki wywołuje to miasto. Fantastycznie dobrane kolory doprawiają ten tytuł niczym zioła prowansalskie dobre mięso. Krwisty dobry komiks, teraz pytanie kto się za niego u nas weźmie? Egmont a może Taurus? Jedno jest pewne to potencjalny hit sprzedażowy.

8,5/10

Offline misiokles

Odp: Batman
« Odpowiedź #4594 dnia: Listopad 08, 2017, 08:44:18 pm »
Pewnie Egmont, choć chciałbym by wydał to Taurus i podreperował finanse.

Offline sum41

Odp: Batman
« Odpowiedź #4595 dnia: Listopad 08, 2017, 08:44:34 pm »
Egmont to wyda jak będzie jego kolej w Tpb logiczne  :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #4596 dnia: Listopad 08, 2017, 08:45:35 pm »
Egmont to wyda jak będzie jego kolej w Tpb logiczne  :doubt:

???

Pewnie Egmont, choć chciałbym by wydał to Taurus i podreperował finanse.

No właśnie jestem przekonany, że Taurus zawalczy o ten tytuł.

Offline sum41

Odp: Batman
« Odpowiedź #4597 dnia: Listopad 08, 2017, 08:49:46 pm »
Upłynie jakiś tam okres który ma DC i Egmont to wyda bo ma wyłączność  na DC.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #4598 dnia: Listopad 08, 2017, 08:52:24 pm »
Nie wiem czy to tyczy się komiksów z Dargaud.

Offline Murazor

Odp: Batman
« Odpowiedź #4599 dnia: Listopad 08, 2017, 08:57:02 pm »
Tyczy, na fb Byczek napisał (przy zapowiedzi), że z tym komiksem to do Egmontu.

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #4600 dnia: Listopad 08, 2017, 08:58:14 pm »
Ok, dzięki za odpowiedź. W okolicach wakacji album mógłby się pojawić.

Offline sum41

Odp: Batman
« Odpowiedź #4601 dnia: Listopad 08, 2017, 09:01:19 pm »
Chyba za szybko DC ma jakiś tam okres który musi upłynąć  aby gdzieś  komiks mógł  zostać wydany poza USA, Pan T o tym wspominał na Pyrkonie.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Itachi

Odp: Batman
« Odpowiedź #4602 dnia: Listopad 08, 2017, 09:03:37 pm »
Tylko to bardziej chodziło o serie (mogę się mylić). Szkoda, żeby polscy czytelnicy musieli czekać ponad rok na ten album :smile:

Offline donTomaszek

Odp: Batman
« Odpowiedź #4603 dnia: Listopad 08, 2017, 09:15:53 pm »
Zgadzam sie z Itachim w calej rozciaglosci - komiks wchodzi jak zimne piwo na kacu. Nic nowego - kolejna opowiastka o kolejnej potyczce Nietoperza z Jokerem, ale taka z twistem, ktora czyta sie nad wyraz dobrze. Rysunki - bardzo filmowe, piekne, zmuszaja do wielu powrotow do tego tytulu. Czekam z niecierpliwoscia na tom drugi.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline kelen

Odp: Batman
« Odpowiedź #4604 dnia: Listopad 08, 2017, 09:41:21 pm »
Podejrzewam, że jak już, to Egmont będzie chciał wydać całość, a trzeba właśnie jeszcze poczekać na drugi tom.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru