Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 868177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1050 dnia: Maj 12, 2010, 08:43:05 pm »
Ja też go lubię, przecież zresztą nigdzie nie napisałem że są brzydkie. Stwierdziłem tylko że z twarzy są do siebie bardzo podobne, bo to akurat najbardziej rzuciło mi się w oczy podczas oglądania.
Może być nachalny (w sensie dużo i często), ale musi być jednocześnie subtelny i łagodny. Nie rusza mnie zbytnio gdy panna siada kolesiowi na twarzy, tak żeby miał jej krocze na wysokości swoich ust, ale za to bardzo lubię jakiś delikatny pantyszocik - to o wiele lepiej działa na wyobraźnię. Ogólnie o wiele bardziej podoba mi się taki, nazwałbym go, bardziej niewinny typ fanserwisu, gdy niedoświadczony bohater fantazjuje/wyobraża sobie siebie z dziewczyną swoich marzeń, niż gdy takie rzeczy dzieją się "naprawdę", znaczy doświadcza ich na naszych oczach. Tego zaś najwięcej jest właśnie w seryjkach dla nastolatków.
W "To Love-Ru" główny bohater = przedmiot. Pomiatają nim, biją, rzucają (dosłownie) jak chcą.

Świetny fanserwis jest bardziej prawdopodobny bez męskich osobników czyli na przykład same dziewczyny choć bardzo mało takich anime.
Szkoda, że w anime z rodzaju chłopak + kilka dziewczyn to chłopak musi być tym głupszym. Wolał bym obejrzeć anime tego rodzaju gdzie to chłopak będzie przynajmniej inteligentny czyli nie gorszy od tych dziewczyn. Powiedzmy, że anime Haruhi, Kanon, Air w tym względzie się bardzo pozytywnie wyróżniają z tym, że to nie są żadne ecchi, a bym chciał coś takiego w ecchi/haremówkach oglądać.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 08:48:21 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1051 dnia: Maj 12, 2010, 08:48:11 pm »
Wolał bym obejrzeć anime tego rodzaju gdzie to chłopak będzie przynajmniej inteligenty czyli nie gorszy od tych dziewczyn.
Golden Boy
Może i wygląda na przygłupa ale jakby to powiedział sierżant Colon "ma chryznę".
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1052 dnia: Maj 12, 2010, 08:49:42 pm »
Golden Boy
Może i wygląda na przygłupa ale jakby to powiedział sierżant Colon "ma hryzmę".
Nie żartuj sobie. Już dziesiątki razy pisałem co o tym sądzę. Ohydne to anime, te jego miny i w ogóle.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1053 dnia: Maj 12, 2010, 08:53:45 pm »
W odpowiedzi na twoją opinię skorzystam z cytatu znanego klasyka:
Cytuj
Co ty bredzisz ? Jak możesz w ogóle tak pisać.
Cytuj
Co ty w ogóle wypisujesz.                 
i jeszcze to
Cytuj
Żałosny jesteś.
i to
Cytuj
Nikt ci nie zabrania twierdzić głupot.
Miło nieprawdaż?
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 08:56:59 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1054 dnia: Maj 12, 2010, 08:58:02 pm »
Miny gościu chwilami faktycznie robił wręcz odpychające, ale inteligencji, charyzmy i przede wszystkim empatii mu nie brakowało. Bardzo miło wspominam ten tytuł. Może nie aż na tyle żeby do niego wrócić, ale pamiętam że bawiłem się na nim wręcz znakomicie.
A ty Ganossa, nice try. Ale to się nie przebije - za duże pokłady sam wiesz czego (nie napiszę wprost, żeby potem nie było że kogoś obrażam).
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1055 dnia: Maj 12, 2010, 09:01:49 pm »
Tak ohydnych bohaterów nie mam zamiaru oglądać w anime bez względu na ich inteligencję.
Bardziej lubię takich spokojnych, opanowanych którzy się nie denerwują tylko potrafią inteligentnie odpowiedzieć.
I w ogóle pisałem o anime chłopak + dziewczyn, ale że przebywają razem.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1056 dnia: Maj 12, 2010, 09:04:38 pm »
Bardziej lubię takich spokojnych, opanowanych którzy się nie denerwują tylko potrafią inteligentnie odpowiedzieć.
I w ogóle pisałem o anime chłopak + dziewczyn, ale że przebywają razem.
Pewnie jestem trochę powolny ale jakby nie patrzeć to wszystko co napisałeś powyżej pasuje do GB jak cholera.
No bo i spokojny do bólu (nie liczę ekstremalnych sytuacji) riposty ma niezłe a i dziewczyn z którymi przebywa jest sporo i zdecydowanie przebywają razem.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1057 dnia: Maj 12, 2010, 09:12:29 pm »
Ganossa wymień 10 różnych (dosyć nowych) anime z bohaterem jakiego opisałem to może wtedy choć jedno będzie warte obejrzenia.
Oprócz postaci liczy się dla mnie fabuła, muzyka, ładna kreska i wolę serię TV.

Zapewne nie wymienisz bo po prostu takich anime nie ma poza wyjątkami.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1058 dnia: Maj 12, 2010, 09:18:33 pm »
(dosyć nowych)
To jest jawna dyskryminacja!
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1059 dnia: Maj 12, 2010, 09:35:03 pm »
Już ten gniot mnie coraz bardziej irytuje. 17 i 18 odcinek jeszcze durniejsze i bardziej ohydne od pozostałych. Taki przykład :

17 odcinek -
Spoiler: pokaż
kilku ohydnych męskich kosmitów zostało przebranych w damskie ubrania i uczą się jak stać się pannami i pracować w kabarecie jakimś.

18 odcinek -
Spoiler: pokaż
parodia porodu na przykładzie olbrzymiego kota z kosmosu.


Po prostu coś niesamowicie odpychającego. Ja jestem bardzo tolerancyjny na wszelkie głupie pomysły w anime, ale przegięli w "To Love-Ru". Po prostu takie obrzydlistwo, że brak słów. Oczywiście to parodiowanie miało być.

Offline CoraX

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1060 dnia: Maj 12, 2010, 09:50:37 pm »
No co ty za bzdury wypisujesz, przecież ja się dzięki temu uśmiałem za kilka serii na raz. Nie wiem jak trzeba mieć spaczone poczucie humoru żeby tego nie zauważyć.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1061 dnia: Maj 12, 2010, 10:11:07 pm »
No co ty za bzdury wypisujesz, przecież ja się dzięki temu uśmiałem za kilka serii na raz. Nie wiem jak trzeba mieć spaczone poczucie humoru żeby tego nie zauważyć.
To masz żałosne poczucie humoru. Powinieneś tego publicznie nie pisać.

Offline CoraX

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1062 dnia: Maj 12, 2010, 11:04:55 pm »
Czyli jeśli nam obu odpowiadał by jakiś kanon humoru (np. spokojni, inteligentni i przez to zabawni bohaterowie), to obydwaj mamy żałosne poczucie humoru i nie powinniśmy się wypowiadać publicznie?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1063 dnia: Maj 13, 2010, 03:52:38 am »
Czyli jeśli nam obu odpowiadał by jakiś kanon humoru (np. spokojni, inteligentni i przez to zabawni bohaterowie), to obydwaj mamy żałosne poczucie humoru i nie powinniśmy się wypowiadać publicznie?

Oczywiście mylisz się - anfan ma monopol na prawdę, jest wyrocznią gustów i jako jedyny zna się na oglądaniu anime. Cytując klasyka (łatwo zgadnąć czyje to)
Cytuj
To co napisałem to prawda więc nie wiem jak trzeba być ciemnym żeby się z tego śmiać.
Tak więc Twoje zdanie/gust i Jego zdanie to nie to samo - Twoje jest z definicji gorsze.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1064 dnia: Maj 13, 2010, 09:03:34 am »
Bo, parafrazując frazę reżysera z najgenialniejszego polskiego filmu, "Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy i prawda Anfana, która mówi i tu dowolny ciąg znaków"
 :wink:

Z rzeczy oglądanych - Dallos, całkiem ciekawa OAV napisana i wyreżyserowana przez Oshiiego. Walka o wolność na księżycowej kolonii górniczej. Mój ulubiony styl kreski.
I'd like to be a tree