Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 375645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

• Stolnik bracki
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #4905 dnia: Luty 08, 2017, 06:02:19 pm »

Edit: Zeromus, a oglądałeś Yu Yu Hakusho? Bo co prawda teraz pewnie sobie zrobię jakąś pauzę od Shounenów, ale jak mnie znowu najdzie ochota, to nie wiem, czy nie zgarnąłbym drugiego popularnego anime od tego autora.

Jak na razie nie oglądałem ale poważnie zastanawiam się nad tym.Jednak teraz też zrobię sobie pauzę od shonenów.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

• Asesor
  • Ultimate Pervert
« Odpowiedź #4906 dnia: Luty 15, 2017, 02:48:38 pm »
Saijaku Muhai no Bahamut - kolejna haremówka o szkole dla ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Tym razem są to miecze zamieniające się w mechy. Po raz kolejny mamy tsundere, koleżankę z dzieciństwa, siostrę i resztę standardowej ekipy. Odpadłem w połowie serii, ale z grubsza wiadomo co będzie dalej. Szkoda na to czasu jeśli widziało się choć jedno anime tego typu.

Offline Shirosama

• Steward
« Odpowiedź #4907 dnia: Luty 16, 2017, 01:10:27 am »
Widzę, że jeszcze się wypowiadacie na tym forum. :D
Ja już od dawna anime nie oglądałem, ale może niedługo coś obejrzę.

Offline Hollow

• Asesor
  • Ultimate Pervert
« Odpowiedź #4908 dnia: Marzec 17, 2017, 11:26:19 am »
Jestem po 2 sezonie Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! . Znowu przez 10 odcinków widzimy przygody Kazumy, który został sprowadzony z naszego świata i jego drużyny Magumin (loli-mag , który zna tylko jedno zaklęcie i to masowego rażenia, które może dopalić tylko raz dziennie) Aque (niedorozwinięta umysłowo bogini) i Darkness (krzyżowiec-masochista). Tym razem muszą walczyć z sądem, długami, nieumarłymi i potworami. To wciąż świetna parodia heroic fantasy przy której miejscami można popłakać się ze śmiechu. Aż szkoda, że ma tylko 10 odcinków.

Offline Skrzydlaty

• Szafarz bracki
  • _/_/_/_/_/_/
« Odpowiedź #4909 dnia: Marzec 24, 2017, 11:16:48 pm »
Guilty crown. Guilty to ja się trochę czuję, że to obejrzałem. Wzorowa oprawa graficzno-dźwiękowa, świetne projekty postaci, fantastyczne piosenki. Tylko fabuła poprowadzona w taki sposób, że bez zażenowania obejrzą to anime tylko najwięksi twardziele. I osoby poniżej piętnastego roku życia.

Charaktery postaci zmieniały się praktycznie z odcinka na odcinek. Ktoś jest zły, ale w następnym odcinku już jest dobry, ale w jeszcze następnym jednak już zły, a potem może odrobinę zły, ale jednak głównie dobry. I tak w kółko, z niemal wszystkimi postaciami. Strasznie tanie granie na emocjach, które zepsuło mi większość zabawy przy tej produkcji.

Robić fabularny burdel trzeba naprawdę umieć - albo iść w kierunku autoironii, albo jakiejś pełnej szalonej hiperbolii. Bez zachowania pewnej świadomości produkcyjnej, tego typu naciągnięcia i niedociągnięcia stają się po prostu tandetne. Tutaj nawet trudno mówić o character developmencie, postacie praktycznie nie miały charakterów, nieustannie żonglowano nimi w celu wywołania taniej sensacji.

Ogólnie szkoda. Nie mogę jednocześnie powiedzieć, żebym się krytycznie źle bawił przy tym anime, bo miało wiele dobrych stron, ale naprawdę szkoda, że historia nie była choć trochę bardziej stonowana.

Offline Jackal

• Radca bracki
  • Approaches
« Odpowiedź #4910 dnia: Marzec 25, 2017, 06:40:59 pm »
Jak czytam Twoją relację to myślę sobie, że miałem podobne wrażenia [przypominając pewne sceny], ale jak przeczytałem swoją wcześniejszą opinię to siebie nie rozumiem :). Zastanawiam się czemu tak wysoko oceniłem i same ochy achy [co do dwóch wymienionych postaci to ok zostaje bez zmian]. Po czasie jednak bym nie zawyżał jak kiedyś, bo aktualnie odebrał bym to jako coś cudownego.