Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 882131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1095 dnia: Maj 23, 2010, 03:49:36 pm »
Ja tam osobiście czekam na BLACK★ROCK SHOOTER no ale chyba jestem jedyny tutaj... (arty są SUPER)

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1096 dnia: Maj 23, 2010, 06:56:28 pm »
To na nich mała dziewczynka trzyma spluwy 10x większe od niej ? I ma coś niebieskiego, niczym mgła, na oku ?
bo one faktycznie ciekawie wyglądają


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1097 dnia: Maj 23, 2010, 07:17:35 pm »
Bakuretsu Hunters.Z początku wywarło na mnie mocno pozytywne wrażenie,potem w środku serii miałem chyba z 5 razy dać sobie z tą serią spokój,coś jednak kazało mi oglądać do końca i m nie żałuje.Zakończenie przypadło mi do gustu,może dlatego ze po poprzednich odcinkach nie oczekiwałem zbyt wiele.O anime mogę powiedzieć tyle ze poszczególne odcinki trzymają zdecydowanie nierówny poziom.W najbliższym czasie planuje obejrzeć OVA i dam szansę mandze.     
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1098 dnia: Maj 23, 2010, 07:20:55 pm »
Po OAVce spodziewaj się jeszcze mniej.
Samo anime polubiłem głównie ze względu na fajne postacie (Tira przede wszystkim)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1099 dnia: Maj 23, 2010, 08:19:27 pm »
No i I sezon Vandread obejrzany. Dosyć luźne anime dziejące się w kosmosie. Walki i pojazdy 3D nędznie wyglądały. Sam sposób pokazania walk był często amatorski i żałosny. Trzeba się było dokładnie przypatrywać żeby zauważyć kto z kim walczy. Wszystko tylko szybko migało przed oczami, a dobre walki w anime powinny być dokładnie pokazane, a nie że kilka razy trzeba je powtarzać żeby coś zauważyć.
Choć muszę przyznać, że niektóre eksplozje wyglądały bardzo ładnie (oczywiście do MF się nie umywa).

Mam nadzieję, że II sezon będzie lepszy, a przynajmniej ciekawszy.

PS:
Co do II sezonu to na początku II odcinka wprowadzono nową postać żeńską. Ma cechy głupich żeńskich postaci znanych z wielu anime, ale nie to jest dziwne.

Może czegoś nie rozumiem, ale jakaś dziewczyna 40 lat będąca w hiberancji w kosmosie mająca 14 lat odnaleziona gdzieś przez obcych ludzi i od razu po obudzeniu zachowuje się podobnie jak szkolna żeńska postać z jakiegoś głupiego anime czyli przezywa kogo chce, żadnej wdzięczności za uratowanie i mówi o miłości od pierwszego wejrzenia do głównego bohatera. To miało  być według tych biednych Japończyków robiących to anime coś fajnego ? Przecież w tym nie ma krzty sensu no chyba, że jej zadaniem jest taką udawać, ale jak obejrzę dalej to się okaże. Poza tym na tym statku prawie wszyscy to głąby. Tylko kilka osób jest inteligentnych.
Ogólnie cały II odcinek to dno. Po co w ogóle takie głupoty w tym anime robią.
I mam takie przeczucie, że to anime mi się nie spodoba bo zbyt głupie, płytkie jest i będzie.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2010, 12:50:59 am wysłana przez anfan »

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1100 dnia: Maj 24, 2010, 08:00:01 am »
67 epek - KH Reborn. Lipne jest to. Ciężko się to ogląda tak jakoś. Jedyna postać ciekawa to ten lambo.
Ciężko mi to zdzierżyć. W porównaniu do blecha czy naruto, to cienkie jest strasznie.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1101 dnia: Maj 26, 2010, 08:55:45 pm »
Więc obejrzałem całe anime o nazwie Vandread i moja ogólna opinia o obu sezonach.

Chciałem obejrzeć coś starszego lecz wybór tego anime  był złym wyborem. Poniżej taka moja krótka opinia.

Uważam, że temu anime niewiele brakuje żebym nazwał je gniotem. Prawie wszystkie postacie są jakby wzięte z marnej parodii, a główna bohaterka sama mówi o sobie, że jest głupia. "Dita jest głupia". Nienawidziłem jej.
Główny bohater to typ nadpobudliwego dzieciaka, a takich bardzo nie lubię w anime. Co prawda minimalnie się pod koniec zmienia, ale niewiele.

Walki 3D w kosmosie okropnie wyglądały. Te śmieszne animacje w ogóle nie pasowały do reszty. Prawie samo 3D podczas walk bardzo razi w oczy i przeszkadza w oglądaniu. Tylko wszystko szybko migało, że mało co było widać, a ja zawsze lubię dokładnie walki oglądać. Jedyna zaleta to ładne wybuchy 3D.

Postacie są bardzo płytkie. Nawet można ich porównać do tych do tych z to love ru. Charaktery inne, ale podobnie płaskie i nudne.
Fabuła nudna i również bardzo prosta bez żadnego większego pomyślunku ze strony producentów. Jedynie I opening był ładny.
Bohaterowie walczyli ze śmiercionośnym wrogiem i dobrze się przy tym bawili. Po prostu jakby grali w grę komputerową. Realistyczność nie istnieje. Nie wymagam żadnej większej realistyczności, ale podstawowe zasady logiki powinny być. Nawet ożywiają martwe postacie w tym anime.
Kieruje statkiem goły facet (co za ludzie na takie pomysły wpadają). Jeszcze producenci wymyśli jakieś dziwnego małego robocika jakby w roli maskotki choć inne ważne funkcje też spełniał.

Jak ktoś się nie zgadza z moją opinią to zawsze może wyrazić swoje zdanie.

Ja oceniam I i II sezon 3/10 bo ledwo to obejrzałem.

Mogliby przynajmniej fanserwis jakiś zrobić, ale nawet ten element był beznadziejny. Niby to również ecchi, a nic nie było tego rodzaju.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2010, 09:16:42 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1102 dnia: Maj 30, 2010, 10:18:42 am »
Mimo ostrzeżeń Hollowa I Tenchiego skończyłem Sora  wo Kakeru Shoujo i szczerze to nie jestem zawiedziony. Nie mam pojęcia co mnie trzymało przy serii ale utrzymało do końca i to bez uczucia znużenia. Wpływ pewnie na to miało to, że mało oglądam tego typu anime i nie mam aż takiego przesytu jak inni. Ogólnie było fajnie (z wyjątkiem 9 odcinka, który jest bez sensu i z d@#$ wzięty).
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1103 dnia: Maj 30, 2010, 10:43:20 am »
Mimo ostrzeżeń Hollowa I Tenchiego skończyłem Sora  wo Kakeru Shoujo i szczerze to nie jestem zawiedziony.
Ja zacząłem, ale oczekiwałem yuri, cycków, ecchi i tentakli, więc się zawiodłem.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1104 dnia: Maj 30, 2010, 10:50:42 am »
Zastanawiam się skąd wzięły się przesłanki, że znajdziesz tam takie elementy fabularne.
Czy może do każdej serii podchodzisz z takimi oczekiwaniami  :wink:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1105 dnia: Maj 30, 2010, 11:01:55 am »
Na tanuki seria nie poszalała...

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1106 dnia: Maj 30, 2010, 11:25:10 am »
Ja też nie twierdzę w tym wypadku, że to jest dobre anime. Mi się je po prostu dobrze oglądało (sam jestem tym zaskoczony). A jakie oceny ma na serwisach mam gdzieś.

Wcięło ci avatarka?
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2010, 11:30:33 am wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1107 dnia: Maj 30, 2010, 11:37:02 am »
Jakbym miał ją oceniać, to też by nie poszalała, ale tak samo jak Ganossie i mi jakimś trafem dobrze się ją oglądało.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1108 dnia: Maj 30, 2010, 11:38:38 am »
Nie wiem czy oglądaliście "Eve no Jikan" lecz ja to niedawno oglądałem i naprawdę mi się podobało.

Anime w którym zaciera się granica między ludźmi, a androidami. Klimat w anime były naprawdę świetny.
Szkoda tylko, że takie krótkie. Główna bohaterka (android) była cudna.

Jak dla mnie to 8.5-9/10.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1109 dnia: Maj 30, 2010, 12:39:36 pm »
Coś tak jakby , ale nie szkodzi zrobię sobie nowego.

 

anything